Najdi forum

Pred enim mesecem sem dozivela napad udari kot strela z jasnega. Imela sem mravljince in mraz po celem telesu oblival me je hladen ppot. Po tem je sledila slabost in skoraj omedlevica. To se je dogajalo celo noc. Dva dni je bil mir potem pa spet tokrat popoldan tako da nisem mogla v sluzbo. Sla sem k zdravniku opravila ekg uz srca gastroskopijo krvne preiskave in vse je bilo bp. Od teh napadov je moje pocutje zanic. Utrujena sem. Cutim sibkost v rokah pecejo me oci. Imam pritisk v vratu za usesi in v glavi glavobol. Pekoco bolecino v rebrih skratka cela sem sibka in utrujena. Ker zaenkrat ni so nasli telesnega vzroka ali lahko gre za kaksno panicno motnjo ali kaj podobnega. Za odgovor se zahvaljujem.

Lepo pozdravljeni!

Glede na opisane težave vas bi povprašala ali ste doživljali v tem obdobju veliko stresa? Simptomi, ki jih opisujete so podobni izgorelosti oziroma preobremenjenih nadledvičnih žlez. Priporočam vam psihoterapijo, počitek, spremembo življenjskega sloga, veliko vitamina C, B, omega 3, črtanje sladkorja, nikotina, alkohola, kofeina. Ljudje za dvig imunskega sistema zelo pohvalijo kalijev askorbat z ribozo.

Hvala in vse dobro vam želim,

Barbara Sarić, psihoterapevtka
[email protected]
041 535 555

New Report

Close