Najdi forum

UF, ma ta debata vse bolj teče v čudne vode, se ti ne zdi, Marjan?
Zdej smo že pri Nemcih, al kaj?

Marjan, ne vem komu je bilo namenjeno tvoje pismo, ampak lahko pa povem temu, ki je uporabil v tej temi, na temu forumu isti nick kot jaz, da je to malce nekorektno, ker imas na milijone nickov.
Tudi, ce ti je ime Jani, ali pa ti je ta nick tako vsec, bi si lahko dodal recimo stevilke pred ali za nick, kot recimo Jani1 ipd. Imas res na milijone opcij.
Uporabljati pa potem nick od nekoga, ki v neki debati ze sodeluje, je pa preprosto nekulturno.
Pa tudi, Marjan, ce je bilo tvoje pismo namenjeno MENI, me zanima, zakaj bi ti moral mene prej zaslediti; ali mogoce potrebujem tvoje dovoljenje, da sodelujem v teh debatah?

Ker pa mimi ne zna prebrati niti ene besede in potem druge obtožuje da so napol pismeni, ji svetujem, da primerja moje pisanje s tem od JANIJA, in bo videla, da gre za veliko razlik. Pa tudi jaz bom uporabljal v neki debati, VEDNO cisto isti nick. Ker je le tako edino korektno do ostalih udelezencev.
Kar pa je veliko vec, kar vecina tukaj na teh forumih dela.
Vecina jih dela prav to, da se skriva za vedno novimi nicki, ker nimajo dovolj poguma, niti argumentov za svoje trditve.

Pa LP

Se strinjam. To ne gre nikamor.

Se opravičujem ampak moje pisanje ni bilo namenjeno tebi, ampak temu ki je povzročil to zmešnjavo, če res obstajata dva z enakim nickom. Očitno se folk pojavlja pod različnimi nicki. Jaz osebno sedržim tegale, pa čeprav ne ustreza niti mojemu imenu, niti čemurkoli drugemu…
Kar zadeva dovoljenja…sevda ga ne rabiš, samo hotel sem povedat ravnoto, da se nekateri pojavljajo pod večimi nicki.

Pa veste kaj mi gre zelo na živce pri nekaterih tukaj?
Da vedno znova pišete, ali ni bilo tukaj govora o čefurjih, ne govorimo o beguncih, ali zdaj govorimo že o Nemcih ipd.
Pa tudi začetni avtorici te teme očitno to ni všeč.
Meni osebno je to neumno, ker je kot prvo vse skupaj še kako povezano (vsebinsko), kot drugo pa me oblikovno prav nič ne moti. Ampak to so samo moja mnenja.

Korektno pa je, da se začetno avtorico te teme vpraša, če ne želi, da sodelujemo v teh debatah. Če tega ne želi, predlagam, da nekdo naredi novo temo in debatiramo potem tam. Jaz bom želje avtorice upošteval in fer bi bilo, da tudi ostali.

LP

Pa da zaključite s to temo….

Beseda je tekla o naših južnih bratih, kateri že imajo državljanstvo in le delno o begunci. Ugotovili smo, da so ćefurji pač tisti naši južni brati s slovenskim državljanstvom kateri pljuvajo po Sloveniji in se nemogoče obnašajo.
In kar sem jaz napisala, drži. Če ne verjameš, pridi živeti v naš kraj in se prepričaj na svoje oči in ušesa. Mogoče boš takrat verjel. Dokler ti pa ni treba živeti v takem okolju, takih stvari ne moreš videti. In zaradi tega bodi srečen.

Hvala bogu da lahko govorimo slovensko. Če bomo pa te ljudi ujčkali, verjetno ne bomo več smeli govoriti slovensko. Ali veš, da so že pred leti v našem kraju zahtevali dvojezičnost v šoli? Tega verjetno nisi vedel…veš pa sedaj. Pa nikar ne misli, da se zmišljujem. Vseh stvari se včasih ni dajalo na televizijo, kot se jih sedaj.

Mislim, a imaš ti mene slučajno “v želodcu” al kaj?
Ne bi rekla, da sem nepismena zato, ker sem se enkrat pri imenu (med takrat 80 posti) zmotila.

Sploh pa je ta debata dobila čisto drugačne razsežnosti in področja debate, zato lep pozdrav!

Marjan, kar tako naprej in želim ti lep dan.

Hojla mimi! Tudi ti vztrajaj na svoji poti! Lep dan tudi tebi, pa še na kako drugo temo kaj porečeva a ne?

TočnoNikita, beesda je tekla..oz. bi morala teči o ljudeh “južnega “porekla..vendar..zgodilo se je drugače. Večina je začela govorit o “čefurjih”-sploh ne vem, kaj ta izraz pomeni-ki da se obnašajo tako..ali drugače..Popolnoma bedast. Kot da bi jaz vprašal nekoga kakšen avto mu je všeč..on pa bi rekel, da je fičo slab avto..in s tem bi končala(!?)..Ja.taka je ta debata..in očitno to nekaterim ustreza..kadar poiskušaš relativizirat “problem z južnjaki”..te nekdo “zabije na tla”..kot mene mimi..in se potem nekaj vleče..

Ja, tako se je razvila debata. ina zakaj? Ugotovili smo, da so predsodki nastali zaradi teh čefurjev ki se pač obnašajo po svoje in se potem posplošuje na vse narode južno od nas. To je bistvo vse te debate

Točno to..se popolnoma strinjam..zadel si bistvo problema..

Kar se pa mimi tiče, ona je samo povedala (tako kot še nekateri drugi) svoje mnenje in izkušnje, potem pa ste (so) jo nekateri brez razloga napadli in žalili.

Mislim da ga sploh ni zadel… Točno o specifičnem problemu smo se pogovarjali in o ničemer splošnem…

Velja, se tipkava!

Velja. Tud maila si lahko izmenjava pa se privat še kej pomeniva. Maš kakega anonimnega?

Mimi, ne laskaj si.
Jaz tebe sploh ne vzemam resno. Resno vzemam tiste, ki znajo zrelo in kulturno debatirati. Ti to, oprosti, nisi.
Jaz pa tebe nisem obtozil, da si nepismena, temvec si ti Jako obtozila, da je napol pismen.

Kar se pa tice tega, da je debata dobila drugačne razsežnosti, se pa niti pod razno ne strinjam s tabo. Vendar sem ze napisal, da so to moja mnenja.

Bistvo pa je, da četudi bi debata dobila drugačne razsežnosti, se lahko vedno naredi nova tema in se tam to diskutira.

LP

Kako anonimnega? Misliš, če imam ime v naslovu al kaj?
Lahko mi daš ti svojega pa ti pošljem mail pa ga boš dobil, kajne?

Ah, brez veze. Sploh nima smisla!

ADIJOOOOO, Jani!

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close