Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje Čep je šel pa-pa!!! :)))

Čep je šel pa-pa!!! :)))

:))) Hvala tina … :)))) Vsekakor bom sporočila … ;)) … kot vsako stvar do sedaj … :)))) ha ha … :)))

Lp, Bgv

Hvala za nasvete Mateja … :))) … Sedaj pride res vsak prav … :)))) Polnilec je pa že v torbi, ker sem za vsak skučaj že včeraj vse pripravila, ko sem šla v porodnišnico … če bi me slučajno obdržali not. Tako da … :)))) … sem že v visokem štartnem položaju … Čakam samo še na strel pištole … :))))) ;))))

Lp, Bgv

POZDRAV bgv

Sicer ti nisem nikoli še namenila nobene prijazne besede, redno spremljam ta forum in veselje mi je brati tebe. Sedaj, ko je nastopil tvoj bližajoči dan, pa si ne morem kaj, da ti zaželim veliko sreče in da bi kmalu v naročju držala lepega, nežnega dojenčka.

Srečno in ko se vrneš, te zopet malo berem!

LP
Mojca

nova
Uredništvo priporoča

:))) A veš, da prvo kar sem prebrala danes, ko se mi je stvar odluščila je bila tvoja izkušnja poroda … :)))))) Ne vem zakaj … ampak že takrat ko si jo pisala in sem jo brala sem si rekla: “Tako bom tudi jaz rodila!” :)))) Bomo videli. Popadki se sicer niso še začeli … čakam … ampak vseeno upam, da se ne začnejo preden pride moj dragi domov … :))) Se bom pa verjetno tudi jaz v porodni smejala … :))) … he he … Čisto meni podobno … :)))

Joj … :))) … komaj čakam, da se začne … :)))))))))))))))))))))))))))))))

Lp, Bgv

Hvala ti, mojca. :))) … res hvala za lepe želje. :)))) Sem že tako nestrpna, da bi kar skakala okrog … :))))))))) ;))))) … haha …

LP, Bgv

Kolikor vidim, si še doma in čakaš na popadke. Da ne pozabim, želim ti vse NAJ NAJ v porodni sobi in obilico potrpljenja še do takrat ko bo šlo zares.
Me zanima, če mene tokrat tudi čaka ta famozni čepek, ki ga prvič ni bilo. Zdaj imaš še dosti časa, da si lepo umiješ lase, se obriješ (kjerkoli že) skratka urediš sebe in POČIVAŠ. Ne lavfat zdej okoli in nabirat kilometre. Pa jej čimbolj lahko hrano, če še sploh lahko kaj ješ :))))!

Pozdravljena!

Tudi jaz še nisem “stopila v kontakt” s teboj, skoraj vedno pa v kakšni debati preberem tudi tvoj odgovor.

Mislim, da si čistu blizu sreči, stojiš pred vrati nebes. Lahko verjameš meni oz. kar vsaki mamici. Tega občutka se ne da opisati. Rodila sem dva sinkota in obakrat je sreča nepopisna!

Moje mnenje: rodila boš danes ponoči ali najkasneje jutri dopoldan! In porod po moje ne bo težak, sploh če boš pridno sledila nasvetom babice in dihala, kot ti bodo povedale. Jaz sem imela samo eno v glavi: z vsakim popadkom sem bližje porodu in temu, da končno spoznam bitje, ki je 9m rastlo pod mojim srčkom!

Če boš sledila temu, boš našla moč v sebi tudi takrat (čisto na koncu), ko se ti bo zdelo, da ne zmoreš več.

Želim vam vse dobro in javi se kaj, ko boste trije!

lp

PS: Samo radovedna sem: Ali imena že imate? Imam občutek, da bo fant?!

…reci kar hoces ampak jaz sem prav noro v pricakovanju..zdej se nikamor ne morem vec odlimat od neta…..mislim na vaju in drzim pestke..keep us posted ok :)))

navijam in cakam na rezultate

papa, teja

:))) Hvala Andrea. :))) Hvalabogu sem si pričesko uredila dva dni nazaj, tako da ni potrebe, da skrbim za to … :))) … britje pa … no … če bom prav na volji se ga bom res lotila … :))) Glede hrane pa … … :))) … ja, še mi gre za jest … :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Me je pa zdej prijela tista čistilna mrzlica, tako da brišem prah po hiši … pa pospravljam cunje in podobne zadeve … :))))))))) ;))))))))))) … dokler čakam na popadke … :))))))))))

Lp, Bgv

:))))))))))))))))) Skorpion … najlepša ti hvala … :)))))))))) Sedaj sem pa res prepričana, da najkasneje jutri zjutraj bom imela mojega srčka že v rokah … :)))))

A veš, da že sedaj, ko me dajejo zadnje dni tej krči, ki so kdaj res hudi, sem si vedno pri sebi mislila, da sem z vsako bolečino korak bližje mojemu sončku … in res lažje prenašaš bolečino …

Glede imena pa … ker imam tudi sama močen občutek, da bo fant … Tomi. :))) Recimo, da je skoraj 100% … ;))) :)))

Uh … :)))) … hehe … kar na smeh mi gre … :))))))))))))))))))))))))))))

Lp, Bgv

Teichi … :))))) … he he … vsekakor bomo obvestili … :))))))))))))) ;)))

Lp, Bgv

no vidiš…pa si tudi ti dočakala…

želim ti veliko sreče, čim manj bolečin, čim manj časa v porodni sobi in seveda zdravega dojenčka – tudi jaz imam občutek, da bo fantek 🙂

lp in SREČNO!!!!!!!!!!!!!!!

No, a je že? ;))))))))))))) :))))))))))))))))

Jejhata – fino!
Jaz o samih potekih porodov in o teh “čepkih” ne vem kaj dosti, ker sem v prvo rodila s carskim, ampak brati vas je pa tako zanimivo. Sploh pa, ko človek vidi napisano BGV – potem je kot bi skorajda gledal kake “Prijatelje” ali pa kako ful zanimivo bukvo bral.
No, v glavnem : jaz držim pesti!

supercaaaaaaa!!!

ti želim da bi še naprej šlo vse po knjigi :)) in bi blo čimprej konec in bi malega/malo čimprej držala ob sebi … :))

boš vidla … pol bo vse drugače … svet bo ful lepši 🙂

B.

Hvala TaNova … :))))))) Zgleda, da bom kmalu poslala FW: na slikce … ;))) :)))))

Lp, BGv

:)))) Ni še, ni še … :))) Tut ti dobiš SMS, ko bo čas … ;)))

Lp, Bgv

:))))))))))))))) Ha ha … zdej sem se pa nasmejala … :)))) … hehe … “kot bi gledal Prijatelje” :))))))))))))))))))) … No … sem vesela, da je tako … :))))

Ta najbolj zanimivo pa … kot ponavadi … pride seveda na koncu … ;))) :)))

Lp, Bgv

Že sedaj se mi zdi lepši … :))) … kaj šele bo … :)))))))))))))))

Lp, Bgv

he he, sej sem se samo malo hecala…..

…. ej, zdej se pa mal dvigni, pa pejd ven na sončka….. da dete ne bo vse zasedeno in omreženo ;))))))))))

kumi čakam :))))))))))))))))))))

New Report

Close