Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Prebavila Urologija Cuden sec

Cuden sec

Pozdravljeni! Zadnje dni opazam, da po uriniranju, ko potegnem vodo, se na steno skoljke prilepijo neke obloge urina, kar mi je zelo cudno. Preden potegnem vodo obloge plavajo na vodi. Oblog je precej, so okrog cele skoljke in ko ponovno potegnem vodo ne grejo dol ampak ostanejo zalepljene. Urin je nekoliko temnejsi kot navadno in mogoce malenkost rjavkaste barve, nisem zaznala posebnega vonja. Sem pa v tujini in jem drugacno hrano kot navadno. Obcasno me daje manjsa slabost, vendar bruhala nisem, vrocine tudi nimam. Nimam bolecin pri uriniranju. Je res da ze dalj casa pijem veliko vode med spanjem in posledicno grem na vodo tudi od 0-3x na noc. Alkohol uzivam v povprecju 2-3x na teden verjetno povprecno kakih 5 kozrckov. Stara sem 28 let, imam primerno tezo, zdravo se prehranjujem (izjema alkohol), treniram in navadno popijem vsaj 2 litra vode na dan. Mogoce bi morala povedat da sem bila v zanja pol leta 2x pri ginekologu, kjer sem dala bris in sem spet narocena, ker neki ni blo ok, ne vem pa kaj, na zadnje je ginekolog samo rekel, da je verjetno vse ok, da naj ne skrbim. Hvala za odgovor in ker se vzeli cas. Lep dan!

Spoštovani!

O tem se pogovorite z osebnim zdravnikom oziroma vprašajte na forumu internista nefrologa – zdravnika ki se ukvarja z ledvicami.
Pregled urina v laboratoriju – ne samo s testnim listkom, bi lahko ocenil, ali so prisotne beljakovine in koliko jih je. Če so te vzrok težavam, je to stvar za internista nefrologa.

Lepo pozdravljeni!

Lepo pozdravljeni! Urološko svetovanje - [url=http://centerurol.de]CenterUROL[/url]

New Report

Close