Najdi forum

Bi rekla….v postelji akrobacije, na snegu akrobacije…..

Prosim, pokukaj tudi malo na »ta drugo« stran. Sem nekaj napisala in se tiče tudi tebe… CMOKA!!!

Ha ha ha, same akrobacije so ga ha ha ha. Tebi pa res ni dolgčas v življenju :o)))

Ojla Lara!

Meni se zdi december naravnost čaroben mesec. Še posebej kadar ga pobeli sneg. Tudi to norenje in nakupovanje mi je všeč. Pravzaprev vsem štirim v naši družini. Kar tekmujemo kdo bo izbral darilo za koga. Sicer pa se po nakupih odpravljamo skupaj. Pa kakšen čajček popijemo kje v mestu, pa pečen kostanj.Vedno obiščemo prednovoletni sejem na Čopovi. Mož obvezno popije tam eno medico itn….

Za otroke pa kupujeva darila sama z možem in naravnost uživava. Takrat res ne znava varčevati, naju kar zanese.

Jaa..zdej sm brez punce, lepo bi blo eno mal pomuckat pa to, ko bo mraz. Bomo vidl, drgač bom mogu pa poiskat alternativne načine ogrevanja.:)

lp

December je lep mesec. Predvsem čas okrog Božiča in Novega leta. Okrašena Ljubljana, nešteto lučk. Mi se prav radi sprehajamo po Ljubljani.
Ja, nakupovanje pa je zgodba zase. Saj je uredu, samo, če bi človek imel dovolj financ. Pa gužva za znoret. No ampak za vsakega pa se že kupi kakšna malenkost.

Komaj čakam da bo mimo.

December mi ni prav nič všeč. Vsi se veselijo, jaz sem pa taok osamljena. Novo leto bom spet pričakala doma – sama.

Zame je december najlepši mesec, zato se bom imela čudovito in prav tako vsi moji kateri so ob meni! In molila bom še, da bo zapadel sneg in potem bo sploh raj!

maja, zakaj sama? pridi na preserna, silvestrovanje na prostem je ful kul. ne boj se, tam nas bo tooolikoooo. mogoce pa prav tam nekoga spoznas, jaz bi poskusila. odlocitev je sicer tvoja, a ce nic ne storis, da ti bo lepse, ti ne moremo pomagat.

lepo se imej.

Težko bi prišla na Prešerna, saj nimam prevoza. Tudi nimam prevoza do kakšnega bližjega kraja. Javnega prevoza pa pri nas ni.

Od kod pa si?

Pozdravljena, Maja!

Elipsa te je lepo vprašala od kod si, spodobi se, da ji odgovoriš. Tudi mene zanima, od kje dandanes ni nobene povezave s prestolnico. Pa si sigurna, da ni na forumu nobenega, ki bi ti lahko ponudil prevoz? Toda najprej nam moraš zaupat od kje si. Želim ti, da bi bil tudi zate decemer lep in vesel.

New Report

Close