Najdi forum

Pozdravljena
Ponovno ti pišem, da čisto resnico pišeš piši še kaj jaz sem ti pred par minutami ponovno napisala sedaj drugo malo pa še svoje zgodbe piši kaj veselabom.
Lep pozdrav
MELANIJA

Ker vem, da se to dogaja me vse to niti ne preseneča.
Me pa zanima nekaj drugega, ta ženska, ki ti je pomagala, je ona slučajno iz Višnje gore?

Ne vem zakaj pripisujete določene pojave, ki so lahko “navadne” psihične motnje, neki črni sili..oz. vplivu nekoga. Človek, ki se niti najmanj ne ukvarja s svojo temno platjo, ki jo imamo VSI, potem je zelo mogoče, da nekje butne ven..pač v zelo deformirani obliki. Ali npr.nekaj podobnega, če starši otroku ne dovolijo, da izrazi jeze….
Npr.: če si ne priznaš, da ti gre nekdo pošteno na živce, ali si jezen nanj, ali ti je odveč, se lahko zgodi najmanj dvoje…npr. ali si v stalnem strahu, da se mu kaj slučajno ne “zgodi”… ali pa jeza narašča do meje, ko si predstavljaš, kako mu zaviješ vrat.
Prepričana sem, da če stvari, ko se pojavijo, ignoriramo, se njihova moč poveča, ZATO DA TO OPAZIMO IN OZAVESTIMO!!!!!!!!!!!!!
Pa brez zamere.

Pozdrav!

Kar z grozo sem prebirala tala vasa dozivetja..se bolj me je pa strah,da nisem tudi jaz oziroma moja druzina zavita v crno magijo..Kam se naj obrnim,da zvem,ce je to res.Sumim pa tudi osebo,ki bi lahko to stvar narocila,kajti kot ste pisali to osebo ne prenesem skoraj organsko..srce mi zacne bolj pospeseno delati…pritisk se mi poveca,itd…ko pa pridem v majhen konflikt s to osebo..totalno odpovem noge se mi tresejo v grlu imam cmok..grozno je.Ceprav se drugace znana po tem,da sem zelo umirjena oseba in da me drugi hitro vzljubijo….Pocutim se pa tudi zelo slabo ze od prvega poroda,ceprav je za mano ze drugi..mislim da je ta oseba tudi v isti hisi kot smo mi..Zato vas prosim,kam naj se obrnem,da ugotovojo..ce deluje na mojo druzino kaksna crna magija..upam da me razumete,in res ne pretiravam..vendar si neznam drugace razloziti to kar se nam dogaja.Enkat je neka jasnovidka dejala mojemu mozu,vendar ze dolgo nazaj da je bilo proti nam obrnjena neka crna sila ..kot nekaksna crna magija..ampak takrat sva bila z mozem se sama.Lepe pozdrave in hvala za pomoc.

Spoštovana Mimi ta ženska ni iz Višnje gore ampak iz kopra pri tinjanu, če pa vas zanima vam pa lahko posredujem njeno telefonsko številko in ime, če je pa tista ženska ko ti misliš iz Višje gore, pa te prosim, če bi mi posredovala njeno telefonsko ali naslov hvaležna ti bom jaz bom pa tebi posredovala za tisto žensko velja? Mimi prejmi iskrene pozdrave.
MELANIJA PIŠI

Spoštovana Vrtnica
Zelo rade volje ti bom pomagala, ki vem kako je ko sem jaz doživljala na moji lastni koži.Pa še moja sestra,ki je bila tik pred ločitvijo pa sem ji jaz pomagala z pomočjo tiste ženske. Sestra pravi, da nikoli v življenju me ne bo pozabila isto tako je povedal njen mož.Če bi ti vedela še ostalo zgodovino kaj sem doživljala in pretrpela, da te kap.Imam že enega otroka ampak že 10 let se borim z zanositvijo pa ne gre bila sem na epruveti pa tudi ni šlo dokler nisem spoznala to gospo, ki je veliko mi pomagala. Kot ti praviš, da sumiš na eno osebo iz iste hiše, hvala enako tudi jaz imam hudiča v hiši.Kaj dela zaenkrat bi še zamolčala,ni tašča ampak od možovega brata žena.Veš kaj sedaj kaj ti bom napisala boš povedala to ni res ampak se ti lahko zaklejem v mojega otroka ki mi pomeni vse na svetu.Jaz sem lepo odšla do tiste ženske, ki je mojemu možu njegov sodelavec priporočal in potem sva se spoznali enkratna ženska.Ona je čisto vse uganila, da nama je narejena črna magija, koliko veliko hišo imava koliko oknov na hiši je kakšen vrt imamo kdo živi zgoraj kdo spodaj, ki imamo ogromno veliko hišo, kakšna je moja tašča tast, kako se zastopimo, da možu je naredila, da ne moreva več imeti otrok, ki sva pred ženski že prej izvedela od zdravnikov, ki so potrdili na kliniki, da ne more imeti otrok, da mu je tako naredila, da ima fotokopijo našega ključa ko naju ni doma,da hodi po našemu stanovanju. Točno je povedala,da je zakopala moževe spodnje hlačke in to zelo deluje za neplodnost. Šla sem tej ženski z možem in nama je pomagala nosila sva eno zaščito ko nama je ona dala, in povedala, da čez eden mesec to morama zažgati, in ko bo gorelo, da bo ful pokalo in je resnično pokalo, ampak ta ženska je rekla, da bo ona ta čas zelo boga in, da se bo vse ispovedala, da bo živčna in še in še. In resnično ti povem da čez dva dni ta ko je delala nama črno magijo je začela zmerjat taščo vpila na njo po dvorišču začela razbivati vse kar ji je bilo pri roki ona je razbivala jaz pa gledala čez okno, in resnično je bilo tako kot je ona ženska povedala, tako, da ji je pobrala vso moč okoli te magije. Hvala bogu zaenkrat jo še šd takrat nisem videla tisto kar je počenjala v hiši zato je vedela tudi tašča in tast, zato me tudi oba mene imata rada, ki vsakem rada pomagam prisluhnem ne pa, da bi delala takšne neumnosti kot ona.Ona je na mene ljubosumna, ki imam dobrega moža ne pohaja po gostilnah še nikoli eden brez drugega ne grema nikamor verjami mi časna beseda, pa ko bi lahko vsak imava svoj novi avto, in ona je videla, da je pri nama vse o. k. in je začela delati magije imaš pa takšnih žensk, ki za denar to delajo ali pa jih naučijo, da same delajo.Dokler nisem sam adoživela ti povem,da sploh nisem vedela za magijo,če bi želela, da prideš do te ženske lahko ti posredujem telefonsko in od kod je ta ženska, verjami mi, da sploh ni taka da bi kot nekatere žulila za denar, pri njej je koliko daš od srca to je pa odvisno od tebe normalno, če ti pove vse in če ti pomaga boš za tvoje dobro dala malo več ne recimo petsto tolarjev ampak recimo tisoč tolarjev. Jaz vem za sebe koliko si je prislužila od mene in mi nič ni žav moja sestra pa ji je dala pet tisoč tolarjev. Sama veš, da te smotane vedeževalke računajo od sedem tisoč pa naprej jaz bi ji dala sedemtisočkrat po gobcu, saj mi ne serjemo z denarjem, in ravno ta ženska pravi kako bi jaz žulila za denar če bogi reveži nimajo tudi nekaterim pogleda pa noče vzeti denar, to sem pa videla na lastne oči. Verjami mi, da ta ženska mi je ful pomagala zelo rada me ima pokliče tudi ona mene po telefonu in me povabi na kavico ne moreš verjeti kako. sem se ji priljubila Draga sončnica imela boš celi roman za prebrati preberi ga in mi piši ti bom pomagala sedaj bi ti pa želela vso srečo zdravja ljubezni in vse kar dobrega obstaja in
lepo te pozdravlja MELANIJA PIŠI

Prebiram te vaše prispevke o črni magiji in mislim, da bo kar držalo, da je nekaj na tem.Pred leti sem gledal na A kanalu odklop z Borutom Veselkom.Bila je ravno tema o Poltergeistih ter o nastavljenih urokih.Baje da, ko se urok odkrije, te tista oseba, ki ti je ta urok nastavila v nekaj dneh obišče.Če je urok odkrit, se vse kar ti je ta oseba želela slabega, dogodi njej ali nekaj podobnega.En tak dosti poznan urok je, da ti nekdo nastavi na neobičajno mesto kurje jajce.Primer, recimo, da bi našel na podstrešni jajce, ali na kakšnem drugem neobičajnem mestu.Ne vem kaj naj bi jajce predstavljalo, mislim pa da nasplošno vse slabo.To je bilo tudi pri tem Odklopu na A kanalu.S črno magijo pa se ukvarjajo precej tudi satanisti.En moj znanec je bil predčasom baje da satanist.To sem izvedel čisto naključno od neke X osebe.Jaz sem tega znanca direktno vprašal, če je to res in, da sem slišal, da se je ukvarjal s črno magijo.Bilo mu je full nerodno inje zanikal.Rekel pa mi je,da je imel prijateljico, ki se je ukvarjala s črno magijo.Rekel mi je tudi, da se s to stvarjo ni za igrati, ker je lahko zelo nevarno. Torej tip verjame v to.se pa v Sloveniji o tem ve bolj malo.O tem vedo več muslimani iz Bosne, predvsem hodže.

Pozdrav in veliko sreče Mike

Parv lepo bi vas prosila za telefonsko stevilko,ker se bi rada obrnila nanjo,da enkrat za vselej odkrijem vzrok vsem tem dogodkom…in kako proti njim u krepati.
Lepa hvala

To kar ste napisali, se lahko zgodi marsikomu iz čisto zdravstvenih razlogov. Ne vem zakaj ste tako vraževerni. Morda ste z Juga, kjer ljudje morajo verjeti raznim zgodbicam njihovih hodže, da dokažejo kako zelo ga spoštujejo.
Moj dober prijatelj je iz Bosne in mi je pripovedoval o tem, kakšen ugled imajo hodže in KARIZMO. Torej kar rečejo, je sveto. In če reče, da je nad tabo urok, potem je urok in nič drugega!!!
Pravzaprav niste napisali nič konkretnega. Samo neke težave, ki jih imamo vsi ljudje, zato pa še ne krivimo črne magije ali urokov.
Če je nekdo neploden, je pač neploden, tudi brez uroka.
Primitivna ljudstva še danes verjamejo v take vraže, očitno pa ne samo oni.
Odgovorite mi na to vprašanje: KAKŠNO KORIST IMA NEKDO, KI VERJAME, DA JE KRIVDA ZA NJEGOVE PROBLEME ČRNA MAGIJA, NE pa NPR. zdravstveno stanje človeka, npr. psihična motnja?

Sugestibilnost je huda zadeva.
Če ti verjameš, da je nekdo negativen in da ti hoče slabo, je skoraj logično, da ti bo slabo, ko ga vidiš..pa ne zato, ker ima nad tabo moč, ampak ker tako zelo verjameš.

Jajce je simbol ŽIVLJENJA!!!!!!!

Ne vem zakaj verjamete, da ima nekdo lahko nadmoč na vami? Saj niste majhen nebogljen otrok, brez lastne volje in moči!!!!
Kaj pravzaprav to pomeni? Ste kdaj logično razmislili, kako lahko nek “urok” deluje?
Zakaj za to, kar se vam slabega dogaja, krivite nekoga drugega? Zakaj sploh verjamete, da uroki delujejo? Raje poglejte vase in živite svojo moč, ne tisto drugih preko nekih vraž.
Srečno.

Spoštovana Vrtnica
Z veseljem ti bom pomagala, samo sem se z možem pogovorila in mi je povedal, da naj ne devam telefonsko številko, razen če mi ti pošlješ tvoj email pošto pa vam bom tam čisto vse napisala.Pravi mož, da vsakdo lahko bere to številko, prosim pošljite mi vam bom od srca pomagala pa brez zamere, ki sedaj jo vam nisem napisala, saj veš kakšni so ljudje, ki bi vsak vedel za to številko eni smo pač taki drugi pa drugačni.Preberi si ko je napisal en moški Mike pa boš videla, da je to resnica, ki on ve vse o tem, sedaj pa lep pzdrav pa PIŠI
MELANIJA

Saša
Ne vem zakaj tako razmišljaš? prosim preberi pošto še od drugih pa potem mi se oglasi misliš, da tebi osebno želijo vsi naj naj? se varaš. A so ti rožice poslane z cvetjem? si srečna? si zadovoljna v ljubezni? imaš preveč denarja? živiš na visoki nogi? Če to vse pa o. k.
MELANIJA

Zdravo Mike
hvala ti na pošti pravilno razmišljaš kot moški, preberi si pošto od Saše njej verjetno gre naj naj ali pa jo je kdo ovil z črno magijo, da tako razmišlja kaj ne? kaj bi ti povedal na to preberi njeno pošto pa mi piši hvala ti
Lep pozdrav
MELANIJA

Dejstvo je,da se o teh stvareh ve bore malo zato so nasploh redki, ki jih to zanima.
Ogromno je stvari, ki niso znanstveno dokazani, zato je to prepuščeno presoji vsakega posameznika (vedeževanje, jasnovidnost, poltergeist, črna magija…).Zato se je brez predmetno spuščati v razne debate draga Saša, če v to ne verjameš. Lahko samo rečeš, da puščaš možnost odprto. Osebno mislim,da je nekaj na tem, ker sem podobne reči slišal že precejkrat od različnih ljudi. Na zahodu je o tem napisano precej literature.Pred časom je družba ljudi v mojem koncu imela spiritualistično seanso (amaterji). Ne vem kaj so ga srali, baje da jim je med seanso zagorela hiša, tako da so bili vsi totalno vsrani. Možno je marsikaj

Mike

Spoštovani Mike
Zelo sem vesela, ki ste Saši tako lepo povedali, ki ona misli, da živi življenje naj naj nemogoče. Pravilno, da si se odločil ji pisati jaz pa sem Saši povedala naj prebere tvojo pošto če je to storila ali ne mi je vseeno, zato ker ima take čudne misli ona misli, da se ji na tem svetu ne more nič zgoditi se močno vara. Mislim pa, da ti Mike istega si mnenja, če jaz osebno nebi to doživljala zagotovo nebi sploh o tem razmišljala kaj šele, da bi pisala kaj ni tako?
Hvala ti za sodelovanje in piši še kaj lepo te pozdravlja
MELANIJA

Melanija je pisala:
“Zelo sem vesela, ki ste Saši tako lepo povedali, ki ona misli, da živi življenje naj naj nemogoče.”

Oprosti, vendar sploh ne razumem, kaj si tu rekla.

Pozdrav!

Moj mail je [email protected]
G.Melanija zahvaljujem se vam za tel.st.,ki jo nestrpno pricakujem.Hvala!

Ne morem verjeti kar tukaj pišete. Ne samo Melanija, tudi drugi. Saša se mi edina zdi še realna, žal, brez zamere. Kar verjamete v eno črnomagično moč ki naj bi jo iz različnih predmetov klicali na ljudi. Saj nismo v srednjem veku, razvoj je šel naprej in danes imamo malo bolj pametne razlage za različna stanja. To je zame obsedenost, vse kar se ti dogaja narobe, in komu se ne, to je del življenja, je kriva črna magija. Ali ni škoda trošiti energijo za odkrivanje namišljenih povzročiteljev. Raje se posvetimo kvaliteti življenja, osebni rasti ne pa takim neumnostim. Kdor je obseden od črne magije naj raje poišče strokovno zdravniško pomoč ne pa še hoditi okoli vedeževalk in podobnih ljudi ki tudi morajo živeti od nečesa. Na svetu je toliko lepih stvari, le videti jih je treba. Vsem prestrašenim želim več pozitivne energije in poguma.

lp

New Report

Close