Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost clear blue digital ovulacijski test

clear blue digital ovulacijski test

mene pa zanima vase mnenje in izkusnje s clear blue digital ovulacijskim testom?

predvsem me zanima, ali zanesljivost in enostavnost testa odtehtata njegovo precej visoko ceno?

v navodilih na spletu pise, da ta test zazna tudi nenadne dvige lh… zanima me, kako test ve, da je prislo do nenadnega dviga (‘ima spomin?)?

kako pa sicer pokaze oz kaksen je znak za pozitiven rezultat?

sama se pripravljam na prenos zmrznjenega zarodka in bi se rada izognila tistim testom, kjer moras primerjati crtice. kot vidim tu na forumu je potem upostevajoc nianse crtic zelo tezko dolocit ovulacijo.

vesela bom vasih izkusenj in mnenj!

Pozdravljena! Zal mi je da nisem prej videla tvojeva vprasanja- ampak vseeno upam da bo moj odgovore kaj pomagal. Meni je clear blue top! Resil me je 😇 torej delali smo prenos v septembru in nekaj mi njihovi lh listici niso disali… vedno vem kdaj je ovulacija a je tisti dan njihov ni pokazal… in sem sla kupit cb in on je pokazal + medtem ko njihov ni! 5 dni kasneje smo delali prenos in pokazalo se je pozitivno! 😊💝 ce zelis pa ti lahko prodam preostale teste, ker ga nisem uporabila celega. No v vsakem primeru srecno in se javi ce bos zelela❤️

New Report

Close