Najdi forum

Česa nikoli ne bi oprostili ljubljenemu človeku?

Ta še je le kosmata, vse je treba oprostiti…. Ja, ja, polna usta meda. Oprostiš lahko takemu, ki dojame tvojo bolečino, tistemu oprostiš, ki pokaže globoko obžalovanje za vse kar ti je po krivici prizadejal. A vsi vi ‘veliki’ ljudje, vi oprostite lahko tudi to, da daš srce, da daš sebe, svoj najbolj občutljiv del, ki ga nekdo pohodi, ob tem pa vidi, da ti je težko, pa se morda še ponorčuje na vse? To se oprosti? Hinavščina tudi? Izdaja? Ne, ne, ne da se oprosti, to lahko samo preboliš, zrasteš, se okrepiš, na koncu pa le pomiljuješ take… Večne zajebante, ki jih veseli pogled na zlomljenega človeka… Takim z moje strani oproščanja ni. Kazen itak pride, kar pa ne spremeni dejstva, da je to lahko nekomu uničilo življenje. So taki, ki se nikoli ne poberejo, a taki naj pa mirno oprostijo, misleč, ah se je zgodilo kar se je moralo? Da ne govorim niti o tem, če so še vključeni otroci…

ti pa svoje ne ljubiš več in si iščeš drugo. jz sem tud nora na ples. pa sem se enkrat zalubla in sem pustla ves ples (on ni plesal). pri plesu je tko, da ne moreš zares plesat in valovit po dvorani kot da te veter nosi, če ne daš čustev not.

no profiji so pa pač profiji, bi blo pa zanimivo slišat njihove zgodbe…

Ma mislim da ni treba glih čustev upletat, se pa strinjam, da morata biti zlo prjatla…

ja, ja. povdarek je na zlo. sem že vidla in čutla razliko med plesom prjatlov in zlo prjatlov oziroma več kot prjatlov. razlika je očitna…

ja saj, če sta pa zlo, pa še toliko bolje.A ti praviš, da dobro plešeš, koliko let si plesala in v kateri šoli?

moja plesna izobrazba se šteje v številu tečajev in ne v letih

Sicer pa sem narobe vprašal, ker leta (sicer so pomembna-praksa) in število tečajev tudi ni tako zelo pomembna, če te uči povprečni učitelj…hotel sem vprašat koliko pravzaprav znaš, kam bi sebe popredalčkala.Npr. koliko figur plešeš npr. pri rumbi,cha-cha-chaju…ali ti npr paše hitri ritem MAMBA, ker mambo je lahko zelo hiter, zato vprašam, ali pa hitrega mamba ne maraš, ker se vmes zmotiš-ker ne dohajaš tempa…kaj pa npr. SAMBA po prostoru, ne tista na mestu-po celi plesni dvorani, ti ta gre

hja, dolgo dolgo več ne plešem… ples sem že davno zamenjala za drsanje… potem pa tudi drsanje… za kaj že? kdo bi vedel.

HEINE … glede na to, da nisi ravno zahteven, kar se potencialne soplesalke tiče, ti svetujem, da se obrni kar na Venturinijevo. mislim, da nima partnerja. no, če bo seveda dosegla tvoje norme.:)))

tudi jaz sem bivša plesalka. samo ne standardnih plesov. en mičkn pa res pretiravaš :)))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

nespoštovanja

No ja, to drži, da smo veliki…tisti, ki vse oprostimo. 🙂

OK, dost heca. V bistvu imaš prav, preboliš, dozoriš, zrasteš…karkoli ampak v bistvu tudi odpustiš. Moraš, ker sicer nosiš to s sabo. In če nosiš s sabo čez življenje, te to teži. In če te nekaj teži nisi svoboden in dovoljuješ, da ti zamera še vedno na svoj način kroji življenje. Kar si pa jaz ne bom privoščila. Ker sem vredna več.

Torej ponavljam vse in vsem sem oprostila VSE. Zamero nosi tisti, ki zameri, ne tisti, ki mu je zamera zapisana, veš…

Tega da me je vlekel za nos, bil pa je poročen in imel otroka doma! In tega, da odkar ga ni vec v mojem zivljenju, ko enkrat izgubim zaupanje v kakiga tipa, ker se izkaze da je nekaj drugega kot bluzi, zlepa več ne zaupam…. S takim nočem met posla, z nobenim več, tudi če sama ostanem.

Da še jaz dodam…
ne morem oprostiti osebi, mojemu bivšemu (saj zato je tudi bivši), ki je pri njegovih 37-ih letih brezčutno izjavil ” da on bo imel otroke, le z menoj jih ne bo imel”.
To je mirne duše izustil ob jezeru, na najinem izletu lepega sončnega spomladanskega dne.
In naj dodam, da niti nisem mahnjena na otroke in naraščaj ampak v mojem horoskopu piše, da sem rojena za mamo in da sem materinski znak. On je domnevam preučil moj znak.
Kako hudoben in brezčuten in psihično vprašljiv človek je to, da izusti kaj takega. Oprostila sem ampak pozabila ne bom pa nikoli in tudi v prihodnje če ga srečam se mu bom probala izogniti. Imel je par poizkusov, da bi se vrnil k meni ampak kako si upa, popolnoma brez sramu poizkusiti ponovno. Zame je bogoskrunstvo oz. bogokletno kar je izrekel. Kot, da mu ne bi bilo sveto prav noč.
Pomislila sem, če ga res srečam z otročičkom v naročju čez dve leti, kaj bi mu rekla oziroma si mislila sama pri sebi. Ubogi mali otrok, kakšno pošast od očeta ima. In da ne bi bila rada ta otrok.
Hudobni moški s permisivno vzgojo so to. Ne poznajo, kaj je prav in kaj narobe. Poznajo samo tisto, kar njim odgovarja/ustreza.

Če si že potegnila temo iz naftalina… Ne potenciraj s tolikšnim odporom, zgrešenimi sklepanji (tokrat) tega dogodka.

Za materinstvo se ne odločaš glede na kombinacije horoskopnih znamenj. Slabo si ga poznala, če na podlagi domnev, da je preučil tvoj znak, sklepaš, s kakšnim človekom si bila. Itak praviš, da nisi niti mahnjena na otroke in morda ti je prav zato dal jasno vedeti, da ne želi otrok s teboj.

S kom boš imela potomce, je ena najpomembnejših odločitev. Če se boš že odločala zanje, se daj takrat, ko boš zanje tudi zrela.

New Report

Close