Najdi forum

Naj si prebere revijo? Ce se ne veste, mediji delajo za politiko, velikokrat pisejo o necem, da bi odvrnili pozornost ljudi od resnicnih problemov, pa naklado si visajo s zgodbicami o crni magiji in podobnem, saj ljudi ze od nekdaj privlaci nepoznano in skrivnostno.
Tako da ne rect naj si prebere kaj v reviji, ker to pa za sigurno drzi. Nekateri razmisljajo s svojo glavo. pa brez zamere.

Ce poves svoje mnenje in se le-to razlikuje od mnenje nekoga drugega, to ni zalitev! A je uporabljala zaljivke? Ne. Je bila kakorkoli nesramna? Ne. Le vi ne morete prenesti tega, da nekdo razmislja drugace od vas in vam to z utemeljenimi argumenti dokazuje. Vi pa iscete na forumu le potrditev svojega mnenja, ne pa razlicnih mnenj.
Resnicno je tisto v kar verjames.

Pusti jim verjeti, v kar verjamejo!

Konstruktivne debate niso tiste, ki zagovarjajo samo eno mnenje in gledajo na stvar s samo enega zornega kote. Udelezeni v takih debatah iscejo samo potrditev svojega prepricanja in nic vec.

Ja, sem opazovala, v sklopu mojega izobrazevanja (zdravstvo). Profesionalno ne vem, kaj imate tocno v mislih – kadar si v dezeli tretjega sveta z nekim izobrazevalnim (ali zdravstvenim) namenom, si skoraj praviloma prostovljec… ce pa te ta drzava placa (srecala sem tudi nemsko zdravnico, zaposleno tam ze 15 let), je to nekje 60 -100 USD mesecno. Pri cemer garas tako, da si to Evropejec tezko predstavlja. Nimas pa osnovnih pogojev, opreme takorekoc ni, ljudje so neizobrazeni in pridejo v zadnji fazi, “zapacani” od vracev itd.

Tudi, ce niste “iz stroke”, lahko pomagate. Ogromno je prostovoljnih taborov, ki se organizirajo povsod po svetu. Lahko vas gre tudi vec. Na takem projektu pa se nisem bila, tako da vam ne morem vec povedati.

Ce vas se kaj zanima, mi pisite na mejl.

Vera je pac cudna stvar in osebe, kot so MELANIJA pac verjamejo v crno magijo in verjemite, za njih se kako obstaja, po mojem mnenju predvsem zato, ker psiha vsak dogodek, ki se jim dogodi, podredi “crni magiji”… Ce verjames, da ti bo kaksna stvar, ki ti jo vedezevalka da, da odzene crno magijo, pomagala, potem ti bo res, ampak predvsem zaradi tega, ker si s tem naravnal svoje misljenje na pozitivno misljenje, ker dobro tudi pricakujes in v stvareh, ki se zgodijo isces dobro, kot potrditev ucinkovanja dolocene stvari. Ce isces dobro, bos dobro dobil in enako velja za slabo.
Ena zgodbica, ki odlicno opisuje, kaj lahko naredi vera iz cloveka

Anthony de Mello: Sol in bombaz v reki

Nasredin je natovoril sol na osla in jo nesel na trg. Morala sta cez reko in v vodi se je sol zacela topiti. Ko sta dospela na drugo stran, je osel kar plesal od veselja, ker je tovor postal lazji. Nasredin pa se je jezil.
Ko je prisel naslednji trzni dan, je kose napolnil z bombazem. Tokrat je osel skoraj utonil, ko sta sla cez reko, saj se je teza tovoru hudo povecala.
“Tako,” je skodozeljno rekel Nasredin. “To te bo izucilo, da ne bos imel koristi vsakic, ko gres cez vodo.”

Dva cloveka sta sprejela vero. Enega je to pozvilo, drugega ohromilo.
In vera v crno magijo te vsekakor ohromi. Saj sami vidite…

Lep pozdrav, Petra

Lepo vas prosim ljudje..preberite si prvi prispevek o tej debati.Ce znam brati gospa Melanija sprasuje,ce gdo kaj ve o crni magiji ozoroma ce se je komu kaj podobnega dogodilo.In ne o tem..ali verjames u crno magijo ali ne.
Skrenili ste iz debate..zato pa se sedaj brezveze ze prepirate in zalite drug drugega.
Se enkart si preberite,kaj je bilo prvotno napisano kot prvi prispevk o cem naj bi tekla debata.Samo zato mislim,da so razna modrovanja o tem ali verjames ali ne sploh pomembna.bye.

Borut je pisal/pisala:
>
> Poanta 5. točke je:
>
> V SEBI IMATE DOVOLJ MOČI ZA PREMAGOVANJE TEŽAV V ŽIVLJENJU.
>
> Samo zavestno moraš naravnati misli v pozitivno smer.
> Predvsem pa, premagaj strah pred življenjem. Sebe ne
> podcenjuj in magije ne precenjuj.

Poizkušala sem se prebiti čez vsa mnenja. No tole – citirano, bi bilo nekje približno tako, kot mislim tudi jaz. Tega zadnjega pa je potrebna pravilna doza – v podcenjevanju ali precenjuevanju. Samo z nadaljevanjem, se pa ne strinjam popolnoma:

“Obnašaj se kot da je ni, ker je ni! Vsa magija je človek sam.”

Da nekaj obstaja, ne moremo reči samo zato, ker nekateri enostavno nimajo nikakršnih otipljivih dohkazov niti da nekaj je, niti da tega ni. Kljub vsej znanosti in napredku so še (in teh ni malo) stvari in dogodkov, katerih pojav in nastanek znanost ne zna ne razložiti, še manj pa odpraviti ali pozdraviti.
Ste že kdaj slišali, da je zdravnik pomagal sebi in svojim bližnjim z obiskov alternativnega zdravilca, vedeževalca, regresoterapevta itd.? Niste? Hm, jaz sem! In zakaj? Odgovor je bil: tudi medicina še ne zna delati čudežev! Ste že kdaj slišali, da nekomu tudi vsemočna medicina in farmakologija nista mogli pomagati, da so nad njim dvignili roke in čakali na smrt? Človek pa je preživel in živi še danes? Kako to? Strokovnjaki nimajo logične razlage za ozdravljenje. Saj vem, da tega ni veliko, ampak je pa tega iz leta v leto več!

Zato, če nakaj nekdo odklanja, ker je NJEMU in NJEGOVEMU razumu nenoramlno, tuje, nemogoče, še ne pomeni, da to ravno ZATO ne obstaja. Tako obnašanje je zame “nojevsko”. Z ignoriranjem obstoja problema,še nismo rešili le-tega. Samozavestno zanašanje zgolj na svojo lastno moč (umsko ali fizično) je lahko prav tako nevarno, kot slepo verovanje v neke (za večino) nenaravne sile.
Poznamo pa primere, ko so se posamezniki, prepričani v svojo moč duha in telesa, zlomili na raven nemočnega petletnika. Moč misli je močna, priznali to ali ne. Ta moč je lahko namenjena nam samim ali pa drugim osebam. Če je pozitivna, je tak tudi rezultat, če je negativna pa tudi. Od tu do raznih magij je pa le še korak, a ne? O moči mišljenjenja ste pa pisali tako tisti, ki v magije verjamete kot tudi tisti, ki jih imenujete bedarije.

Nerešenih ugank je na tem onesnaženem, uničenem, ubogem planetu še na milione, čeprav smo skoraj prepričani, da ga poznamo do potankosti in imamo odgovor skoraj na vsako vprašanje. Mar res?

hmmmm

POMEMBNO
POMEMBNO
POMEMNO
POMEMNO
POMEMNO
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Lep pozdrav vsem skupaj……neglede na to da je ura trenutno direktno 40:03 zjutraj in je ponedeljek in grem n solo ob 06:00 sem se odlocil da napisem nekaj iz svoje strani……bran nisem usega ker je le tega toliko da bi lahko bral 2 dni skupaj ce ne vec….TOREJ USE KAR VAM BO NAPISAL JE ZIVA RESNICA !!! NE LAZEM KER SEM NASPLOSNO CLOVEK KI JE ODKRIT DIREKTN BRES ZADRZKOV !!!

Torej da se najprej malo predstavim malo o meni:

Sem Fant poimenovan ob rojstvu Domen….v Celju…..Skozi zivljenje sem dal na nek nacin pekel…ampak vremite mi tega nebi tako poimenoval zakaj?? ker pekel ….tega si ne zeli nobeden usaj tisti ki se tega zavedajo ne….ampak dobro jas sem malo drugacna osebnost tukaj….pustimos edaj mene hehe 🙂

ZGODBA KI JERESNICNA….

Kakorkoli že pred mojim dopoljnjenim 15 letom…..me je oce ubistvu postavil na cesto ker je imel neko zensko ki je bila narkomanka in ga ni bilo po 4…5 dni domou…. ubistvu me je dobesedno na cesto postavil kasneje zaradi taksnih in drugacnih stvari…..

Torej jas kot 14 letnik …hmm…..sm se ostavil s tisto torbo ….in zacel razmisljati kam naj grem ?? babici dedku?? .. kam se naj ubrnem kaj bo zmano?? usedem se na teraso zadaj bloka oz. stavbe v kateri sem zivel in objokat obupal nad vsem na svetu nad sabo nad zivljenje razmisljal sm u smrti ampak kako??? nimam jajc sm si reku takrat ….neupam nevem kak hocem da je neboloece ampak kako??

Takrat je prisla mimo ena lepa punca resnicno prelepa za moje uci v tistih letih ….gledala me je gledala…in v tistem obupu sem dejal ZAKAJ ME TAKO GLEDAŠ?? punca se je bres besed obrnila proti meni in zacela hoditi proti meni me gledala neprestano v oci ter sedla poleg mene….

prasal sem jo kaj pocnes tukaj kaj ti je kaj bi rada?? bil sem resnicno nesramen v tistem obupu do nje hkrati sem pa cutil nekaksno pozitivno energijo ki je prodirala vame in naenkrat sem se pocutil prav lepo ta zenska se je ustala se vedno bres besed …izogovoril ni niti same samcate besedice jas sem vpil za njo kam gre zakaj si sla kaj bi rada zakaj sin prisla do mene…naenkrat je ni bilo vec stekel sem za jo ampak nje od nikoder…

Nekaj casa sem se pocutil dobro nato je bilo enako kot prej obupan osamljen ….v upanju na smrt… po 2 urah sedenja na tisti terasici za stavbo…sem padel v nezavest….zbudil sem se v bolnici…. in ko so sm se zbudil zagledam zdravnika ki mi je dejal kako sem ali se dobro pocutim svetil s svetilko direktno v oci ampak jas nisem maral svetlobe ceprav mi ni bilo jasno zakaj? nsem maral sonca nisem maral elpih besed nisem maral llepote zivljenja nisem maral belega dneva….VSE KAR JE BILO LEPO ME JE ZGROZILO !! in vse kar je bilo temno temacno dark side…..me je veselilo in vzpodbujalo k zivljenju …bil sem ?? kaj?? truplo bres custv ki hodi poc esti in isce upanje…ubistvu heh sm spoznal po parih urah da ubistvu iscem dekle TISTO DEKLE KI SE JE USEDLO POLEG MENE BRES BESED IN ODSLA BRES BESED…..

nato sem odsel k babici ki me je sprejela k sebi dokler si ne poiscem drugega stanovanja ali tako ali drugace…

ces nekaj dni……..nekega vecera oz. sem vsak vecer od tistega dogodka dalje ob tocno 12 uri zvecer odhajal na sprehod v temo kot so bila pokopalisca parki….ubistvu za ljudi strasni kraji ob temni uri…. ampak js sm se pocutil glih tam svobodnega mocnega ustvarjalnega???!!!!

in ja hodim po pokopaliscu v celju golovec….IN NAENKRAT SRECAM TO ZENSKO o fak ko vam tole govorim mi grejo mravlinci pot telesu se vedno se spominjam tistega dneva tega ne mroem pozabiti ne gre usak dan se spominjam tega dneva takrat sm jo azdnjic videl in nikoli vec v upanjud a jo bom se gdaj

ugalvnem zagledav sm to punco ki sedi na najvecjem grobu ….grobu kejr so pokopani nasih 100 ali vec vojakov iz 2 svetovne vojne temu krajus e rece ZVEZDA pokopanih na golovcu… kakorkoli stopil sem do nje ceprav s tezavo tesko sem se premikal tesko dihal tesko gledal bil sem cisto bres moci komajs em prisle do nje na koncu sm se zgrudil na grop ….punca me je pogledala prijela za roko em dvignila in usedlala k sebi poleg sebe ubistvu……takrat je spregovorila nekaj v latinscini…nisem je razumel…nisem niti evdel da jet o latinscina ampak besede sm si zapovnil in sem si jih po tem trenutku prevedel ijavila je….ŽELIS PRODATI DUŠO HUDIČU?? nisem je razumel in sem odgovoril ne razumem te….nato se je ustala in zacela odhajati mene je nekaj dvignilo odsel sem za njo ampak nisem se ji mogel priblizati vec kot na 2 metra enostavno nsiem mogel nevem zakaj ni slo…kot da bi me veter odbijal nazaj ?? se dan danes mi ni jasno….kaj je to bilo kakorkoli odsel sem za njo vodila me je izven groba do potke….nato se obrnila k meni in dejala v slovenscini tukajs e konca najina pot ampak ne za vecno……

no po tem je nisem vec videl to je bila samo kratka razlaga mojega cudnega trenutka v zivljenju od takrat dalje iscem odgovore na vse to iscem uciteljico ucitelja ki bi me poucil resnicno poucil v zadevah kot taksnih crna magija rrdeca magija bela magija …..RA BI DOZIVEL STVARI KI NISO NORMALNE zelim si spoznati ta svet RAD BI NASEL TO PUNCO ONA VE DA JO ISCEM ONA VE DA JO BOM NASEL AMPAK GDAJ??? can someone help me pls…???

UGLAVNEM RESNICNO RES RESNICNO SI ZELIM SPOZNATI VSE KAR SE TICE MAGIJ PRIPRAVLJEN SEM NA TO PRIPRALJEN UMSKO PSIHICNO IN FIZICNO zato prosim gdorkoli mi lahko kakorkoli pomaga pa ce je to le innformacija MI BO POMENILO NAJVEC V MOJEM ZIVLJENJU SAJ NOCEM BITI VECNO V SKUSNJAVI NOCEM VECNO ISKATI ODGOVORE …….od takrat dalje NE MOREM LJUBITI ;( ljubim tisto zensko ceprav je ne bom nikoli vec videl help me someone :((( POMAGAJTE MI

MOJA TELEFONSKA STEVILKA JE 051 774 114 PROSIM SAMO RESNI KER TOLE NI ZAFRKANCIJA PREBERITE MOJO ZGODBO PREBERITE IN SE ZAMISLITE IN CE VESTE ME ALHKO KAJ NACUITE POKAZETE PROSIM TOS TORITE ZA TO DAMS VOJE ZIVLJENJE RESNICNO !!!

PROSIM VSE TUKAJ BRES ZAMERE IN KAKRSNIH KOLI KOMENTARJEV AMPAK USAK IMA SVOBODNO KOMUNIKACIJO NA TEM SVETU IN TO RAZUMEM ….VSEM BOM ODGOVORIL NA PRASANJE CE BO TO POTREBNO NI MI TESKO AMPAKR ESNICNO CE SE GDO NAJDE KI JE V TEM SVETU POMAGAJ MI !! DAM TIS VOJE ZIVLJENJE SE ENKRAT MOJA STEVILKA JE 051 774 114 CE PA MISLIS DA NI POTREBNO UPRAVITI KLICA MI NAPISI TUKAJ….

werwerewrwer
jebemti pa tak dolg nickwerwerewrwer
jebemti pa tak dolg nickwerwerewrwer
jebemti pa tak dolg nickwerwerewrwer
jebemti pa tak dolg nickwerwerewrwer
jebemti pa tak dolg nick

wer3awr

lep pozdrav gdorkoli že si lepo prosim da …..se s taksnimi nesmiselnimi komentarji malo zadrzis ok?? ….lp Your_SweeT_666I_In_My_HeartT

lahko skrajšaš nick? ker imaš tako dolgo ime, podreš celotno formo foruma.

lahko?

Ne nemore ce te pa to moti pa ga ne glej in ne bodi zaljiv …..
to je moj nick (ime) in taksen bo ustau …. pa lep pozdrav

……

veste da lahko crno magijo unicite s kamni jo raziskujem in sem se veliko naucila iz nje vendar pa je ne izvajam morate dobiti nekatere kristale kot so ahata, hematoya, semetita, crni turmalin,gorski lristal ali kristal kamene strele jih je malo tezje najti vendar pomagajo lahko jih nosite pri sebi kot ogrlico zapestnico in podobno tako vas sigurno ne bo vec napadla črna magija

New Report

Close