Najdi forum

cedrino olje

ima kdo izkušnje s cedrinim oljem? ali je res tako super kot pravijo? se splača 34 eur za 100 ml?

Osebno sem cedrino olje preizkusila. Pri sebi sem zaznala pozitivne učinke na zdravju, tako da so moje izkušnje dobre.
Tako vam, v primeru da bi se odločili za uporabo predlagam, da ga uživate ločeno (ali pa šele tik pred zaužitjem vmešate v hrano). Jaz sem pripravila tudi, kot pravijo v Sibiriji, eliksir. Zmešate skupaj malo medu, cvetnega prahu, matičnega mlečka in cedrino olje. To si lahko pripravite v malo večji količini in vsak dan zaužijete majhno žličko, mešanico pa shranite na hladnem.
Je pa res precej visoka cena tega olja. Kot mi je znano, je na trgu tudi več ponudnikov tega olja, jaz sem preizkusila dva.

mag. Iva Verbnik *** Solis-TR d.o.o. *** [email protected]

sem ga kupila in ga vsak dan spijem eno čajno žličko, ločeno od hrane; ali je to v redu? že 3. dan sem opazila pozitiven učinek na nohtih.

Če vam okus in občutek olja v ustih ni neprijeten, potem menim, da je bolje, da popijete samega pred obrokom.

mag. Iva Verbnik *** Solis-TR d.o.o. *** [email protected]

Pozdravljeni,

mene pa zanima, koliko časa lahko uživaš cedrino olje. Kajti zasledila sem, da od 30-60 dni po 3x na dan. Kaj pa potem? Namreč mama ga uživa zraven tablet, ker ima tumor na želodcu.

Hvala za odgovor in lep pozdrav

Pozdravljeni, tega podatka o omejenem uživanju olja nisem nikjer zasledila, zato sem še dodatno preverjala informacije.
Glede na sestavo in priporočila ne vidim omejitve uživanja, mogoče se lahko samo zmanjša količina na 1-krat dnevno, saj je zelo bogato z minerali pa tudi kalorijami.
Vsekakor je to prehranski dodatek, ki se ga lahko uživa dlje časa. Prebivalcem Sibirije je to no izmed glavnih živil.
Mi zaupate kje ste dobili informacijo o potrebni časovni omejitvi uživanja olja? Bi tudi sama želela preveriti. Je bilo morda priporočilo vezano na čas terapije zdravljenja želodca?
Hvala.

mag. Iva Verbnik *** Solis-TR d.o.o. *** [email protected]

New Report

Close