Najdi forum

Jaka, ko sem prebrala tvojo zadnjo repliko mi je iz ust skoraj izletela, da rečem tako, beseda, katea tebe opisuje, pa je ne bom napisala, ker bo takoj cenzura.
A mi lahko, ti brihta, razložiš po kaki logiki si me ti sedaj povezal s temi pohodi? A si mogoče kje zasledil, da sem “pljuvala” po južnjakih? A si ti sploh pismen ali si sam na pol?
Prosim, predno pišeš takšne bedarije, da dobro in predvsem v celoti vse replike prebereš.
P.S.:A sem mogoče kje omenjala svojo zavednost? Mislim, da si preskočil 1. in 2.razred OŠ, kjer so nas učili brati.

Veseli me, da nisem izobčenka tukajle in da še kdo podobno razmišlja kot jaz.

Nisi izbočenka in tudi edina ne razmišljaš tako. Jaz sem razumela, kaj si hotela povedati.

Hvala!

Mimi, zelo veliko nas tako razmišlja in zato nismo kaki nestrpneži in nacionalisti kot bi radi nekateri tu gor predstavili. Mislim da smo vsi zelo jasno napisali kakšno mnenje o stvari imamo in kaj nam gre na živce. S tistimi ki to sprevračajo in nam pripisujejo nekaj česar nikoli nismo zagovarjali pa nima smisla debatirat!
Lep dan!

Bravo!
Tudi sama ti želim en lep dan!

G. Jani!

Kljub svojim principom, ti pišem. Koliko si moje pisanje res prebral se vidi iz stavka, da si me nekaj vprašal, pa ti nisem odgovorila – to ti pa že nekaj pove.
Veš kaj meni pove? Da nisi pismen ali pa ne znaš brati slovenščine. Preglej moj zadnji zapis, pa boš videl, kaj sem napisala v zadnjem stavku. Mar mi boš odtegnil pravico, da imam in obržim svoje mišljenje? Ne mislim in NE BOM več odgovarjala na to debato. Sva drugačnih izkušenj in pogledov, seveda drugačnih ne prizanavaš. Z gluhim zidom se nima smisla pogovarjati, vsaj jaz ne. S svojimi insinuacijami in z dokazovanjem tvojega prav se kar pogovarjaj z Jakom, ki ti je zelo podoben po razmišljanju.

Vsi, ki odstopamo od vajinih predstav, smo kar naenkrat za med (če že ne samo med ksenofobe) hitlerjevce in obritoglavce (nisem vedela, da smo drugače misleči hitlerjevi občudovalci – morda ti bo pomagal Jaka!). S takimi, ki priznavajo samo svoje mišljenje vse ostalo pa popljuvajo, NE MISLIM RAZPRAVLJATI. Če ti še ni dovolj jasno, zakaj nisi dobil odgovora, razmišljaj! Morda ti pade celo kaj pametnega na misel.

Lahko še pišeš na moj račun. Kar! Toda odgovarjati ti ne mislim več. Naj si misli vsak svoje! Sicer pa pišeš po načelu, saj “papir” prenese vse. Uživaj ob misli, da si zmagal in si se dvigni nad nas, ki slučajno znamo misliti s svojo glavo.

S spoštovanjem, nekdanja dopisovalka Urša!

Mimi.po isti logiki, po kateri si ti zame zaključila..da sem južnjak. Bolano, priznam..in vidiš kam to vodi.

Jani!
Takole ti bom povedala, pa da zaključim s tabo, ker nima sploh smisla se s tabo ukvarjati; a si res tudi ti napol pismen al kaj? Nisem nič zaključila, ampak sem po tvojih ugovorih predvidevala. Si že slišal za to besedo-predvidevanje? Predvidevala pa sem za to, ker nisi niti enkrat dal veljave našim besedam, temveč si nam podtikal razne, hkhmm, Hitlerjeve shode, itd.
Dokaz, da si pa samo napol pismen, imaš pa na koncu svoje replike. Bolano ni pravilen izraz izražanja za nekoga, ki pozna slovensko slovnico..

Ta replika je bila namenjena JAKI in ne Janiju! Se opravičujem, Jani!

Ma ne Urša!

Tole tvoje pismo samo dokazuje za kakšno osebo gre…
Poleg tega, da ne veš kaj pišeš, si tudi nekulturna.
Očitno se pretvarjaš tukaj, vendar tisti, ki znajo resnično brati, lahko sklepajo kakšna si ti, in kakšen sem jaz.
Jaz razumem, da imamo ljudje različna mnenja in to vedno tudi dopuščam. Vendar očitno ti tega ne dovoljuješ. Ker sem te jaz na lep način vprašal kakšnih ugodnosti so begunci deležni v Sloveniji, pa mi nisi odgovorila.
Če sem v kateremkoli tvojem pismu to izpustil oz. nisem videl tega dela tvojega pisma, se ti opravičujem. V nasprotnem primeru, ti pa svetujem, da nehaš pisati neumnosti. Ker, ko človek trdi, da nekaj konkretno ve, naj to potem tudi razloži.
Ti pa ne veš, ker, če bi vedela, me ne bi tukaj napadala in me žalila, ampak bi na kulturen način KONKRETNO argumentirala svoj odgovor.
Veš kakšen pa je bil tvoj odgovor?
To je moje mnenje, ne mislim razpravljati ipd.
Taksne odgovore dajejo 5-letni otroci in diktatorji, ne pa zrele, kulturne in objektivne osebe, ki znajo debatirati.

LP

Hehehe, zdaj pa vidimo kdo je napol pismen…
hehehe…

Pa brez zamere!

LP

Hmm, Jaka potem pač imaš srečo 🙂

lp

Ne, ne bom ti zamerila, ampak si pa res čuden “patron”. Ti je to že kdo rekel? No, ampak vse je enkrat prvič!
Nisi še nikoli slišal, da kdor dela se lahko moti in kdor prizna se mu pol oprosti?
Ah, nima smisla dopovedovati!

Hey, točno tako je kot si napisal. Se čisto strinjam!!

Dobro no, mogoče sem res posploševal zadevo s temi trenerkami itd… Dobro ste povedali, da bi bilo tudi potrebno vedeti, kakšna je pravzaprav definicija čefurja? – Ali je to srb, cigan, albanec, turk?? To bi tudi jaz rad vedel.

Pač je bilo govora o čefurjih, zato smo se pač spravili debatirati o temu. Nikakor ne trdim, da smo slovenci brez napak. Včasih je tudi meni slabo, ko vidim kakšen narod smo: polni zavisti, sovraštva, opravljanja. Verjetno je to zaradi naše majhnosti, ker ni dovolj kritične mase in se počutimo ogrožene.

lp,

Veš kaj..očitno ti spomin malo peša..ti si bila tista, ki si odgovorila na mojo repliko, ki sploh ni bila namenjena tebi…Ko sem malo relativiziral zadevo z “južnjaki”..da vseh ne gre dajati v isti koš..si “se začela spraševati”, če sem južnjak..zelo “fer”, ane..Sicer pa s tabo več ne mislim razpravljat.

Jani,
ti ki si Človek, povej mi koliko si že prispeval (s prostovoljnim delom, materialnimi ali finančnimi sredstvi, kako drugače…) za begunce iz republik nekadanje Jugoslavije, iz Bangladeša…..?
Samo sprašujem, da si ustvarim sliko o Človeku…
LP

No, še tukaj spodaj bom napisal vprašanje, ki sem ga že zgoraj, ki pa morda ne bo dovolj vidno.

Torej, Jani, sprašujem – ti ki si Človek, povej mi koliko si že prispeval (s prostovoljnim delom, materialnimi ali finančnimi sredstvi, kako drugače…) za begunce iz republik nekadanje Jugoslavije, iz Bangladeša…..?

To me zanima, da si ustvarim še nekoliko izrazitejšo sliko o Človeku Janiju…

LP
Trodat

Zgodaj si se spomnil!

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close