Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Stomatologija Splošna stomatologija cena za čiščenje kamna

cena za čiščenje kamna

Zdravo,

ker me že nekaj časa ni bilo pri zobarju, mi je kolegica zrihtala “dobrega a dragega”.

V 10-ih minutah mi je očistil kamen in oblogo in za to zaračunal 18.000? Da je to uradni cenik.

Ker se mi zdi to rahlo rahlo predrago, me zanima, če je to res vsaj blizu neke normalne cene – če je normalno do 15.000 in je potem on malo dražji še razumem, če pa je normalno do 10.000 potem pa mislim, da si on vseeno malo preveč privošči.
Ena plomba pri njemu drugače stane 15.000 + inekcija

Prosim mnenja in vaše izkušnje.

Lp.

SPoštovana Kamen,

meni osebno se zdi veliko, ne poznam pa (in res ne morem poznati) vse cene, ki jih imajo slovenski zobozdravniki.
Ste dobili račun?
Kajti brez računa je vsaka pritožba nesmiselna in obsojena na neuspeh.
Cena za zalivko pa se mi ne zdi pretirana, če je zobozdravnik brez koncesije in ste torej pri njemu samoplačnica.

cena je od 3000-5000 sit za eno .
za obe torej najvec 1000 tisoc sit, ceprav edino ena zobarca mi je rekla 24 tisoc. ne vem , a je ali me je razumela kaj jo sprasujem in je lahko tako drago ali kaj.
lp,
x

Jaz sem za čiščenje zobnega kamna plačala 3.000 SIT in se mi zdi 18.000 definitivno preveč in ne bi tega plačala niti pod razno!

New Report

Close