Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje Čep je šel pa-pa!!! :)))

Čep je šel pa-pa!!! :)))

Bgv, tudi jaz bolj berem in se manj oglašam, ampak če me spomin ne vara, je tudi tvoja sestra noseča. Pa me zanima, če je že rodila?

Če se ti zdi vprašanje preveč osebno, pač ne odgovori.

Želim ti en lep in hiter porod, pa možička že doma, da ne bo zamudil.;)))

Sestra ni še rodila … je še doma in je še čist nil ne daje … :))))) Ima pa rok dva dni za mano, se pravi naslednji ponedeljek …

Lp, Bgv

Bugi, kolk dalec pa je porodnisnica od tebe?

Ce je blizu, recimo do 10 minut z avtom, potem pocakaj doma dokler lahko zdrzis brez sredstev proti bolecinam, ker je bolj fino doma prezivljat popadke, kot pa v porodnisnici.

Ce je to to bos pa sigurno vedela. Meri si tocno popadke in ce so cist redni ze kaksno uro (recimo tocno 7 minut narazen), potem so to ta pravi popadki. Na zacetku ne bolijo ne vem kako, vendar so tudi mene boleli zelo nizko. Samo zato, ker so se ponavljali tocno na 10 minut ze kaksni 2 uri, sem vedela, da je to to. Rodila sem potem 15 ur kasneje. Vendar sem ostala se nadaljnih 12 ur doma, ker sem lahko prezivela in ni bilo hudo. Porod je bil mala malica, v manj kot treh urah od prihoda v porodnisnico. Veliko hodi, da se ti mehcajo medenicne vezi, pa bo vse lazje. Saj ves, gravitacija in to, ki ti pomaga. Pa ce lahko jes, ti kar jej, da bos imela moc za porod.

Pa srecno.

M.

CIAO!
Zdaj pa ste skoraj na cilju. Želim ti čim manj bolečin in čim hitrejši porod.
BTW:Danes se ti oglašam tukaj, ker imam kartico prazno. Upam, da me boš prepoznala po kratici. (pomoč: prva čr. ime druga priimek)

Hvala Melodija …. zelo si mi pomagala. Porodnišnica je čisto blizu, tako da res lahko počakam res do tik pred zdajci … Do takrat pa si bom merila te krče …

Lp, Bgv

Sem te prepoznala, ja … :))))))))))))) No … tebe bom pa itak obvestila po SMS-u … :)))

lp, Bgv

Opa, samo par urc me ni na netu, pa vidim, da pri vas že dogaja. 🙂
Pa si ziher, da je to to? A fant že hiti na Primorsko?

No, pa poročaj še naprej. A bo še dvojček ali bo že rakec? 🙂
No, v vsakem primeru ti želim čudovito izkušnjo poroda!
SREČNO!

Nisem zihr, ne, da je to to … zaenkrat še merim … Bomo videli kako bo naprej … :)))

Fant … ja … baje, da prihaja …

Ohjoj … … … nč … grem nazaj merit …

Lp, Bgv

Hej, bgv, komaj zdaj sem vidla, kaj se ti dogaja… Izpit mam danes pa ne sledim najbolj…

Skratka: čim lažji porod, pa da bo čimprej ta tabo…

Lp, pepa

Ej, da ne boš ti kar po (pri) računalniku rodila 😉 Je pa ful napeto tole brat, verjemi :)))

Držim pesti, da kmalu dobim sms od Tigrice – mi je obljubila, da me obvesti takoj, ko boš ti njo ;)))

Tako se veselim s tabo, da ni za povedat :))))))))))) Vso srečo!!!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~ NeVeR RuN FaStEr ThAn YoUr GuArDiAn AnGeL cAn FlY ~

A sem rekla, da se boste danes objeli?

No, mogoče boš res rodila jutri, ampak danes greš pa lepo v porodnišnico.

Vse dobro in čimbolj hitro!

Vaga

Bili so že na 5 minut … pa trajali tam nekje 30 – 35 sek … a sedaj zgleda, da so se umirili …

Uff … … poročam naprej …

Lp, Bgv

Želim ti hiter, lahek porod in da bi čimprej držala v rokah to ljubko, majceno bitje!!!!!
Srečno!
ps: pa ne pozabi na kakšen plavalni obroč, če boš slučajno šivana!
pa pa!

Hvala za odgovor. Obema želim hiter porod in veliko veselja s štručkama. Bo pa to dvojno veselje za babi in dedija!

Lepo se imejte vsi skupaj!!!

…uf bgv tole je ze prav napeto :))) ne vem pa ce bos zdrzala prav dolgo…dam vama dva dni hehe..glede na dogajanje :)) iiiiiiii komi ze cakam:))

lp, nestprna teichi

Halo bugnavilea!

Mislim, da ti malo živčki delajo, zato se ti je stvar umirila! Saj bo!!!

Veš na kaj sem pomislila, ko sem videla koliko postov imaš?!

Zdaj vidiš kje ti je mesto na forumu :-)) … med N01…vse dihamo s teboj!!!

Tega ne pozabi tudi v porodni sobi! 🙂

Jao, kar nervozna sem še jaz, Za tisti trenutek in občutek, ko “mali” pride na svet, ko se porodi, ko ti toplega dajo na trebuh…jao, da mi je še enkrat za doživet. Za to bi pretrpela še vse enkrat! Neponovljivo je!!!

Veš kaj, zdaj sem pa res že tečna, čisto sem noter padla, …

Se javim, …..s čestitko, …ko boste že trije!!!

🙂

lp

Ojla!

Doslej sem, Bgv, tvoja simpatična sporočilca samo brala, zdajle si pa ne morem kaj, da tudi jaz ne bi napisala par besed 😉
Naj se kmalu zgodi, naj ne bo preveč boleče, naj…

Saj niti ne more biti drugače, ko pa danes toliko ljudi misli nate.

Srečno!

Mateja

Začuda sem čisto mirna in si jih merim … :))) Sedaj sta prišle še mama in sestra … pa mislim, da je mama bolj panična kot jaz … :))))))))) ;))))

Drugače pa so sedaj ratali precej neredni … 6 minut, 5 minut, 7 minut, … zdej pa ga ni že celih 9 minut … :))))))))))))))))))))

Pa saj je boljše tako … … naj pride najprej dragi iz Ljubljane … :)))) … bo potem potekalo vse lažje … :)))

a No1 praviš … :)))))))))) He he … ja postov se je nabralo kot za šalo … :)))))))))))))))))))) … Pa da ne bo še katera rodila skupaj z mano, ko je vse tako napeto … :))))))))

Sicer sem pa že pomislila … … … Piki Miki se danes ni nič oglasila, čeprav je ravno tako zasvojena s forumom kot jaz … tako da sumim, da se tudi pri njej dogaja … :)))))))))))))))

Lp, Bgv

..po vseh nasih postih lahko vidis, kako mislimo nate in ti zelimo vse naj naj…za nas si enostavno tanajboljsa…vedno bila in vedno bos…mali navihancek je lahko ponosen ta tako fejst mamico…

skratka, mene je cist notr potegnil…ne morem in ne morem docakat :)))

ne bom vec tezila, rada bi da ves da te imamo radi in da drzimo pestke

drzi se, teja

hej bgv…če se še spomniš kako je bilo pri meni…
cel vikend sem imelapopadke, pridem v porodnišnico…živci naredijo svoje in popadkov nikjer več. sem že hotla it domov pa sem si rekla, če sem že tu…naj me vbsaj pogledajo. Me dr. pregleda in reče – no tole je pa za v porodno – mene pa skoraj kap.
torej, počakaj na svojega potem pa le pojdi v porodnišnico – naj te pogledajo, pa boš vedela ali so lažni ali pravi popadki (jaz sem vedela da so pravi šele ko sem se sprehajala po porodnem bloku 🙂 🙂 🙂

srečno!!!!!

New Report

Close