Najdi forum

Čvek

Ker tukaj ni moderatorja, bomo začeli en čvek. Kako je kaj na Xmoyu? Imajo novo vlado?

Ja, novega predsednika imamo, pa novo vlado tudi. Vendar pa se razmere niso nič izboljšale.

Jasno, ko imate pa komunizem! Pri nas imamo kapitalizem, pa je vse super!

Zakaj pa pri vas 60 % ljudi živi v šotorih?

Ker si tega sami želijo. Zakaj se pa niso šolali, da bi dobili dostojen poklic in jim ne bi bilo treba garati za tekočimi trakovi? Prav jim je!

Bojda je šolanje pri vas treba plačati. Ali imajo vsi denar za šolanje?

Ja, imajo ga, vsaj naj bi ga imeli. Najnižja plača na Melmexu je 200 EUR, šolnina za en razred osnovne šole pa je 2000 EUR, kar po mojem mnenju ni preveč.

Ali vam ni treba nič jesti, piti in nimate nobenih življenjskih stroškov? Ob takšni plači in takšnih cenah hrane, kot so drugod po vesolju, si ne bi mogel privoščiti šolanja.

To se me ne tiče. Raje mi povej, koliko eksekucij so v lanskem letu izvedli na vašem planetu?

28000. Vendar pa pri nas nihče ne živi v šotoru. Tudi, če bi to želel, tega ne bi smel storiti.

To pa zato, ker pri vas ni svobode. Koliko otrok je bilo usmrčenih?

5000. Toda koliko otrok so pri vas v zadnjem letu pokosile nalezljive bolezni, lakota, ozebline in melmeški AIDS?

Ne vemo točno, ker statistike ne vodimo. To niti ni pomembno. Važno je, da imamo dovolj cenene delovne sile, ki ni obremenjena z davki in socialnimi prispevki.

No, se vidi, da vam je malo mar za človeka! Naša država vse ve o vsakem posamezniku. In vse države na našem planetu vedo vse o vsakem posamezniku, ki živi in dela na planetu. Od rojstva do smrti. In to je prav, saj le tako lahko pomagamo ljudem in jih vodimo.

Kako pomagate ljudem?

Ljudem pomagamo na različne načine:
– vsi dobijo dostojen dohodek, pa če imajo delo ali ne;
– vsi se izobrazijo za poklic, ki je iskan na trgu dela, hkrati jih pa še zanima;
– vsi dobijo službo;
– vsi dobijo stanovanje;
– vsi dobijo dostojno penzijo.

Kako pa ravnate z invalidi?

Pri nas ni invalidov.

Zakaj inšpekcija Združenih planetov galaksije že tretjič zapored ni mogla pregledati vašega planeta?

Zato, ker takšnih inšpekcij ne rabimo. Mi skrbimo zase. Inšpektorji ne rabijo skrbeti za nas. Zakaj pa k vam ne pridejo inšpektorji?

New Report

Close