Najdi forum

Spoštovani, pred časom sva si v zvezi z mojimi težavami (glavoboli, občutek zamašenih ušes, piskanje v ušesih, prasketanje-pokanje kosti ob obračanju glave, ipd) že dopisovala. Takrat ste mi svetovali slikanje vratne hrbtenice in obisk v vaši ordinaciji. Ker sem ravno dobila izvide, bi rada preverila, če sem z opisanimi težavami in podano diagnozo, ki se glasi “izravnana cervikalna lordoza” še kandidatka za vašo obravnavo.
Se zahvaljujem in vas lepo pozdravljam.

Spoštovani,

Velika verjetnost je, da je omenjena diagnoza vzrok Vaših težav, zato Vas vabim, da se s slikami oglasite v moji ordinaciji.

Lep pozdrav,

cervicobrachialgia,
zanima me kaj je to ,kakšna diagnoza je to

Gre za bolečine v rokah ( običajno prizadeta le ena stran), katerih izvor je zaradi prizadetega živca v vratnem delu hrbtenice, največkrat v segmentih C6-C7 in C7-Th1.
Lep pozdrav,

pozdravljeni.
pred kratkim so mi postavili diagnozo kronično aksonsko okvaro korenin C8, Th 1.
in me zanima kaj to pomeni. lp

Gre za del živca, ki se seli iz hrbtenjače, ki je okvarjen v periferičnem delu. Diagnozo ste verjetno dobili na osnovi EMG pregleda, dobro bi bilo imeti še Rtg posnetke.
Gre za okvaro, ki jo z manualno terapijo lahko pozdravimo.

Lep pozdrav,

*** Sergej Fedorov, dr. med., spec. nevrolog, spec. manualne medicine *** Ordinacije manualne medicine MO-GY: Trzin, dr. Andrej Kotov, T: 01/561 25 21 I Maribor, dr. Sergej Fedorov, dr. Vladimir Fedorov T: 02/470 24 13 I Nova Gorica, dr. Genadij Filipov, dr. Arkadij Januškevič, dr. Dimitrij Gaidukevich T: 05/300 23 77 I Koper (Ambulanta Zdravje): dr. Arkadij Januškevič, dr. Dimitrij Gaidukevich T: 05/300 23 77 I Murska Sobota (Tišina, medicinski center Živa v parku), dr. Sergej Fedorov, dr. Vladimir Fedorov T: 040 804 286 Celje I (Medicinski center Ludvigdental), dr. Roman Burdeniuk, T: 040 866 456 I Novo mesto (Očesni center Preskar), dr. Vasilij Banin, T: 040 56 56 65 I Brezplačna telefonska številka: 080 12 03 I https://www.mo-gy.si *** V kolikor boste prišli k nam na pregled, vas prosimo, da s seboj prinesete natisnjena vaša vprašanja in naše odgovore. Odgovori preko foruma ne morejo nadomestiti kliničnega pregleda. ***

New Report

Close