Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Skrinjica idej! darilo za 1. obhajilo?

darilo za 1. obhajilo?

se strinjam…delno…..tudi sama sem vedno kupovala darila.. pa ne nekih neuporabnih, cenenih in neumnih stvari … potem pa sem po “božičku” ob obisku od takrat še ne 6 letne nečakinje dobila “porcijo” in sicer:”Tvoje darilo pa sem vrgla v koš, ker je bilo zanič in brezvezno”…..
Takrat sem ostala brez besed…zdaj “podarim” denar in na vse zadnje, ves čas, ki je bil porabljen najprej za idejo, potem za iskanje tistega pravega darila izkoristim za nakupe daril svojim čist najbližjim.

Lepo in osebno darilo je kakšen portret. Posamezen, družinski, ljubezenski, otroški… Ma vse sorte… Kolegica riše ful lepo in za đabe:
http://metkaonlinehallofart.blogspot.com/

neumno od vseh.ce so vprasanje se odgovori na vse to.glupo je kaj vse pisete.vsak da to kar lahko ali kolikor zmore in kar se mu zdi pametno.sori jaz sem dobila nakit in denat in ga je mami pospravila.ko sva s sestro kaj rabili nama je iz tam kupila.iz tistega kupcka in sori moja otroka sta stara dve in tri leta pa inate vsak svoj racuncek in vse kar dobita oddarila ob rojstvu, rd,godove,veliko noc,pusta in karkoli vedno gre vse na kupcek.in res mogoce bomo drugo leto jima sobici kupili.tko da dejansko po svojih sposobnostih vsak…jaz sem svakinji kupila nakit za obhajilo….

Res je, folk je čist prtegnen. A za birmo bojo pa dali kar tisoč evrov, al kako?!

Jaz tudi nevem kaj naj podarim sestrični za 1 sveto obhajilo…mislila sem že za 20€,angelčka in magar eno čokolado..še najbolj dobro darilo se mi zdi tole…pocen..spodobrno..mislm to zdej folkdaje za obhajilo drugim ker pač ni keša..

Se pravi kolo je po vaše predrago za obhajilo? Meni je res preveč dati za kolo, ker ni moj otrok, ampak mislim da tudi prvega kolesa ne bi nikoli imela in nebi znala voziti do danes, če ga ne bi od mene dobila.
Tako kot sem se jaz naučila šele ko sem imela 18 let, ker sem ga morala sama kupit.

Samo hec je v tem, da sedaj nečakinja zna voziti, samo ji je to kolo že premajhno in ji nebi rada kupila neko super duper kolo ker še sama nisem finančno oh in sploh. Tista najbolj poceni tudi še niso tako zelo zastojn in še bolj me bega, ali so sploh varna, da ne bo kje polomila, da se ne razpade (danes veliko koles naredijo na Kitajskem, pa niti vemo ne)?

Tisti, ki ste tako pametni in se vedno pritožujete,saj res ne vem kaj naj vam rečem. mislim,da le to da ste ljubosumne. Vsak da kolikor lahko in misli dati. Sploh pa denar kot je bilo že rečeno res hranijo mame in, ko ga otrok potrebuje npr. za šolo v naravi, ekskurzije itd. vedno pride prav.

kaj naj podarim za birmo…ali je verižica dovolj.

Otroško sveto pismo..Imajo tako lepe izdaje s krasnimi ilustracijami.

lp

Jaz mislim, da je lepo, da za darilo ob prejemu zakramenta poklonimo nekaj v zvezi s tem. Jaz sem poklonila nekaj iz spletne trgovine http://www.gloria.si . Sem bila zelo zadovoljna z njimi, hitro sem dobila, pa prijazni so tudi… Lahko pa npr. kupiš pri njih kaj manjšega, pa daš še kakšen evrček v kuverto.

Čudovita darila za 1. obhajilo, krst ali birmo – Kotiček pod srečno zvezdo

Jaz pa tole tako računam,če ste povabljeni na slavnostno kosilo,ne morate dati samo 20€.

Ponavadi gredo dve osebe,dva kosila plus darilo za prvoobhajenca je sigurno znesek 100€..ali 70€..Majn že skoraj ne morate podariti,boljše,da ostanete doma.

Ostani doma,,kaj pa pojedina je zastonj

New Report

Close