Najdi forum

čebriček:banjica

Vaše mnenje me zanima:
čebriček ali banjica.
Do sedaj smo imeli banjico, pri prvih dveh,
banjico smo oddali,
najavil se je tretji dojenček, kaj sedaj? Naj kupimo banjico (s katero sta bila prva dva popolnoma zadovoljna) ali raje čebriček – o katerem slišim pohvale.

Če ste o tem že debatirale, prosim za link.

Hvala.

Imamo oboje. Čebriček za dnevno namakanje, banjico (iz Obija za 1500 SIT) za kopanje ob uporabi mila.
Nekako nam ne gresta skupaj miljenje in čebriček.
Aja, pri prvem smo čebriček uporabljali štiri mesece. Banjico pa precej dlje.
Mi je pa čebriček super, ker porabiš manj vode in je lažji za prenašat.

Za prvo sem imela banjico in to zato, ker nisem bila dovolj “pogumna”, da bi sama kupila čebriček. Možu in mami se je zdela to namreč še ena novotarija, pobrana z med.over.neta. Pri drugem bom zagotovo kupila tudi čebriček, ker se mi zdi, da je za dojenčka zelo v redu. Zaenkrat še ne vem, kdaj bo to, upam pa, da kmalu.

"Za dežjem vedno posije sonce."

Mi smo tudi imeli oboje – čebriče tako za vsak dan, banjico za takrat, ko smo umivali z milom. Po 5 ali 6 mesecu smo čebriček odnesli iz kopalnice in zdaj so v njem igrače. Do spomladi, ko dobimo novega člana in se bo spet selil v kopalnico.
Banjico smo tudi umaknili, ko je začela stabilno sedeti – takrat smo jo preselili v veliko banjo na nedrsečo podlogo.
Pri novem dojenčku bomo ubrali drugo pot.
So pa čebrički precej dražji v primerjavi z banjicami.

Naša zgodba:

Pri prvem otroku pred 4 leti absolutno banjica, najprej navadna potem pa tista s sedežem.Bilo je o.k.
Tudi pri drugi hčerkici smo začeli z navadno banjico, čeprav sem ,”iz firbca “kupila tudi čebriček.Kopanje enomesečnice v banjici ni bilo najprijetnejše, saj se je drla na vse pretege, kljub ustrezni temperaturi itd.
Nekega dne pa nam je banjica po nesreči počila in ni bila več uporabna.Prisiljena sem bila torej uporabiti čebriček in od takrat se mala samo še smeji, ko se kopa.Poleg tega je čebriček bolj praktičen za nositi, samo težko je izprati glavico.Jaz jo polivam z vrčem.

New Report

Close