Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Psihologija in psihiatrija Izgorelost če si brez volje, energije, depresiven

če si brez volje, energije, depresiven

Earl grey ali kak podoben pravi čaj.

Prekajen meso dl cajt gvera;)

Se je za zgubit v ponudbi ja. Meni je bilo tukaj povedano kar sem preveril na večih mestih, da mora biti v obliki citata. Osebno sem se odločil za tole: http://www.magnezij.si/izdelki/magnesium-diasporal-400-extra, baje pa da je še bolj učinkovito olje.

meni granule za napitek delujejo odlično, ker sem stahotno nemaren pri hidriranju telesa. Enostavno premalo pijem, ta napitek pa mi je tako dober, da bom menda šel še po eno tavelko škatlo in na dan jemal polovično dozo.
[/quote]
Baje tiste šumeče tablete niso o.k. Semn kupila Magnex 375 mg + B6.

Je to o.k.?

Tukaj omenjaš Magnezij. Teh proizvodov je ogromno. Vsak svojega hvali. Kako bi človek pogruntal, kateri je najboljši, najkvalitetnejši? Prodaja se marsikaj :((..
[/quote] Prej sem včasih mg citrat . potem sem kupila mg olje. vtreš skozi kožo in to je direktna absorpcija- super zadeva. dobiš v milerju dm lekarnah

Pojdi v Lj k njej. Več si preberi na Zavod sprostitvenih tehnik in holistično svetovanje. Veliko ljudem je že pomagala. Ti jo toplo priporočam. Super je.

Od kar uporabljam jod (lugolovo raztopino), magnezijev klorid, vodikov peroksid, vitamina D in B12 v obliki ustnega pršila, ne dobim niti prehlada niti gripe. Prej pa stalno.
To so ključni minerali in vitamini za te zadeve, tudi proti depresiji, za splošen dvig energije.
Še sama težko verjamem, da mi je to tako pomagalo.
Brez skrbi, da dohtarija o tem pojma nima.

Kadar sem nekako zanič ali celo rahlo bolana, me v času ene urice zopet spravi v pogon, če eno za drugo pojem 2 – 3 pomaranče ali pa se najem recimo mandarin. Citrusi torej.

Moj recept za samopomoč že dolgo let. Preženejo tudi potencialni nahod, zagotovo.

Vse sem poskusila, tudi psihologa da sem se resila depresije… ampak pomoc in vse odgovore na vprasanja sem dobila od izobrazevalnega centra Eksena! Hvaležna za to znanje!

Vse sem poskusila, tudi psihologa da Bi se resila depresije… ampak pomoc in vse odgovore na vprasanja sem dobila od izobrazevalnega centra Eksena! Hvaležna za to znanje!

Tebi bi dejansko koristilo, da bi kdaj pomolil nos iz tiste šupe, kjer imaš računalnik, in šel malo ven nabirat vitamin D, da se skoplješ iz te depre in svetobolja, v katerih se valjaš cele dneve. Aja, ampak ups, v hrib ne moreš ne hodit ne tečt, ker te pobira tista kadilska pljučna bolezen. No, hvala bogu – vsaj nisi debel ali pa baba, a ne?


Baje tiste šumeče tablete niso o.k. Semn kupila Magnex 375 mg + B6.

Je to o.k.?
[/quote]

Jesss, tele bojo pa najboljše, ker majo srček narisan pa še rdeč je! ;-))

A pa si že kej zalublena? ;-))))

Mah dej, tega je kokr češ da človek ne ve kaj bi. Zato sem se spečal s svojo najboljšo prijateljico, zdravnico in tolažnico = naravo. Po svojih močeh urejam konkretno gredo, da si bom čimveč hrane pridelal sam. Še star (tolk k jest) šporgert sem si postavil pod en drevo, tak da si že kar tam kaj skuham in kofe pristavim. Polahko bo še kaka streha za senco poleti, pa udobne ležalnike bom še zbil za opoldansko siesto, pa bo to to…;-))))

Dost mam teh štacun in prazne industrijske hrane! En čas bom še jemal tale prehranska dopolnila, skladno s pridelki pa bom tudi to opuščal.

Sosede pa že psihiram, da bomo imeli kuharski tečaj v gredah! 😉

Ne res no, menim, da so za zdravje zelo pomembni tudi lepi medsebojni odnosi in druženje v naravi.

Ne boš verjel-la, good seks pomaga.

A tantra varinata https://duhovnost.eu/tantra-duhovnost-in-spolnost-seks-by-osho/ ?

Ker klasika z izlivom ne pride v poštev ker je to najboljša življenjska energija in jo je greh vstran metati!

Pol je pa še kontra filozofija po principu zdravljenja s puščanjem krvi, torej čimveč izlivov.

No povej kaj je zdej najbolj zdravilno?

New Report

Close