Najdi forum

DAN ŽIVALI

“Ja in tiste, ki imajo ptiče, zajčke, skakače,…. v kletkah
Dejte no”

Ok no…zdele se je debata razvila za brezveze….. mogoce sem narobe razumela,ampak jst sem Maki razumela da je napisala kao ironicno tale stavk zgoraj,s cimer je pol se potrdila tole z “dejte no”…. vi pa ste napacno razumel,da ona zdej hoce da mate skakace spuscene…. Pomojem no…jst sem tko stekala. Logo da ne bos meu skakaca spuscenga….

Se pa res strinjam, ce kupujes male zivali v trgovini iz usmiljenja,potem si dal samo narocilo za novo zival in tako se vse vrti v krogu,vi pa lahko vsak mesec iz trgovine prinesete zival,ker se vam je smilila. Tudi meni se te zivali smilijo,ampak z nakupom ne bom resila situacije,s tem dajem samo prostor in narocilo za novo zival v trgovino.

Res ste malo skrenili s poti te teme, pa vendar. Jaz nimam živali v kletkah, to se mi ne zdi primerno, pa vendar. Raje doma pri nekom, ki zanjo skrbi, kot pa v trgovinah, kjer so le številke, pa čeprav s tem daš prostor novim …Moje živali prosto tekajo, ker pač imam to možnost, glede posvojitve pa naj povem, da imam vse (razen dveh psov in treh koz) posvojene sirote, ki so jih ljudje zavrgli. Te naj bog kaznuje, pa mučitelje mačk iz Gorenjske,…

*****************
Avtor: Amy
Datum: 05-10-05 08:41

…pa čeprav s tem daš prostor novim …
*****************

In krog je sklenjen. O tem sem govorila.

----- Svojih zivali NE hranim s hrano Satisfaction.

Ne stekam na kaj je letela ironija, saj pred njo nihce ni napisal nic takega.

Ja to pa tudi jaz ne stekam… Bo Maki sama povedala kaj je mislila…

New Report

Close