Najdi forum

Hehehe, res neverjetno, kaj ljudje vse pisejo…
Tukaj mimi ves cas pise, kako ne govorimo o Nemcih in kako so pogovori dobili cisto drugacne razseznosti, sedaj se pa z marjanom dobesedno tukaj osvajata preko tega foruma in preko te teme. Ali pa je mogoce to tema, mimi?
Eh…
No, saj, čisto tipično. Ampak, mene osebno niti to ne moti, moti pa me, da se to ti mimi pritozujes, ko pa sama pises tukaj taksne stvari. Veš, ko postaviš merila, morajo veljati za vse enako.

LP

P.s. Pa tudi, mislim, da bi imela mimi in marjan vec uspeha, ce bi se te intimne stvari menila preko zasebnih komunikacijskih kanalov. V vsakem primeru, pa vama zelim veliko srece.

Poglejte vendar še enkrat prispevek od pikapoke..predvsem vprašanja..in potem razglabljajte..o čem bi se moralo govoriti o čem ne. Res je, da se je verjetno pikapoki pripetil lapsus in je dala naslov “čefurji”..čeprav, kolikor razumum, v svojem pismu ne govori o tem. In ta problem je bil zastavljen veliko širše, kot bi sedaj radi nekateri prikazali..že vedo zakaj.

Ok Tole je moj e-mail: [email protected]

Še zadnjič, Jani!
Ti si ……………! Uh, skoraj bi mi spet zletela tista beseda iz ust, pa bi bila spet cenzura.
TI temu rečeš osvajanje? A me je mogoče povabil ven al pa kaj podobnega? Torej je tudi IRC osvajalni kanal, po tvoji logiki? Ker pač ostali ne morejo brati medsebojnih mailov je pa to že osvajanje. HAHAHA
Šele sedaj si pokazal koliko imaš v tisti svoji “lehterni” oz.da boš lažje razumel v “tegelcu”. Če pa še to ne veš kaj je pa vprašaj kakšnega otročka, da ti bo to razložil.

Pa nehaj s podje…….!

Ja, bil je postavljen širše, vendar ima tudi to o čemer se pogovarjemo veliko vezo s tem, ker je to en od vzrokov za take stvari kot se pikapoki dogajajo. tema je očitno vroča in se ja razvila kot se je. zakaj bi jo omejevali. Bi blo pa fajn da se vsi vzdržimo žaljenja in podtikanj in se pogovarjamo na kulturnem nivoju.

Zmenek? Od kod ti pa to? Ti pa zelo rad provociraš a ne? z mimi se bova raje takole privat pogovarjala o tej temi, ker očitno tule nekateri (ti) vsako besedo čisto po svoje obrnejo. Tako se pač ne da razpravljat.

Hehe, veseli me mimi da si se sedaj prikazala vsem v pravi luči.
Vsakršen dodaten komentar je nepotreben.

Bi pa rad razložil nekaj. Jaz razumem to kot osvajanje, ko drug drugega tukaj samo hvalita in drug drugega vzpodbujata in si pošiljata zasebne e-mail naslove. In vse to preko tega foruma in te teme, ki sem mislil, da se je po tvoje dotikala samo teme o čefurjih. Kako je sedaj s tem? In ravno o tem sem pisal o tvojih dvojnih merilih. Najbrž ti lahko pišeš tukaj kar hočeš, tudi o svojih osebnih zadevah, ostali, ki pa se s tabo ne strinjamo, pa ne samo, da ne smemo pisati o zadevah, ki se točno tičejo te teme, temveč po tvoje sploh tukaj ne smemo pisati.

Kakšna demokracija, res…

LP

P.s. Kdaj mački stopiš na rep? Ko poveš resnico.

EHHHHH! Kot rečeno, brez veze.

ADIJOOOOO,Jani!

No, tvoja teorija je padla.
Brez vzroka te skrbi, da se nekdo “že prej prisoten” skriva pod imenom Trodat. Vsakdo se pač enkrat na tem forumu pojavi prvič.
Jaz sem pač začel nekoliko kasneje, a bom (predvsem, ne pa samo) zaradi tvojega dolgoveznega žolčno ihtavega odgovora (ki to sploh ni bil), na moje povsem preprosto vprašanje, to tudi takoj potem, ko bom pritisnil gumb “vpis”, s sodelovanjem (?) tudi zaključil.
Bom pa ti povedal, zakaj sem te to vprašal – ker si bil tekom razgovora o tej temi polnih ust junaštev in podobnih zgodbic o lastnih izkušnjah, ki pa so se v prah (ponovnega) leporečenja in nasprotnih vprašanj z namenom zamegljevanja dejstev sesule v trenutku, ko te nekdo vpraša nekaj KONKRETNEGA, na kar odgovora nimaš, ker ga očitno NE MOREŠ IMETI!
Dokazi na podlagi argumentov?? Ha, ha, ha….
Lep dan vsem,
Trodat drugič in zadnjič

Ja, mimi, argumentirano s tvoje strani, ni kaj, tako kot ostale izjave ki jih dajes…

LP

Brez argumentiranja (tvoja najljubša beseda) zakaj, si mogoče opazil, da bi rada zaključila s to nikamor vodečo debato?!?!
Si se mogoče vprašal zakaj ti ne dam argumenta (ne zaradi tega o čemer ti prisotne prepričuješ)?

ZAdnjič, ADIJOOOO; Jani!

Jaz sem napisal, da je moja teorija taksna, da si ti tukaj ze sodeloval pod drugim nickom, kar pa ne pomeni, da morajo tudi drugi tako misliti.

Kdaj sem pa jaz bil poln junastev? Za razliko od ostalih, ki so ze ves ces polni znanja in izkusenj. Me prav zanima kaksnega znanja in izkusenj so nekateri tukaj polni.

Si ti mogoče med vojno leta 1995 sprejel hrvaške in srbske begunce v svojem lastnem domu in jih hranil in skrbel za ostale njihove stroške s samo svojim denarjem? Si ti mogoče dajal svoj zasluženi denar beguncem, ki si jih videl prvič v življenju? Si ti mogoče demonstriral za večje pravice beguncev pred parlamentom in pred tistim prostorom, ki mu pravijo dom za begunce. Prej bi rekel temu konzerva za sardine. Si se ti povsod boril za njihove pravice, do katerih je upravičen vsak človek?!
Ali ti je to dovolj konkretno, baraba, ali ti je to dovolj argumentov???!!!

Sram te je lahko in tebi podobnih, da se norčujete in delate pametne iz tega, ko vas večina dejansko NIČ ni naredila, da bi pomagala tem ljudem. Nekateri od vas ste delali še celo škodo tem ljudem in jim še vedno delate, tako, da jih žalite in ponižujete.
Veste kako je to, ko, človek ne ve komu pripada in nima niti svoje osebne svobode?! In kakršnihkoli ugodnosti, da so deležni, če nimajo svobode in pripadnosti, je vse ostalo PRAZNO! Pa vam jaz zatrjujem, da ne samo, da jih večina ljudi hoče brez milosti izgnati v druge države, da niso deležni prav nikakršnih ugodnosti. Nekateri izmed njih so tudi zelo zelo kruto in nasilno prijeti in tretirani. Je to ta slovenska ugodnost?

Vi imate vse, oni pa nič, zato lahko vse to delate in pišete.

Res žalostno…

Strasno. Zalostno. Bedno.
Pri vas zivim ze 21 let in vsak dan je slabse. Ne vem vec kaj naj naredim, da bi bili zadovoljni.
Sem starejsa gospa, veliko bolj blond (naravno) kot vecina Slovenk, z fakultetno izobrazbo, hcerka ravnokar dela diplomo, moz je magister znanosti. In se vedno smo za vas cefurji. Pa ce pogledam okoli sebe, druzine nasih prijateljev in znancev, nismo nic slabsa druzina, ce ne ravno nasprotno. A zalostno je da bo jutri moja hci dozivela taksna zmerjanja, ce se bo porocila v eno od vasih ali podobnih druzin.
Pa se to, nikomur ne jemljemo dela. Ce se na kak razpis prijavita Slovenec in cefur, pa ja ne mislite da bodo sprejeli cefurja.
Odhajam zalostna in vam zelim se veliko veselja v vasih debatah.
Pa vseeno lep pozdrav!

Se opravičujem da sem koga prizadel z tem nikom. Nisem tisti Jani!!
Od sedaj bom Joško..

Ni problema Joško, opravičilo sprejeto.

LP

No, spoštovani antčefurji. Kako boste pa tole komentiraili???

Si boste sedaj morda privoščili (božjo) diskrecijo in rekli: ne ta gospa in njena familija so pa O.K.??? – Zakaj – morda zato, ker je njen mož mag. znanosti in je slovenskemu razvoju doprinesel verjetno veliko več, kot boste vi trje kdajkoli???

Zavidam gospe – ima še eno domovino, kamor se lahko vrne – kam naj pa ostali gremo iz te doline Šentflorjanske??

Morda na Dunaj, kjer nas bodo avstijski Marjani, Mimi in Nikite ozmerjali, da med sabo govorimo slovensko – pa res, kako pa vi govorite v tujini med sabo??

Kam bomo pa mi šli takrat, ko se v Sloveniji ne bo smelo več govoriti slovensko?
Veš, saj nima smisla ponavljati ne tebi in ne ostalim. Prebrali ste enostavno samo to, kar ste hoteli in to obrnili po svoje. Svojega menja pač ne mislim spreminjati.

Končno jim je nekdo zaprl usta. Ta debata je prešla že vse meje in nič čudnega ni da je pri nas toliko nestrpnosti. Prav iz te debate veje toliko nestrpnosti, da se mi zdi, da je vsak dan slabše, ne pa boljše. Takoj se počutite ogroženi, če vam kdo kaj nazaj reče.Skratka, skrajni čas je že bil, da se tole konča.

Bi rekl, dost skrivanja grdih postav in ogabnih fac za racunalniki in zginte na zrak.

Pa se kksnga cefota s seboj uzamte, da se ne bodo pocutl zapostavlene.

….groza in strah sam na ić more bit ta svetovlan nad menoj ki mu se imena ne bom pisal..grrr

Tvoja pisava je pa zares 5 odlično.!

Nacijonalistični DIHUR.

Pojdi se raje učit slovnico.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close