Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Pediatrija Pediatrija Cepljenje po covidu

Cepljenje po covidu

Pozdravljeni

Trenutno prebolevamo covid hvala bogu brez hudih znakov. Moj 3 mesece star dojencek ima 2 dni vrocino ne visoko in kašlja. Berem vse žive študije o cepljenju po covidu. Zdaj pa me zanima vaše mnenje naj res počakam s cepljenje  vsaj 3 do 6 mesecev zaradi tega ker ima zdaj oslabljen imunski sistem. Res me je strah da mi ga bo pediater hotel takoj cepiti zakaj so tako različna mnenja pediatrov.

Hvala za vas odgovor

Začetno navodilo je bilo res, da se po COVID počaka nekaj tednov, preden začnemo ali nadaljujemo s cepljenje. Posodobljeno navodilo je, da se cepi lahko otroka takoj, ko je zdrav in zamik ni potreben.

Ali ima prirojeno imunsko motnjo? Kajti sicer ni govora o oslabljenem imunskem sistemuz.

 

Lp (še vedno) Tanč; Pediater je odvetnik otroka. Vedno se vpraša: "Ali je to in to za otroka dobro?" ne glede na interese, mnenja, prepričanja drugih.Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet. In seveda: UPORABLJAJTE ISKALNIK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ISKALNIK JE ZAKON!!!

Pozdravljeni,  dodajam vprašanje.

12 letnik ravnokar prebolel Covid. Počutje je boljše, negativen, edino še kašlja.

Kdaj se lahko po prebolelem Covidu cepi proti gripi?

Hvala za odgovor.

Lp

Odgovor je enak zgornjemu.

Običajno se počaka do 2 tedna, strokovno navodilo je, da zamik ni potreben.

Lp (še vedno) Tanč; Pediater je odvetnik otroka. Vedno se vpraša: "Ali je to in to za otroka dobro?" ne glede na interese, mnenja, prepričanja drugih.Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet. In seveda: UPORABLJAJTE ISKALNIK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ISKALNIK JE ZAKON!!!

New Report

Close