Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Dermatologija creme de la mer

creme de la mer

Nekje sem zasledila veliko pohval o Creme de la Mer. Baje, da so jo razvili znanstveniki Nase. Dobi pa se jo samo v ZDA, zato me zanima ali obstaja kakšna podobna zadeva in po možnosti tudi cenejša. Oz. ali jo kdo uporablja in če kdo ve, kje bi jo dobila….

Spoštovani,

Creme de la Mer je ena najboljših krem , kar sem jih uporabila.
Odlična tekstura, ker pa je nekoliko mastenjša , jo priporočam za mazanje samo zvečer. Potrebno je namazati le majhno količino, ki jo med prstoma najprej razmažemo in šele nato nanesemo na obraz.
Ta krema je precej draga (30 ml stane 125 Evrov , kakšen evro gor ali dol) in jo lahko mislim , da dve leti, kupite tudi že v Evropi v specilaziranih parfumerijah , tudi v Italiji.
Kremo je pravzaprav razvil znanstvenik , ki je imel hude opekline po obrazu. Proučeval je mnoge sestavine , ki izboljšajo stanje kože in po 4 mesecih priprav kreme , se je rodil izdelek. Stanje kože se mu je znatno popravilo. Šele kasneje so kremo začeli uporabljati tudi astronomi NASE.

Jo toplo priporočam, če si jo lahko nabavite.
Pozdrav

________________________________ asis.Larisa Stojanovič, dr.med.spec.dermatovenerologije

New Report

Close