Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Arhiv Zdravje HR Matične Stanice darivanje i pohrana matičnih stanica

darivanje i pohrana matičnih stanica

Poštovani, u zadnje vrijeme se puno piše o liječenju i pohrani matičnih stanica međutim nitko nije napisao kako je kod nas proces darovanja i pohrane toliko kompliciran i nikako ne ide na ruku mamama darovateljicama.. nakon rođenja svoje kćerke i sama sam htjela pohraniti matične stanice za “nedaj Bože” međutim razočarala sam se u naš sustav. Kako sam rodila u bolnici u Zadru i to za vikend prvo što su mi rekli ako želim darovat da moram organizirati vlastiti prijevoz dostave do Zagreba 🙁 još se nisam snašla od a već u daljnjem razgovoru sam dobila i informaciju da meni nitko ne garantira, u slučaju da mi zatrebaju, da će one biti meni na raspolaganju ?? Mislim da bi, ako ništa drugo, barem trebala imati neku prednost kao donatorica… Ovo je moje iskustvo koje sam imala potrebu podijeliti sa vama… vjerujem i nadu polažem u klinike kao što je Vaša, nadam da će te u budućnosti znatno poboljšati sami taj proces i razveseliti mnoge žene 🙂

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close