Najdi forum

Hehe..ti kao “čefur”.ziher si eden od tistih obritoglavih “revežev”, ki slavijo Hitlerjev rojstni dan….ja, raje se malo nauči slovnico, pa še kaj o slovenski zgodovini in kulturi, potem pa se pridi sem petelinit.”O.K?”

Hm, tema o skinheadih (obritoglavcih) je pa nekaj čisto drugega. Skinheadi naj bi pač slavili Hitlerja, vendar naj bi tudi bili izrazito nacionalistični. Če bi imeli pri nas res ta prave skinheade, bi ti tepli po čefurjih in ne po navadnih ljudeh, kot se pri nas dogaja.
Človek lahko sklepa, da se za to krinko pri nas res skrivanjo navadni čefurji, razgrajači in pretepači, ki pač nimajo drugega dela, kot da zganjajo “kažin”.
Mogoče bi pa res rabili nekaj “ta pravih” skinheadov, da bi se rešili čefurjev (s tem mislim tistih, ki se obnašajo po vzorcu “čefurja” in ne vseh ljudi druge nacionalnosti).

Po parih dneh spet na forumu…. Moram reči, da mi je iskreno žal, da sem izbrala tak provokativen naslov. Bolje, da bi živela še naprej s plašnicami in verjela, da slovensko splošno menje ni tako kot se kaže na tem forumu. Hvala za vašo pozornost in nasvidenje.

Janez kva se buns?? Tud ti alpski SRB bi reku das si zihr … zato onaniraj po mami.

Berem vaše misli, vseh nisem utegnila, ker se nekateri ponavljajo. Sem Slovenka, čeprav nisem 100%, saj imam tudi nekaj avstrijske krvi. Prijatelje imam med vsemi narodi in se z njimi dobro razumem. Pri meni ima veljavo samo pozitiven odnos, na poreklo pa se ne oziram in tako bi morali tudi drugi delati. Oglašam pa se zato, da povem, da obstaja tudi druga situacija, v kateri si čefur samo zaradi imena. Moj kolega je pol Slovenec, pol Hrvat, po videzu in polti je kot Šved, vendar je zaradi očetovega priimka bil večkrat ožigosan za čefurja. Karkoli dobrega stori, ni nikoli dovolj dobro za Slovence, še vedno je čefur, pa naj se še tako trudi. Takoj, ko kdo sliši, kakšen priimek ima, že ima neko oviro v odnosu do njega. Le redki ga sprejemajo sproščeno. In to samo zaradi drugih čefurjev … Zdi se, da lahko celo eno samo grdo vedenje enega samega južnjaka meče slabo luč na druge, ki niso nič krivi za to situacijo. Res pa bi se tisti, ki so že v Sloveniji toliko let, vsaj iz spoštovanja do države, lahko naučili slovenščine, če so se npr, odlično naučili angleščine ali italijanščine. Tu pa gre že za osebnostne lastnosti posameznikov.

LP

Jebes ti slovenacki jezik. Kamo te to vodi. Za smetarja bos. Ko jebe slobenijo – naucte se srbohrvascino, da vas ceo svet razume. I ne gnavite – tako je to. A se neki je res slovenke se dobr jebejo, le da jim v slovenci anusa dobr ne znaste raztegnt. in tko mormo tud mi bit prisotn tuki, vsaj nataliteto vam dvigujemo. Sam imam 4 froce z 3razlicnim slovenkam. Res je to, pustil sem da dajo preimk po mamicah – jim bo bol uspesno. A vseen ni ga bolse kot naskoct slovenko in ko ona med tem krici daj me jovice dajjjj. Bar karu znate cenit slovenke, svaka cast!

Se bote vpil Hocemo Slobo, ne cujem dobro itd….
A slovenke vadi misa, da bar kurcinu pravu dobijem!

Hu!!! Sem se komaj prebila čez tole pisanje…Tolk postov, pa nisem niti jaz načela tem hehehehe (šala-za tiste, ki jih ne prepoznajo).

Naj pridam še svoje mnenje:
-definicija čefurja zame: tisti, ki se obnašajo kot najslabši primerki svoje nacije (oz. svojih nacij): se pravi, da se v Sloveniji nočejo naučiti našega jezika, pretepajo in posiljujejo, maltretirajo, kradejo, frajarijo, nažigajo svoje južnjaške viže v svojih jugotih (ali bemflih, če so zlezli do višje stopničke pri kriminalu) sredi mesta. Podobno definicijo (spet: MOJO) imam za kmete. To niso tisti, ki imajo svojo kmetijo in pridno obdelujejo zemljo, kdaj popijejo deci rujnega in lepo skrbijo za svojo družino. To so za mene tisti, ki so najslabši svoje vrste: primitivci, spolni nadlegovalci lastnih otrok, pijanci, tisti, ki imajo psa celo življenje na verigi in krave nikoli ne spustijo na pašo, ker so preleni, včasih pa še kakšno naskočijo. To so zame kmetje. Se pravi, da ne posplošujem!

-mene tujci sploh ne bi motili (zdaj govorim o prebežnikih). Ni problema. Vendar….Zadnjič se peljem s taksijem po Celovški in se pogovarjam s taksistom. Vidiva Pakistance, črnce itd. In mi taksist pove, da jih dostikrat vozi naokoli in da imajo lepo, celo vzorno urejeno kriminalno mrežo. Tisti, ki jih ujamejo na meji, pridejo v prehodni dom, kontaktirajo s tistimi, ki imajo svoje mreže razpete po Sloveniji (v glavnem sami neslovenci) in lepo švercajo, preprodajajo, se ukvarjajo s tem in onim. Nestrpnost? Nobenega problema, če se ne bi v Sloveniji ukvarjali s kriminalom. Tako pa….
Poleg tega…če je v tvoji državi tako zelo bad, ostani in nekaj spremeni! Bežanje?
I don’t think so…

-Srbi, Hrvati, Bosanci, Makedonci, Šiptarji, Črnogorci. Men je čist vseeno, katere narodnosti so, povsod so dobri in slabi. Če bi se mi dalo, bi vam prepisala iz almanaha 2000 (rubrika črna kronika), kdo prednjači v kriminalnih dejanjih. Posilstva, trpinčenja živali, pretepanja, preprodajanja. To ni niti moje mnenje, to so dejstva. Pa naj pripomnim, da je seveda ogromno ljudi, ki “mind their own business”, delajo, preživljajo svoje družine in ne storijo nikomur nič žalega. Tistim ne rečem čefurji! Stigmatiziranje zaradi narodnosti? NE, zaradi dejanj!!!

Ravno čez vikend sem imela en zanimiv pripetljaj. S fantom sva se vračala proti domu in vidiva, da se nekaj dogaja. Nisva dojela, kaj natančno. Slišala sva samo srbohrvaške besede dveh tipov in upiranje tretjega. Izkazalo se je, da je ta tip kolega od mojega fanta, bil je pijan in se je vračal domov, ko sta ga napadla una dva. Mu razbila zobe. Pospremila sva ga do doma, una dva sta pa lezla za nama in tulila. Moram rečt, da me je bilo precej strah. Ampak ker se je razmerje “sil” spremenilo, se nista nič upala. Naj pripomnem še to, da sva kasneje zvedela, da je še en kolega pristal v bolnici. Na 113 pa se ni nihče oglasil…
Pa drug pripetljaj: kolega se je vračal iz Palme (pred leti) domov, ko so ga napadli čefurji. Vrgli so ga po stopnicah in mu razbili čeljust. Najbolj glasna med njimi je bila – dama čefurka!!! Tip je bil ogromno časa v bolnici in še zdaj je brazgotina in rana precej opazna.
In še in še in še bi lahko naštevala! Pa saj veste sami!

-Skinheadi so čist isti debili kot čefurji! Da ne bo pomote.

Zihr bo koga zanimalo, kaj sem po rodu. Četrt Srbkinja, četrt Hrvatica, pol Slovenka. Zato imam tud dost iskušenj z vsemi in lohk mal pokritiziram. S Srbi se recimo ne da pametno pogovarjat, ker rinejo z glavo skozi zid in mislijo, da imajo vedno prav. NJihov zadnji stavek je ponavadi: mi imamo Teslo, kaj imate pa vi? Pa kaj naj rečeš na to???

Pa da ne bo kdo mislil; med vojno smo organizirali pomoč Hrvatom, mama je “posvojila” (denarno) malega Hrvata itd. Sej bi mogoče tud s Srbi isto naredili, če ne bi oni vztrajno trdili, da njim bombe nič ne morejo. Da oni samo pjevaju dok bombe padaju. Da niko ne može slomiti srbski narod. Za posrat.

Aja, BTW, skejtarji oz. prej grafitarji delajo čist lepe in simpatične grafite. Kdo je najavu to neumnost, da so hujši kakor Srbi s svojimi CCCC? Ta je bla pa čist bosa!

No, zdej, ko še enkrat prebiram svoje pisanje, ugotavljam, da nisem povedala nič novega. Zihr se bo našel kdo, ki bo “izluščil” samo ene par stvari in jih do kraja spolemiziral in obrnil. pa nič hudega.

Še enkrat: ljudi sodim po dejanjih, ne po narodnosti. Tud med Slovenci je nekaj takih, zaradi katerih me je sram, da smo iste narodnosti!

Bravo mačkica! Povedala si bistvo vsega! Lep pozdrav!

BRAVO, dobra mačka! Tole je za čisto desetko. Udarila si žebelj po glavi. Midva z Janijem se bodeva do nezavesti, ti pa kar v enem sestavku poveš bistvo. Čestitam!
Saj zato pa so dobre mačke, a ne? Lep pozdrav John.

D best, ne bi mogel boljše povedat! Maca = Carica

ČE STE SLOVENCI SEVERNJAKI, SEM JAZ TRAKTOR

ste na prvem mestu po korupciji, NE HVALA TEMU, da si slov.

svet vidi kakšni ste

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close