Najdi forum

cena čivave??

hvala vsem za informacije.čivavo z rodovnikom mi je fant včeraj kupil in sedaj sedim za računalnikom in z mojo čivavico v naročju pišem na forumu,hvala 1000000krat vam hvala za vse informacije.Tina

Ja, itak. Čivav z rodovnikom je za vsakim vogalom toliko, da si jo zaželiš danes, dobiš jo pa predvčerajšnjim.
Tako bedarijo ti lahko verjamejo samo tisti, ki bodo kupovali mešance po sistemu, kot si jo/ga ti.
No, me prav zanima, nam lahko zaupaš ime mame in očeta?

daj no Yo.moja prijateljica je dobra poznavalka čivav moj fant jo je vprašal ali je res čivava,in rekla je da je.torej nisem kupila nobenega mešanca.je samica in ime ji je Tara,tudi veterinar mi je rekel da je ČIVAVA IN NOBEDEN MEŠANC.torej,si jasnovidka da sklepaš stvari vnaprej?fant mi jo je prinesel ob 11h zvečer tko da nisem vedela da jo bom sploh dobila Yo!!!!lp,Tina

Saj ni treba bit jasnovidec. Imaš papirje? Če ja, ti točno piše, od kod prihaja.
A veš, kaj ti jaz vse lahko prodam, če te na suho nategnem?

ja imam papirje vse imam kar bi zanjo morala imet in da bi vedela da je ČISTOKRVNA ČIVAVA!!

Itak da ja. Kakšne oz. katere papirje pa imaš?

Oooo hudo … še en NATEGNJEN, BUTAST kupec, kateri podpira šteparje!!!!!!!!!!!!!

JAZ RES NE VEM, KAKO VAM USPE BITI TAKO ZABITI

Pa veliko sreče z MEŠANČKOM podobnim čivavi … naj vam preživi vsaj 1-2 meseca, če pa bo več, pa boste eni od malo srečnežev.

BREZ RODOVNIKA = MEŠANEC, in nič drugače

Dobr je….če je tole nategancija ok. Če nas nekdo zeza po domače in se dela norce iz nas,
tudi ok. Ni lepo, je pa dosti pogosto.

Če je pa slučajno res, in si res stara 22 let in res pišeš takele bedarije in res delaš take
kozlarije in potem ŠE POVRHU se hvališ s tem, potem si pa ena navadna koza in uboga vsaka
žival, ki pride tebi v roke.
Pa to ni res, kaj vse gomazi po tem svetu……takale neumnost bi morala biti kazniva, čist res.

ČE VAS TO TKO ZANIMA IMA MOJA ČISTOKRVNA ČIVAVA RODOVNIK!!!!!!

ja…. pa svizec pa to…pa pol je tvoj fant VPRAŠAL prjatlco a je res čivava in pol je še VETERINAR
reku, da je res čivava….pa pol je pa ziher res čivava.

pa dej se delat norca no.

Ja, itak. Pravo čivavo si kar zdaj dobila. A v Celju ali na Koroškem?

kaj to tebe briga Yo.fant mi jo je kupil in kako naj vem kje jo je kupil sm ga vprašala pa je rekel da mi ne bo povedal.si zdaj srečna?lp,Tina

Če bi pes imel rodovnik, bi itak vedela, od kod je, a ne? Meni je pa vseeno, javi se, ko bo kaj narobe ali pa ko bo težka 10+ kg :)))))))

glih ki bo mel 10plus kg.ja sm vidla na rodovniku(sm zdaj pogledala) iz kje je.IN ZAKAJ BI MORALA POVEDAT VAM????

help me, ti po mojem nisi stara 22 let. Na podlagi tvoje (ne)pismenosti, odgovornosti itd. lahko tako sklepamo ne samo jaz, temveč vsi tukaj na forumu. Mogoče se motim, ampak vseeno.
Pa skeniraj rodovnik, če je res prava. Sej te na podlagi tega ne moremo oropat. Aja, saj rodovnika verjetno niti nima.. Ker kljub vsemu prebranemu na tem forumu dvomim, da bi en odgovoren vzreditelj prodal enemu tipu ”čivavo za punco”(Yo in ostali poznavalci: imam prav?)

Glede na to da ti (trenutno) ne verjamem da je tvoja čivava rodovniška, sklepam da ti je domnevni fant kupil čivavo pri nekem rejcu in ti natvezel zgodbico da je prava. Veterinar pa ob pogledu na čivavo ne more vedet, če je prava, no.

Kako sem se nasmejala temu pisanju o zagotavljanju, da je čisto prava čivava.

Tudi jaz sem imela 22 let, pred nekaj desetletji, ko še ni bilo toliko informacij, ampak tolk “tumbasti” pa tudi takrat nismo bili pri teh letih :)))).
Najprej sprašuješ o ceni psa brez rodovnika, kot, da prvič slišiš kje se psa dobi, čez en teden ga že imaš in ti cena ni pomembna in si toliko skrivnostna, da ne napišeš ime rejca, saj to ni nobena tajnost in kaj ima veterinar za potrjevat pasmo, lepo te prosim.

Še vedno pa sem prepričana, da si želiš samo malo zezanja tukaj. Si pa zelo otročja, res.

Pa sploh veš kaj je rodovnik, ker mislim, da že tukaj ne gre skupaj.
Predvidevam, da je psa kupil pri šteparju, ta pa mu je dal mogoče kak kartonček (bivši, neuporabni rumeni kartončki), ali pa še tega ne.
Ima pes opravljena cepljenja, je čipiran, torej ima “modri” potni list?

Mislim, da bo potrebno začeti pri osnovah 🙂

to je moja čivava:

chihuahua_puppy.jpg

je čistokrva ali ne?je mešanka a?

Koliko je čistokrvna, izveš iz papirjev.
A napišeš njeno rodovniško ime?

chihuahua22.(tko vsaj piše)oprostite za vse nevšečnosti.ko sem prebrala vaše nasvete in pripombe sem se zamislila in upam še zdaj da je moja čivava res čistokrvna in da niso tejin “papirji” ponarejeni.hvala še enkrat za vse nasvetein pripombe(čeprav niso bile potrebne) ampak vseeno hvala vsem.ste me naučili veliko več kot sem do zdaj “vedela”.1000000krat vam hvala….čeprav ste me malo “razočarali” vam vse oprostim,saj upam in se mi zdi da ste v realnem življenju “super” osebe.lp,Tina
….pa ne mi “zameriti”…

New Report

Close