Najdi forum

CBD res pomaga?

Draga pitra!

Olje je narejeno iz semen, torej cbdja nima ozira zanemarljivo vrednost. CBD kapljice so razredčena smola. Lahko narejena tako z alkoholno ekstrakcijo kot z CO2. V kolikor je s CO2 to dela tujina, ker Slovenija nima aparature za to vrsto pridelave.
Procenti CBDja pomenijo mg CBDja v nekem proizvodu. Zakaj je 30% najboljša? Poznam primere, ki jim je 16% dovolj, enako velja, da poznam primere, ki so jim 5% kapljice dovolj. To, da deluje protivnetno je splošno znano. Kako?
“Klepetka” obrni se na profesonalce, ker Srečko in Pitra bi rada prodala svojo robo, o bolezenskih stanjih pa vesta samo to karpiše na WIKIPEDIJI, tko da ja :))))

Obrni se na ljudi, kito masovno prodajo, ker imajo največ izkušenj in samo še… konoplja deluje na več kot 70 bolezenskih stanjih.

Haha,
Vse si lepo napisal in razložil.
Razen “profesionalce”, haha, se hecaš.
Napiši mi, kdo je po tvoje profesionalec, res me to zelo, zelo zanima.
Drugo, kaj jaz vem o bolezenskih stanjih, vem samo jaz. Če že nekaj pišeš, ne bodi tak, kot večina nevoščljivih slovenčkov. Žalostno.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Sem kupila v Celovcu, trgovina poleg večje lekarne, CBD 5% kapljice, za starejšo gospo z demenco.
Seveda so bile prešvoh, ker imajo največ 0,2% THC, še toliko ne in posledično ni sinergije med CBD. Torej?
Pitra in Srečko vesta kaj govorita in to pošteno povesta.
HB za take osveščene ljudi, ki se podtikanjem ne predajo in osveščajo in obveščajo po načelu poštene besede.

Hvala za korekten komentar.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Sem kupila v Celovcu, trgovina poleg večje lekarne, CBD 5% kapljice, za starejšo gospo z demenco.
Seveda so bile prešvoh, ker imajo največ 0,2% THC, še toliko ne in posledično ni sinergije med CBD. Torej?
Pitra in Srečko vesta kaj govorita in to pošteno povesta.
HB za take osveščene ljudi, ki se podtikanjem ne predajo in osveščajo in obveščajo po načelu poštene besede.
[/quote]

16% bi pomagale, ker stanejo samo neverjetnih 76 € , in to celih 5 ml ! Neverjetno. 😉
Super tržna niša za prodajalce, ki vedo “kaj govorijo”, ko je brez etičnih načel potrebno denarno oskubiti bolne.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Eh, moraš v vsaki temi, kakati.
Kolikor vem, je naslov teme ali CBD res pomaga?
Drži se niti teme, ker te imam za pismenega človeka.
Daj, prosim, boš zmogel to?

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

16% bi pomagale, ker stanejo samo neverjetnih 76 € , in to celih 5 ml ! Neverjetno. 😉
Super tržna niša za prodajalce, ki vedo “kaj govorijo”, ko je brez etičnih načel potrebno denarno oskubiti bolne.
[/quote]

Ja? Legalno vsebuje največ 0,2THC. Kar pomeni enako nično sinergijo s CBD.
Starostnik z demenco tako še vedno ostaja na AD, ki mu cvrejo možgane in notranje organe, nima kančka miru, ne spi ne podnevi, ne ponoči dlje kot dve uri v kosu in vestno polni zdravniško blagajno vsak mesec znova, vse dokler zdrži njegova črpalka. Žal.
Koliko teh nesrečnežev si videl od blizu?
Predvidevam nič, ker ne smejo v javnost.

Ja? Legalno vsebuje največ 0,2THC. Kar pomeni enako nično sinergijo s CBD.
Starostnik z demenco tako še vedno ostaja na AD, ki mu cvrejo možgane in notranje organe, nima kančka miru, ne spi ne podnevi, ne ponoči dlje kot dve uri v kosu in vestno polni zdravniško blagajno vsak mesec znova, vse dokler zdrži njegova črpalka. Žal.
Koliko teh nesrečnežev si videl od blizu?
Predvidevam nič, ker ne smejo v javnost.
[/quote]

CBD najbolj “pomaga” prodajalcem, tako da jim napolni denarnico. Vse, kar se oglašuje, je v ozadju izključno tržna logika. Ne vprašaš prodajalca za zdravniške nasvete, ampak strokovnjaka iz tega področja, torej zdravnika. Podajalec ne deluje po etičnih načelih, ampak profitabilnih, pa še ustrezno ni izobražen ali strokovno podkovan.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Vidim, da ti ni pomoći. Trolaš nerelevantno.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

CBD najbolj “pomaga” prodajalcem, tako da jim napolni denarnico. Vse, kar se oglašuje, je v ozadju izključno tržna logika. Ne vprašaš prodajalca za zdravniške nasvete, ampak strokovnjaka iz tega področja, torej zdravnika. Podajalec ne deluje po etičnih načelih, ampak profitabilnih, pa še ustrezno ni izobražen ali strokovno podkovan.
[/quote]

Mam zdravnika v familiji. O tem ne sme govoriti, če sploh kaj ve o tem. Naj povem, da niti nimajo pojma, prodajajo pa, na razne načine, produkte farmacije.
Tako, da s tvojim odgovorom si ne morem niti nosu obrisati, z dohtarjevimi pa lahko le še naprej uporabljamo AD, ki seve, ne pomagajo nič. Ne pametuj o stvareh, o katerih pojma nimaš. Kar pa ne pomeni, da ga nikoli ne boš imel, glede na to, da je to stanje pandemija in katastrofalno za svojce, delavce in vsakega, ki se z demenco spopada. Btw, si že videl človeka na človeka renčati kot pes?
Pa še boš, glede na trend zdravstva in pametnjakovičev kot si ti sam.

Mam zdravnika v familiji. O tem ne sme govoriti, če sploh kaj ve o tem. Naj povem, da niti nimajo pojma, prodajajo pa, na razne načine, produkte farmacije.
Tako, da s tvojim odgovorom si ne morem niti nosu obrisati, z dohtarjevimi pa lahko le še naprej uporabljamo AD, ki seve, ne pomagajo nič. Ne pametuj o stvareh, o katerih pojma nimaš. Kar pa ne pomeni, da ga nikoli ne boš imel, glede na to, da je to stanje pandemija in katastrofalno za svojce, delavce in vsakega, ki se z demenco spopada. Btw, si že videl človeka na človeka renčati kot pes?
Pa še boš, glede na trend zdravstva in pametnjakovičev kot si ti sam.
[/quote]

AJa, itak, teorije zarot.

Kakšna pa je razlika med oglaševanjem zdravil s strani farmacevtskih družb v primerjavi s strani proizvajalcev iz trgovskih verig in drugih prodajnih podjetjih? Nobena, ker imajo vsi skupni cilj – čim večji zaslužek s prodajo svojih izdelkov.

Zakaj stane pljunek CBD smole (5 ml) 76 €?
Saj vendar hočejo ljudem pomagati z velikimi reklamnimi jumbo plakati?
Zato, ker je oglaševalsko dobro tržen izdelek, ki obljublja čudeže.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

AJa, itak, teorije zarot.

Kakšna pa je razlika med oglaševanjem zdravil s strani farmacevtskih družb v primerjavi s strani proizvajalcev iz trgovskih verig in drugih prodajnih podjetjih? Nobena, ker imajo vsi skupni cilj – čim večji zaslužek s prodajo svojih izdelkov.

Zakaj stane pljunek CBD smole (5 ml) 76 €?
Saj vendar hočejo ljudem pomagati z velikimi reklamnimi jumbo plakati?
Zato, ker je oglaševalsko dobro tržen izdelek, ki obljublja čudeže.
[/quote]

Veš, kaj je teorija?
Govorim pa o DEJSTVIH!

In, ja, si že videl človeka, ki nate reži kot pes?
Zopet dejstvo!

In še: CBD, ki se kupi v legalni štacuni vsebuje 0,2THC. 5% takih kapljic stane z ddv okrog 35€. Če se že omenja zaroto, je to to, brez teorije.
Enako, kot je ignoranca lečeče uradne medicine do vseh trpečih, ne le v tem primeru.
Z moje strani bodi dovolj, time is money, not waste of it with empty disscusions.

Tale Matjažko me spominja name, kako sem nejeverno spremljala naivnost kupcev tega precenjenega cbd-ja, ki je polnil blagajne prodajalcev. Zdravilne učinkovitosti uradna medicina itak ni dokazala, torej je vse skupaj nateg in izkoriščanje naivnih kupcev. Pa najbrž je celo škodljiv, ampak prodajalcev zo ne zanima.
Potem se mi je zgodil zarečen kruh.
Dve leti mi zdravniki niso učinkovito pomagali pri moji zdravstveni težavi. Tablete na tablete, ene s hujšimi stranskimi učinki kot druge. Hujšanje, bolniške, nobene volje do življenja več.
Preostalo mi je samo še, da poskusi to, kar sem doslej prezirala.
Iz previdnosti sem poskusila najnižji odmerek kapljic. Po 14 dneh je bila reakcija še slabša kot prej. Pa me je distributer pomiril. Naj počakam še kakšen teden, je rekel.
In po enem mesecu ugotovim, da že kar nekaj časa nisem čepela na tleh od bolečin. Pomislila nisem, da bi bila to zasluga nepreverjenih kapljic. Po dveh mesecih sem se vprašala, kako to, da tisto zimo preživljam s tako lahkoto. Polna življenja, optimistična, ustvarjalna … Začela sem verjeti, da ta cbd mogoče ni tak bavbav. Po treh mesecih sem prekinila kuro, a me je distributet opozoril, da bo najbrž treba čez slabo leto to ponoviti. Sem si mislila, ja pa kaj še, saj sem čisto ok.
Evo, pred 14 dnevi sem bila spet sključena z bolečinami in brez elana. Kaj naj bi drugega storila kot to, kar mi je nekoč že pomagalo? Postopoma gre na bolje, a še ni čisto ok. Verjamem, da pa bo v kratkem času.
In zdaj mi skeptiki povejte, bi se na mojem mestu še naprej upirali in nergali proti cbd? Bi se še naprej basali s tabletami, ki niso naredile nič dobrega?
Zaenkrat ostajam pri kapljicah, ker menim, da bo prej ali slej treba preiti na smolo. Je pa drago, povsem drži. Rešitev je, da uradna medicina končno poda roko konoplji in jo sprejme kot uradno zdravilo. Da nam ne bo treba kupovati čez mejo, kjer – začuda – to ni krimininalirano področje.

Veš, kaj je teorija?
Govorim pa o DEJSTVIH!

In, ja, si že videl človeka, ki nate reži kot pes?
Zopet dejstvo!

In še: CBD, ki se kupi v legalni štacuni vsebuje 0,2THC. 5% takih kapljic stane z ddv okrog 35€. Če se že omenja zaroto, je to to, brez teorije.
Enako, kot je ignoranca lečeče uradne medicine do vseh trpečih, ne le v tem primeru.
Z moje strani bodi dovolj, time is money, not waste of it with empty disscusions.
[/quote]

Trg je prost. Vsak lahko kupi, kar mu paše oz. kar misli, da bo mu pomagalo.
Konec koncev tudi placebo učinkuje, kolikor bolj te udari po denarnici, toliko bolj pomaga, menda, samo moraš dovolj verjeti. 😉

Jaz bom pa sedaj pojedel eno ribo z omega 3 maščobami, ki jih pred oglaševalsko potrošniško ihto, ki smo ji priča že najmanj 20 let, še ni bilo, tako da niti nisem vedel, da bi se moral izjemno zdravo počutiti, ampak po zaslugi oglaševalcev, sedaj to vem. 😉

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Hvala za zapis. Sama se ukvarjam s hudo bolnimi ljudmi.
Za CBD smolo pa vem izbizkušenj svojih prijateljev, po nesreči in hudih bolečinah v hrbtenici, ga je ta vrnila v življenje in zopet hojo, drugi pa je svojemu očetu s parkinsovo sploh omogočil, da se je nekoliko najedel in zaspal.
Kapljice pri hudih težavah pomagajo le določen čas, kasneje je treba preiti na smolo, iz razloga sinergije količine THC in CBD, v katerih jih je premalo za optimalno delovanje. To znanje imajo pa le tisti, ki so že dlje v tem in, ki so pripravljeni ga deliti dalje, kar je neprecenljive vrednosti za celotno populacijo.
Hvala vam za to, vsem srečkom in pitram itn. Tudi tebi.

Hvala za zapis. Sama se ukvarjam s hudo bolnimi ljudmi.
Za CBD smolo pa vem izbizkušenj svojih prijateljev, po nesreči in hudih bolečinah v hrbtenici, ga je ta vrnila v življenje in zopet hojo, drugi pa je svojemu očetu s parkinsovo sploh omogočil, da se je nekoliko najedel in zaspal.
Kapljice pri hudih težavah pomagajo le določen čas, kasneje je treba preiti na smolo, iz razloga sinergije količine THC in CBD, v katerih jih je premalo za optimalno delovanje. To znanje imajo pa le tisti, ki so že dlje v tem in, ki so pripravljeni ga deliti dalje, kar je neprecenljive vrednosti za celotno populacijo.
Hvala vam za to, vsem srečkom in pitram itn. Tudi tebi.
[/quote]

Vse kar se prodaja legalno, vsebuje premalo THC-ja. Tudi smola, ki se prodaja, ne vsebuje dovolj THC-ja, da bi pri hudih stanjih zares pomagala. Je treba naročiti na črnem trgu.

Trg je prost. Vsak lahko kupi, kar mu paše oz. kar misli, da bo mu pomagalo.
Konec koncev tudi placebo učinkuje, kolikor bolj te udari po denarnici, toliko bolj pomaga, menda, samo moraš dovolj verjeti. 😉

Jaz bom pa sedaj pojedel eno ribo z omega 3 maščobami, ki jih pred oglaševalsko potrošniško ihto, ki smo ji priča že najmanj 20 let, še ni bilo, tako da niti nisem vedel, da bi se moral izjemno zdravo počutiti, ampak po zaslugi oglaševalcev, sedaj to vem. 😉
[/quote]Matjažko že večkrat sem zasledila tvoje veliko nasprotovanje vse kar ni v zvezi… iz tvojih naštudiranih z licenco, bukev.
Človek se vrača nazaj h naravi, tudi konoplja naravno je zdravilo, če je človek ne bi zlorabil in je zato poznana kot strup.
Strinjam se, da ne vodi k ozdravitvi, vsekakor pa lajša simptome, bolečine in izčrpano telo vsrka vse snovi, ki blagodejno vplivajo na počutje. To velja za vsa naravna zdravila. saj poznaš tisti pregovor za vsako tegobo žavba raste 🙂

Dokler si močen in postaven v vlogi Boga boš pisal takšne bedarije, ko pa boš resno zbolel se boš fant, poslužil vsake bilke. Vsake bilke 🙂

Matjažko že večkrat sem zasledila tvoje veliko nasprotovanje vse kar ni v zvezi… iz tvojih naštudiranih z licenco, bukev.
Človek se vrača nazaj h naravi, tudi konoplja naravno je zdravilo, če je človek ne bi zlorabil in je zato poznana kot strup.
Strinjam se, da ne vodi k ozdravitvi, vsekakor pa lajša simptome, bolečine in izčrpano telo vsrka vse snovi, ki blagodejno vplivajo na počutje. To velja za vsa naravna zdravila. saj poznaš tisti pregovor za vsako tegobo žavba raste 🙂

Dokler si močen in postaven v vlogi Boga boš pisal takšne bedarije, ko pa boš resno zbolel se boš fant, poslužil vsake bilke. Vsake bilke 🙂
[/quote]

Oprijel vsake bilke, če bom imel denar! Ker te bilke so hudičevo drage, prodaja se jih za ceno jeklenih vrvi. 😉 Saj resno oboleli ljudje so najboljši kupci, zato je targiranje teh ljudi zelo neetično. Naj dajo te 5 ml kapljice po realni ceni, npr. 10 €, kjer bodo še vedno delali dobiček. ne pa 80 €!

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Hvala za zapis. Sama se ukvarjam s hudo bolnimi ljudmi.
Za CBD smolo pa vem izbizkušenj svojih prijateljev, po nesreči in hudih bolečinah v hrbtenici, ga je ta vrnila v življenje in zopet hojo, drugi pa je svojemu očetu s parkinsovo sploh omogočil, da se je nekoliko najedel in zaspal.
Kapljice pri hudih težavah pomagajo le določen čas, kasneje je treba preiti na smolo, iz razloga sinergije količine THC in CBD, v katerih jih je premalo za optimalno delovanje. To znanje imajo pa le tisti, ki so že dlje v tem in, ki so pripravljeni ga deliti dalje, kar je neprecenljive vrednosti za celotno populacijo.
Hvala vam za to, vsem srečkom in pitram itn. Tudi tebi.
[/quote]

Še to, smolo boš kupila kar tu, tista v štacuni je pesek v oči, za zdrave.

Oprijel vsake bilke, če bom imel denar! Ker te bilke so hudičevo drage, prodaja se jih za ceno jeklenih vrvi. 😉 Saj resno oboleli ljudje so najboljši kupci, zato je targiranje teh ljudi zelo neetično. Naj dajo te 5 ml kapljice po realni ceni, npr. 10 €, kjer bodo še vedno delali dobiček. ne pa 80 €!
[/quote]

Ko si že tako na tekočem s cenami, povej še koliko stane mesečna doza AD? Npr. Seroquela?

New Report

Close