Najdi forum

CBD res pomaga?

Srečko ali cbd smola oz. kapljice z 0.2%thc pomagajo pri stresu,depresivnem stanju,utrujenosti?
Ali zgolj smola z več thc ki se jo dobi na črnem trgu?
Za bolnike z rakom vem,da jemljejo ali kadijo indij.konopljo.Kaj pa druge,” lažje”bolezni?


Srečko prosim.mi.lahko odgovoriš
[/quote]

Čisto enostavno. V slo je dovoljeno gojiti “industrijsko” konopljo, ki ima vsebnost thcja 0,2%.
Ko se iz te konoplje delajo cbd extrakti je v smoli vsebnost thcja 2% in več. Ker korumpirani uradniki na ministrstvu za zdravje ( imajo svoje firme za uvoz zdravil ), nočejo urediti to področje, ( izguba milijonov evrov ) si inšpektorji razlagajo ( vsak po svoje ) to, da v nobenem produktu ne sme biti več kot 0,2% thcja. Zato, ker so slovenski pridelovalci imeli zaradi tega težave, nekateri so celo opustili proizvodnjo, vsi vozijo suhe cvetove, vrhe, konoplje na co2 extrakcijo v Nemčijo. Tam v postopku izločijo THC iz smole ven. Zato ta smola nima takega učinka, kot tista pri kateri THC ostane v smoli. Tudi če bi bilo razmerje v smoli 1:1, cbd : thc, taka smola nima psihoaktivnega delovanja, ker cbd kanabinoid izniči psihoaktivnih delovanje.

Kar se pa okoli moje všečnosti tu na forumu nekaj spotika, s tem se ne obremenjujem, ker na to ne dam nič. Povem, kar mislim, direktno. Če komu to ni všeč, je to njegov problem.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Hvala za odgovor.
Potem,ce hočem da mi konopljina smola moram kupiti na crnem trgu tako s thc.

Zakaj pišeš neumnosti. Zdravljenje s konopljo za različne bolezni je uspešno, z uradno medicino pa neuspešno. Ne povsod, v veliko primerih pa ja.

Če daješ tak komentar, brez izkušenj, napamet, ga zadrži za sebe. Delaš samo zmedo.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Po tvoje Srečko se z konopljo pozdravi vse z uradno medicino pa zelo malo,skoraj nic?
Potem ti do konec življenja ne boš rabil zdravnika in zdravil?
In če bi zbolel za katerokoli obliko raka,bi ostro zavrnil uradno zdravljenje(KT,RT,OP
..)?

Ali potem so resnično kapljice in smola CBD,ki se ju reklamira brezveze?
Sem jo hotela po dopustu nabavit,ker je precej drago sem do zdaj oklevala.


Ni brez veze. Kot vzdrževalni tretma se pri večini ljudi odlično obnese.
Poznam samo eno gospo, ki pravi, da ji smola (legalna seveda) ni pomagala. Vendar so njene težave zelo kompleksne.
Večinoma smo tisti z manjšimi težavami zadovoljni s kapljicami, dvakrat na leto po 3 mesece. Ker bo namreč za smolo še čas, ko (če) nas bo doletelo kaj hujšega.


Ni brez veze. Kot vzdrževalni tretma se pri večini ljudi odlično obnese.
Poznam samo eno gospo, ki pravi, da ji smola (legalna seveda) ni pomagala. Vendar so njene težave zelo kompleksne.
Večinoma smo tisti z manjšimi težavami zadovoljni s kapljicami, dvakrat na leto po 3 mesece. Ker bo namreč za smolo še čas, ko (če) nas bo doletelo kaj hujšega.
[/quote]

Kaj naprimer ti izboljšajo kapljice?npr.10 ali 20%
Osebno tebi ali komu ki ga poznaš?

Kaj naprimer ti izboljšajo kapljice?npr.10 ali 20%
Osebno tebi ali komu ki ga poznaš?
[/quote]
Meni osebno so kapljice pomagale pozdraviti gastritis in uredile težave z divertikulitisem. Poleg tega sem se v času jemanja izvrstno počutila in dobro spala.
Sorodniku se je uravnal krvni tlak. Drugi znanki se je vrednost sladkorja znižala.
Znanka, ki se onkološko zdravi, meni, da ji smola koristi, ker po kemoterapiji nima težav, kot jih je imela pred jemanjem smole.
Tako da – vsak zase ve in čuti, kaj je dobro zanj in kaj ni.


Meni osebno so kapljice pomagale pozdraviti gastritis in uredile težave z divertikulitisem. Poleg tega sem se v času jemanja izvrstno počutila in dobro spala.
Sorodniku se je uravnal krvni tlak. Drugi znanki se je vrednost sladkorja znižala.
Znanka, ki se onkološko zdravi, meni, da ji smola koristi, ker po kemoterapiji nima težav, kot jih je imela pred jemanjem smole.
Tako da – vsak zase ve in čuti, kaj je dobro zanj in kaj ni.
[/quote]
Po kolikem času je bilo pri vas izboljšanje in kje ste jih kupili ter koliko procentne?
In kolicinsko dnevno.koliko ste jih vzeli?
Se opravičujem za toliko vprašanj.


Po kolikem času je bilo pri vas izboljšanje in kje ste jih kupili ter koliko procentne?
In kolicinsko dnevno.koliko ste jih vzeli?
Se opravičujem za toliko vprašanj.
[/quote]
Začela sem s 5%, 2x dnevno po 5 kapljic. To je zelo mila doza. Se pa ne spomnim točno, kdaj točno naj bi izboljšanje nastopilo. V te kapljice in sploh v cbd nisem verjela, začela sem jih jemati bolj iz firbca, ker “izgubiti nimam ničesar”.
Vem samo, da sem po cca dveh mesecih pomislila, kako mi hrana že dolgo ne dela težav (prej sem bila ves čas na dietah) in da se to zimo zelo dobro počutim (kar pri meni tudi ni običajno), Sanval je pa tudi že nekaj časa počival v predalu.
Tretji, zadnji, mesec terapije sem jih že jemala z zavestjo, da mi očitno pomagajo. Dozo sem znižala na enkrat dnevno po 5 kapljic.
Zdaj je četrti mesec po zaključku terapije in težave se vračajo. Razmišljam, da bi naslednji ciklus povečala na 10%, vendar moram prej dobiti informacijo, če je sploh smiselno, ko pa mi že 5% pomaga.


Začela sem s 5%, 2x dnevno po 5 kapljic. To je zelo mila doza. Se pa ne spomnim točno, kdaj točno naj bi izboljšanje nastopilo. V te kapljice in sploh v cbd nisem verjela, začela sem jih jemati bolj iz firbca, ker “izgubiti nimam ničesar”.
Vem samo, da sem po cca dveh mesecih pomislila, kako mi hrana že dolgo ne dela težav (prej sem bila ves čas na dietah) in da se to zimo zelo dobro počutim (kar pri meni tudi ni običajno), Sanval je pa tudi že nekaj časa počival v predalu.
Tretji, zadnji, mesec terapije sem jih že jemala z zavestjo, da mi očitno pomagajo. Dozo sem znižala na enkrat dnevno po 5 kapljic.
Zdaj je četrti mesec po zaključku terapije in težave se vračajo. Razmišljam, da bi naslednji ciklus povečala na 10%, vendar moram prej dobiti informacijo, če je sploh smiselno, ko pa mi že 5% pomaga.
[/quote]
Hvala za info.
Upam,da se apetit ne poveča,ker že zdaj imam 5-10kg preveč.Nekje sem brala da vzpodbuja apetit.Tega si ne želim.
Mogoče probam kapljice.Moram še premisliti.Cena ni mala(+100e),zato mi info če komu pomagajo prav pride.


Kapljice za katere sprašuješ, malo pomagajo. Zakaj, sem že zgoraj utemeljil.

Na črnem trgu dobiš večinoma THC rso olje ali smolo. Ta je dobra za težje bolezni, rak, sarkodioza, bolečine, spanje, cromova, veliko je tega.

Posvetimo se cbd rso olju ali CBD smoli.
Prava smola cbd se proizvaja iz za to namenjenih in oskrbovalnih rastlin.
Ima lastnosti sative ali indike. Sativa je za konzumiranje čez dan, Indika pa za noč, spanje.
Jaz pogledam laboratorijsko analizo smole ( brez tega je ne uporabljam ), oralno zaužijem okoli 300mg in po občutku v telesu točno vem, za kakšen namen, uporabo je primerna.
Na podlagi laboratorijske analize, ko veš v mg koliko je katerega kanabinoida, lahko nekomu v mg doziraš kapsule, jih narediš. Tako prilagodiš terapijo vsakemu posamezniku za njegove zdravstvene težave.
Jemlje se običajno 4x dnevno taka kapsula. To preizkušeno deluje in pomaga.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Mešaš najbolje in hruške.
Nikoli nisem izjavil, da zavračam uradno medicino. Spoštujem zdravnike, če niso indoktrinirani in uporabljajo razum.
Kar se tiče raka, operacija da, kemo ali obsevanje absolutno zavračam. Te dve stvari so zločin, da delajo bolnim ljudem. To je dejstvo. Kot je dejstvo njihova statistika preživetja, 2-3% ljudi živi več kot 5 let. To je zločin, moje osebno mnenje. Pri konoplji je preživetje in kakovost življenja 80-90%, več kot 5 let. Pri bolezni rak.
Edino kar je prvi problem, teško pridete do kvalitetnega rso olja, konopljine smole.
Drugi problem, neke vrste konoplje zdravijo raka na pljučih, na drugem mestu pa ne in obratno. Zato bi morali zdravniki in konoplja sodelovati, kajti samo tako je največji uspeh
za bolnike, če smo ljudje z empatijo. Če je pa namesto empatije zadaj zaslužek in polni žepi farmacevtskih in zdravniških lobijev, potem je pa tako, kot je sedaj pri nas v slo.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________


Hvala za info.
Upam,da se apetit ne poveča,ker že zdaj imam 5-10kg preveč.Nekje sem brala da vzpodbuja apetit.Tega si ne želim.
Mogoče probam kapljice.Moram še premisliti.Cena ni mala(+100e),zato mi info če komu pomagajo prav pride.
[/quote]
Kapljice so cca 38 eur. Ta vaša cena je pretirana! Poglejte še druge ponudnike.

Ne meni ne mojim 2 sodelavkama niso popolnoma nič pomagale ne 10% kapljice ne smola.
Jaz osebno imam težave s prebavo,alergijami in psiho.Sodelavke pa ena gastritise,migrene,druga pa depresija in diabestes. Po 3 mesecih jemanja vse isto.

Se lahko kupi te kapsule?
Pomaga tudi pri nervozi?

Lahko se dobijo kapsule, nobenega problema.
Prvo se na zs opravi razgovor ali na email: [email protected]
Da se dobi par podatkov, kakšne so težave, starost, teža, prehrana, stres.
Rabiš majhen vpogled v človeka in njegove težave. Potem se mu predlaga, kaj je za njega primerno. ( Obstaja več različnih cbd rso olj ali smol ), potem se lahko naredijo kapsule za njegove težave. In problem je rešen. Točno ve kaj jemlje in ta terapija se lahko prilagaja, če je preblaga se pojačajo kanabinoidi v kapsuli ali obratno. Če določena smola ne da efekta, se jo zamenja z drugo cbd smolo, cbd rso oljem. Tu ni nobenega problema.

Enako, kot vsi lekarniški proizvodi, produkti.

Vedeti je treba nekaj, ker je vsak človek individum, unikat, se občasno zgodi, da mora probati 2-3 produkte, da vidi kateri njemu osebno ustreza. Ni pa nobenih stranskih učinkov na zdravje.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

A je to tvoj forum??
Samo nekdo ki se pocuti ogrozeno reagira na ravni osebnih napadov….in kot sam dokazujes ukvarjas se z napadi ker ne mores podkrepit svojih trditev z realnimi dejstvi…pika!!
Tukaj res ni mesto za resne farmacevtske raziskovalce konoplje ker pol dozivimo kar sem jaz….siris neresnico in razlog je ociten!! V praksi je nemogoce naredit smolo brez thc tudi iz industrijske konoplje ker je to koncentrat ….ce ima roza industrijske 0.2% thc bo smola imela okoli 2% in to je dovol za sinergijo kanabinoidov ….ce nekdo izloci thc od ostalih se to dela z fraktalno distilacijo….thc ima svojo vlogo tam kjer so prisotne mocne kronicne bolecine in v tem je sinergija ….obstaja pa thc lobi tistih ko imajo razne interese in se delijo v dve do tri skupine….prva je lobi rekreativnih kadilcev ki zelijo se zadevat legalno in prodajat legalno ….tej so za legalizacijo…druge dve skupine ki sirijo neresnice so tisti ki prckajo doma in proizvajajo ilegalne smole z velikim delezem thc …njim je v interesu da zadeva ostane ilegalna in da sluzijo cimvec….druga skupina proti je farmacevtska industrija ki bi najraje da se thc prodaja samo v njihovi sintetizirani obliki zaradi ekskluzive trzisca!!

Drugo trditev bom postavil in ce zelis jo podkrepim z znanstvenimi studijami in lastne laboratorijske prakse… to kar se na crno dela in prcka z joutube “znanjem” kjer je velik delez thc in majhen cbd je manj ucinkovito za rakave bolnike kot 40+ cbd in 2do 5% thc …..vecji delez thc ima svojo funkcijo s tam kjer treba bolecine zmanjsat in tam ze ni zdravljenje ampak vzdrzavanje in izboljsanje kakovosti zivljenja…..(koncne faze raka….hude degenerativne skleroze itd.)…zdaj se mednarodne (resne farmacevtske raziskave) posvecajo cbn u in cbg ju ugotavljajo presenetljive zdravilne ucinke in se raziskuje kako povecat delez teh ….
Ce si tak frajer da osebno in nesramno napadas take ko govorijo o dejstvih nimas nobenega mesta v klinicno raziskovalnem krogu ampak si samo za med SARLATANE!!….pika…btw. ce zelis ti naredim smolo z ali brez terpenov po zelji in to cbd do 80%….ali thc do 60%….ker ali katerokoli kombinacijo….pa da bos tiho in pametoval naprej drugim ne meni..

Pa tudi ne meni prodajat znanja o dekarboksilaciji….jaz sledim postopek od samega razvoja trihomov na rastlini do naravne dekarboksilacije na polju in skladiscu med susenjem pa do ekstraktov…in to na 400 hektarjih konoplje!!

Za vse ki jemljejo ali razmisljajo o jemanju pa lahko svetujem nekaj kar seveda nisem zasledil nikjer tu ker ni znanja (to ugotavljam povsod nazalist)….jemanje smole oralno je metanje denarja skozi okno….absorbcija je okoli 10% ….najbol ucinkovit nacin je analno v obliki sveck z dodano mascobo(poveca absorbcijo) doseze 70% in je psihoaktiven ucinek thc iznicen….ce pa so take kronicne bolecine je najbolje jemat zraven analnih sveck tudi oljno raztopino smole z vecjim thc delezem
Po potrebi (nekje 20% thc smola je ze zelo ucinkovita)….ps.kalupi za svecke se dobijo povsod….

New Report

Close