Najdi forum

Slišala sem, da pride jeseni Dalajlama v Slovenijo. A kdo ve kaj več o tem?

Zakaj ga pa porebuješ, preberi knjige “Pogovori z Bogom”, pa boš izvedela iz prve roke kar te zanima.

Eden je rekel:

” no pa sem končno našel Boga “

pa se oglasi drugi:

” nisem vedel, da bi kam odšel “

Primož

Bravo Primož!

Res je Lola. Preberi knjige Pogovori z Bogom od I do III in vse ti bo jasno. Tudi sama sem jih in ni mi žal.
lp

Živjo Lena,

kje si se pa ti potepala, kar dolgo te ni bilo slišati tukaj ?

LP,Kaja

Pozdravljena Kaja.
Tudi jaz sem močno pogrešala vse vas. Sem se pa potepala po Portorožu in si nabirala moči za drugo polovico leta. Zdaj pa kar ne uspem prebrati vsega, o čemer ste se pogovarjali ta čas.
Lep vikend tebi Kaja in vsem ki ste danes prisotni.

lena

lahko ti naredimo povzetek, če želiš.

primož

Rada bi ga videla, pa ne zaradi vere, pač pa preprosto zato, ker mi je taka karizmatična, močna in pozitivna oseba. Všeč mi je. Samo zato.

Lola
Zakaj nisi prišla na Koprsko noč pa bi tam vse videla kaj si želiš videti. Ja no meni je bilo všeč gledati, ker sem že bila tam sem jih gledala drugače pa ne bi šla kar tako jih gledati. Če bi pa rada se učlanila v Karizmatično vero pa obstaja nekje v Ljubljani tako sem slišala, ki so se tam pogovarjali seveda koga je pač zanimalo. Upam, da sem ti kaj pomagala.
L.p. marelica

Hvala Primož. Zelo, zelo prijazno. Vendar mi bo uspelo brez, da bi te dodatno obremenjevala. Še enkrat hvala in lep pozdrav.

Poglej tole stran: http://www.kalachakra-graz.at/tibet_slovenia/

Alenka hvala!

New Report

Close