Najdi forum

ČE SE NE DVIGNE!?

Se pogosto daogaja, da tipu ne rata- se mu pač ne dvigne?
Posledica česa naj bi to bilo?
Kako ženske reagirate ?
Kaj pa moški, ko ženski ni do spolnega občevanja na primer če je utrujena?
Hvala

Mislim, da je razlika kar očitna. Če ženski ni do seksa, ji pač ni (je utrujena ali jo boli glava) in stvar je urejena. Večji problem je pri moških, ki jim skupaj z penisom pade tidi ego. Meni se je to že zgodilo in potem sem bil ful zasekiran in sem komaj čakal, da sem lahko sam sebi in partnerici dokazal, da je bila to stvar trenutka.Pa nisem eden tistih, ki mislijo, da mora biti ženska vedno pripravljena za seks. Ampak nekako mislim, da je vseeno ženski lažje pri teh problemih. LP John

Mislim, da če je vmes ljubezen, potem se da tudi to “pozdravit”. Ko sva z mojim fantom začela hodit, prvih pet mesecev sploh nisva mogla imeti pravih spolnih odnosov, ker pač ni mogel. Mislim, da se to zgodi, če si moški v tistem trenutku ZELO želi spolnega odnosa. Lahko pa je tudi (kot je bilo najbrž pri mojem fantu), da ima moški razne strahove.
No, z mojim fantom imava zdaj redne spolne odnose že pol leta in se mu od takrat, ni še zgodilo, da bi “zatajil”.
Včasih so kakšne stvari tudi v podzavesti.

Glede žensk pa: ženske odklanjamo spolni odnos ponavadi, kadar smo utrujene ali pa imamo svoje “ženske dneve”.

Lep pozdrav

Posledice, posledice…

Pac ce je picka grda ti ne ustane. Kupi stip kot pripomocek na njeni faci

Tebi se to verjetno veckrat zgodi k ze poznas resitev.

Lepi je bil nesramen, ta rubrika je za reševanje ne za žalitve.
Torej: če se imata s fantom rada, ni problema, obrnita na hec in drugič bo OK.
Še druga plat: Ljudje so slepi, gluhi, invalidi, imajo kup težav. V primerjavi z vsem tem je mehek lulček najmanjši problem. Ljubezen, nato sex. Tako je pač. Andi

Strinjam se z Andijem!
Kratko in jedrnato, predvsem pa pravilno!

Cao!

ce se ti ne dvigne te pa lohk kdo nategne 🙂 zakon dzungle je fukaj ali bodi pofukan

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close