Najdi forum

CBD res pomaga?

Ogrožen od koga, tebe, ne se hecat.
Izjavil sem v smislu teme, kjer klobasaš neumnost.
Vsako stvar, ki jo izjavim lahko podkrepim z argumenti.
Izpostavljaš cbd kanabinoid, kot vsemogoč. Ni tako. Vsak ima svojo funkcijo in delovanje.
Ko boš nekega rakavega bolnika ozdravil samo s cbd smolo, se javi. Ker je to neumnost.
Kakšno smolo lahko narediš, lahko veselo klobasaš po internetu. Koliko je v tem resnice, nič.
Dekarboksilacija na polju. Bravo, neumnost in s to izjavo si pokazal neširino tvojega znanja.
Druga tvoja velika neumna izjava, oralna absorbcija je 10%. Bedarija. V kapsulah je absorbcija 80-90%, zaradi postopka izdelave, če jo pa pod jezik jemlješ je pa absorbcija 20-30%.
To je pravilno.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Tega trola “Predrag”sem razkrinkal, meni deluje kot hujskač samooklicane strokovnjakinje za konopljo “SanjaStepić”

Škoda, da jim toliko ljudi nasede v reali. Potem pa rečejo, meni konoplja ne pomaga.
Se zgodi, da ne pomaga, je pa to malokrat in to zato, ker ni težava v endokanabinoidnem sistemu ampak v genih človeka.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

EKOLOŠKO KONOPLJINO MAZILO S SIVKO ALI OGNJIČEM

Sestavine:
• posušeni konopljini cvetovi;
• posušeni cvetovi sivke ali ognjiča
• bio kokosovo olje;
• bio čebelji vosek;
• bio konopljino olje;
koncentrirana konopljina smola

Uporaba mazila
Mazilo je namenjeno predvsem lajšanju simptomov povezani s kožnimi boleznimi, uporabljamo pa ga lahko tudi za druge bolezni, kot so bolezni dihalnih poti, krvno-žilnega sistema in poškodbe mišic.
Kožne bolezni:
Luskavica, atopični Dermatitis, prhljaj, ogrci, kurja očesa, izpuščaji in alergije, Herpes, razpokane ustnice, Hemeroidi, glivice na nohtih, kožne rane, vreznine, opekline in bakterijske okužbe.
Uporaba: Vsaj 2x dnevno; zjutraj in zvečer, po potrebi več
Bolezni mišic, sklepov in kosti:
Tortikolis, bolečine v križu, bolečine v mišicah, menstrualni krči, zvini, nategi in zlomi.
Uporaba: 2x dnevno; zjutraj in zvečer
Bolezni krvno-žilnega sistema:
Flebitis, razjedanje žil, krčne žile
Uporaba: 2x dnevno; zjutraj in zvečer
Bolezni dihalnih poti:
Bronhitis, Astmatične bolezni, Kronično vnetje grla (mažete na predelu pljuč in grla)
Uporaba: 2x dnevno; zjutraj in zvečer

naročila in več info. na: [email protected]

Res?…imas fb profil pa razcistiva par stvari??

Pardon…fb profil ce imas pa razcistiva

Vsaka stvar, ki je tržno oz. reklamno zelo izpostavljena, je to seveda s prodajnim namenom, kako denarno oskubit čim več kupcev. Pri prodaji ni etike, je samo zaslužek. Prava referenca za zdravje so vedno zdravniki, ne pa prodajalci, ker slednje vodi le motiv po zaslužku, pa še strokovno niso podkovani.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Cakam da das fb profil pa javnodava karte na mizo….ce sem jaz troll in ti strucko pametnez😂

Žal, to kar ti želiš, dobiš v prvem lokalu. Tam imaš alkoholne kompanjone in boš veselo in na široko lahko razlagal karkoli želiš. Dobro je pa to, vsi ti bodo kimali.

Tu v temi, pa piši to, za kar je tema namenjena, brez nakladanja okoli konoplje, ker nimaš pojma o njej-konoplji.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

No zdaj smo vsi videli kdo se skriva pod laznimi profili in se boji javno pokazat in stat za lastnimi besedami….glede konoplje bom postiral kot sem ze…RESNICO…pa me taki sarlatani kot si ti napadajo….dej pokazi tukaj analize da vidimo…
Ce mi kdo razlozi ali pomaga kako postirat slike in posnetke sem pripravil par zadev…hvala😉

Sem ti napisal, pojdi v gostilno, kjer ti bodo vsi kimali in ploskali.
Si trol, ki okoli konoplje nima pojma. To je jasno razvidno iz tvojih postov,
ki si jih pisal na mon forumu.
Tu se pa drži teme, svojo užaljenost, pa pojdi v gostilno tolažiti.
Sam se takih dogodkov ne udeležujem. Trol, se razumeva.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Sem ti dal moznost za javno razpravo in si pokazal jasno kdo se skriva…bom tukaj pokazal svoje ko mi kdo “pomaga” z postiranjem slik in posnetkov….takih sarlatanov kot si ti je poln internet….debato sem vodil o konoplji in opozarjal “sarlatane” da se drzijo debate z dejstvi….in ker ni nobenih resnih argumentov sem jaz troll seveda…sarlatan se pa skriva in pametuje….slike in posnetki z cim se jaz ukvarjam bodo tu javno kot dodaten dokaz koliko je takih srecko/sarlatanov

Tudi ti nisi pokazal ničesar več, kot napadanja na druge, ki se ne strinjajo s tvojimi zapisi.
Boš dal ti kakšen link na tvoje trditve in do tvojega FB (recimo)?

Kot otrok, cvili in izsiljuje……

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Večina farmacije, ali vsaj več kot 50% služi zaradi efekta placebo. Tudi prodajalci CBDja.
CBD ni nič drugega kot današnji modni dodatek k placebo efektu.

Srečko nima jajc in govori to kar prebere na netu. Prodaja smolo na črno brez registriranga podjetja. Drugi vsaj plačajo davk…hahaa…kao ve…fak pa to kar ve on, vejo tud otroci stari 14 let. Ma ti pojma nimaš kaj je konoplja, če ne bi si prebral kakšne članke in študije in ne pisal v besedah. Prebral sem tvoj post o raku…jokam…pa kaj ti res veš kaj pišeš.

Predrag ne se sekirat, ker tipo je bogi. Če pogledaš tale forum kar se tiče konoplje ga je povsod dost. Pravga imena ne upa povedat, ker ga bo kdo namlatu.

Nasvet: ne pljuvaj…sprejmi da obstajajo ljudje ki vedo več kot ti. Oziroma glede na to, da sem kar bistre glave…je vsak drug pametnejši od tebe in ve več.

Še en neregistrirani trol, ki drugega ne zna povedati, kot zasmehovali in se norca iz ljudi delati.
Takim kot si ti, vedno rečem, mentalni pezde, pa brez užaljenosti prosim. Intelekt, je pa misija nemogoče pri tebi. Ko take stvari preberem, se samo nasmehnem. Kdo ima jajca se ve, pri tebi, se pa lahko glede tega samo vprašam ali obstajajo. Ni tako trol, pardon, mentalni pezde.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Sem revmatik in mi smola 30% CBD-0,2THC neverjetno pomaga. Po 10 letih jemanja raznih zdravil od katerih mi gre na kozlanje, je smola v mojem primeru pravo božanstvo. Se imam bolečine in okorelost, vendar so se zadeve v kratkem času popravile za skoraj 40%. Ne vem zakaj se prepirate in vnašate dvom ter zmedo med bolnike. Za vse bolnike priporočam, dajte se dobro pozanimat, pogovorit in nikakor zadeve jemat na črnem trgu. Ponavljam, nisem ozdravel in tudi nikoli ne bom, vendar mi pomaga in to zelo močno…. Lp.

Gde si pohvalno napisal glede svoje izkušnje.
Nekaj te pa moram popraviti.
Cbd smola polnega izvlečka kanabinoidov veliko bolje pomaga, zdravi.
Sam uporabljam CBD smole, različne iz različnih hibridov. Vse smole so laboratorijsko testirane in vsebujejo od 52-58% cbd kanabinoida, ravno tako vsebujejo od 2-17% THC kanabinoida in vse ostale kanabinoide. So iz sativ in Indika hibridov.
Taka smola resnično pomaga, ostale smole, ki imajo do 0,2% THC kanabinoida so veliko slabše, ker kanabinoidi niso v sinergiji med seboj in posledično ti ne morejo napraviti prave sinergije v tvojem lastnem endokanabinoidnem sistemu v telesu. To je dejstvo.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Srecko5….. Pozdravljen.

Se da pri tebi tudi zadeva nabavit?
Pusti kakšen kontakt, te kontaktiram.

Lp.

Vračam pozdrav v tvoje kraje,

Seveda lahko pri meni dobiš cbd produkte. Kontakt:
[email protected]

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

New Report

Close