Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Damjan Murko (oz. ‘zakaj je zdravljenje mentalno izvanih ljudi nujno zlo’)

Damjan Murko (oz. ‘zakaj je zdravljenje mentalno izvanih ljudi nujno zlo’)

live and let live

prevod

vsako tele ima svoje vesele

čez pet let itak nihče več ne bo vedel, kdo je bil damjan murko

LOL…dans sem pa dobre volje… kdo the f.u.c.k. je damjan murko :))) ?? Če ti ne paše ne poslušaj, boljš da neki poje kot pa da na čopovi fehta al pa vleče socialno…hm…no sej tam bi tud lahko kakšno zapel.

lp ajs

Murko je učinkovitejše sredstvo od “Donata Mg”.

Odpre te v vseh vidikih …

OK, Fredi je vsaj na zunaj zgledal ded, a tale Murko, ta “shemale”, je pa …

… kar nekaj!

Bruuuuuuuh

Joj, kako sem se zdaj narežala vsem vašim komentarjem, ej….
Jaz pa ga poznam….
Prepotenten in neinteligenten mladiček je. Saj noče nikomur nič hudega, je pa vseeno prepričan, da je zvezda. In se tako tudi obnaša! Bljak in fej!!!
Končal je OŠ s prilagojenim programom, potem pa še nižjo poklicno šolo. No, zdaj končuje poklicno, 3. letnik. Če mu bo sreča mila, bo postal slaščičar. Se je pa na veliko petelinil okoli svojega maturantskega plesa in lagal, da postaja živilski tehnik. No, to pa ni res!!!
Kako pa bo kaj uspešen v estradi, pa je odvisno od “njegove publike”. Če ga bo poslušala in kupovala njegovo glasbo, jo bo on z veseljem “švasal skup” še naprej.
Imamo torej tako glasbeno sceno, kot jo sami podpiramo…
Žalostno, a vendar resnično!

jaz se ne bi hvalil da ga poznam 😉

___________________________________________________ http://www.mobisux.com/tabla/download.php?Number=2170983

Kmetavzarcek nagravzen. Sramota. Najbolj zalostno pa je da s eon sam seb zdi res ful lep in najlepsi in cudovit pevec in popularen,zazelen… B R U H !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Je obup tole ja!!! Za zjokat……….

Sem pa gledu na eni strani komentarje k jih je blo še več k do zdej tle………..sam ne vem kera stran to je…………………..ampak tam pa je ene par takih, da se nasmeješ do solz………………………………

OBUP………………….pa k vidm njegovo sliko………………..res mi gre na bruhanje……………

Ja, kaj pa čem, no…. šmrk!

Murko je zaostal, dobro poglejte v njegove poševne oči, pa ni Kitajc in hodil je v posebno šolo za duševno manj razvite otroke, kar vam vse pove o njem. Vse druge pridružene motnje samopašnosti, samozveličavnosti pa so dodatni problem, zaradi česar jih včasih faše od kakih redarjev, je pač trdobučnež, ampak kakšnemu je njegova muzika lahko celo fajna, verjetno podobno omejenemu in žal je v Sloveniji zaradi mešanja genov kar dosti zaostalih ljudi.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close