Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Alternativa Zdravilstvo čiščenje jeter

čiščenje jeter

Pozdravljeni!

Glede na to, da zivite zdravo, bi vam ciscenje lahko pomagalo ravno pri tezavah s hrbtenico.
Po nasih izkusnjah so zapleti redki, vseeno poudarjamo, da stojimo le za ciscenjem, ki ga izvajajo pacienti, ki
so na terapiji v nasi ordinaciji. Ce se boste lotila ciscenja jeter, ga prvic res opravite s tretjino manjso dozo, kot je predlagana.Pomlad je najucinkovitejsi cas.

Vse dobro!

Dominik Golenhofen zdravilec, dipl. hol. ener. med. (I.M.U.) in Ksenija Lakota zdravilka Golenhofen d.o.o. Obrije 10, Ljubljana Telefon: 059 059 090 www.golenhofen.si [email protected]

Pozdravljeni!
Moj mož ima namen opraviti čiščenje jeter. Me pa zanima, ker so mu ugotovili žolčne kamne, ali bi bilo to dobro tudi zanj? Nikjer nisem prebrala, da bi bilo to nevarno. Kaj mu svetujete?
Hvala vam za odgovor.
A. N.

Spoštovani(šifra Ariela)!

Že večkrat sva poudarila, da čiščenje jeter najlaže predlagava pacientom, ki so pod našo kontrolo.Načeloma tudi pri prisotnosti žolčnih kamnov ali peska, ni težav.

Lep pozdrav!

Dominik Golenhofen zdravilec, dipl. hol. ener. med. (I.M.U.) in Ksenija Lakota zdravilka Golenhofen d.o.o. Obrije 10, Ljubljana Telefon: 059 059 090 www.golenhofen.si [email protected]

Pozdravljeni!

Letos prvič sem naredila čiščenje jeter z grenko soljo, in sicer do sedaj 2x. Postopek ni bil neprijeten, vse je potekalo brez zapletov, niso pa se mi izločili zelenčki. Zato sem imela namen narediti še postopek tretjič. Vendar imam malo pomisleke, ker sem dobila prehitro menstruacijo. Po prvem čiščenju in sedaj tudi po drugem, ki sem ga izvedla iz petka na soboto, danes v ponedeljek že krvavim. Ne znam si pojasniti ali je to dobro ali slabo in naj raje preneham s tem. Prosila bi vas, če mi lahko napišete kaj na to temo. Prebrala sem namreč, da bi si s čiščenjem jeter lahko tudi omilili močne menstruacije, jaz v zadnjih letih med menstruacijo kar močno krvavim. Hvala za pojasnila.

Spoštovani!

Z vidika celostnega zdravljenja ,menstruacija ženski omogoči mesečno razstrupljanje.
Glede na to, da imate močnejše krvavitve,ste pravilno domnevali,da rabite razstrupljanje.
Čeiščenje jeter predlagamo v razmaku treh tednov, pomembno je, da to delate v dneh, ko se lahko umirite.Smiselno bi bilo, da analizirate, kaj bi bil lahko še vzrok, da vaše telo rabi več razstrupljanja – težke kovine, napačna črevesna flora..

Lep pozdrav!

Dominik Golenhofen zdravilec, dipl. hol. ener. med. (I.M.U.) in Ksenija Lakota zdravilka Golenhofen d.o.o. Obrije 10, Ljubljana Telefon: 059 059 090 www.golenhofen.si [email protected]

New Report

Close