Najdi forum

CBD res pomaga?

Jaz 30%CBD smolo jemljem že 3 tedne,pa nažalost ni nobenega pozitivnega učinka!
Koliko časa traja da začne delovati?Tudi namazat mi jo ne uspe na dlesen ampak jo pač pogoltnem.
Razočarana sem,ker sem resnično verjela,da mi bo.

Ti bom direktno odgovoril. Mene boli ku.r.ac, kako izločijo v Nemčiji iz smole THC ven. Ali ima v sklopu co2 mašine to možnost, ali poleg dugo mašino za izločanje thcja iz cbd smole. Me ne zanima čisto nič.

Zanima me samo dejstvo in to je:
V teh smolah ni thcja. Ker ga ni, potem ni sinergije med kanabinoidi in posledica je, da taka smola veliko slabše pomaga pri težavah ali pa ne, kot cel izvleček kanabinoidov.
Druga stvar pa je, ali so kanabinoidi v kislinski obliki ali z dekarboksilacijo aktivni, zdravilni.

Stalno se nekaj spotikaš, da jaz prodajam, vihaš nos, pametuješ.

Spokaj iz te teme. Ljudje rabijo preverjene informacije, tebi pa priporočam veliko kemije, boš zdrav kot Japonci v Fukušimi, doživel boš 200 let, kot naši onkološki bolniki, ki jih obsevajo ali pa zdravijo s kemoterapijo, po novem drug izraz, biološka zdravila. ( Mesečno za bolnika pride do 10 000€ ) Rezultat, po 5 letih večina pod zemljo. Dober tek.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

No,no,kvecjemu so pod zemljo tisti,ki uradno medicino zavračajo!!!!!!

Meni ni prav nič pomagala,edino glavobol sem imela in pritisk v glavi.
Berem in slišim pa,da enim pomaga za marsikaj,najbolj tistim,ki jo prodajajo.

Trol, ko boš ustavila rast neoperatinega tumorja v pljučih. Rak v remisiji, komentiraj.
Jaz se pogovarjam z živimi bolniki, ti se pa daj z onimi pod zemljo, ki so uporabljali tvojo uradno medicino.
Do takrat pa dober tek, kaj, sem zgoraj napisal. Zdrava boš kot Japonci v Fukušimi.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Meni ni prav nič pomagala,edino glavobol sem imela in pritisk v glavi.
Berem in slišim pa,da enim pomaga za marsikaj,najbolj tistim,ki jo prodajajo.
[/quote]

To ti verjamem, sam te smole brez THC kanabinoida ne uporabljam.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Trol, ko boš ustavila rast neoperatinega tumorja v pljučih. Rak v remisiji, komentiraj.
Jaz se pogovarjam z živimi bolniki, ti se pa daj z onimi pod zemljo, ki so uporabljali tvojo uradno medicino.
Do takrat pa dober tek, kaj, sem zgoraj napisal. Zdrava boš kot Japonci v Fukušimi.
[/quote]

DOKAŽI !!!!
Se pogovarjam veliko z rakavimi bolniki in pred leti sem celo kot prostovoljka delala tam in grozljivo je bilo videti predvsem mlajše ljudi,ki so opustili zdravljenje ali ga zavračali,potem po parih mesecih pa nepokretni se vračali umret.
Žal gre to premalo v javnost.

To ti verjamem, sam te smole brez THC kanabinoida ne uporabljam.
[/quote]
Kaj pa CBD smola z 0.2% thc?

DOKAŽI !!!!
Se pogovarjam veliko z rakavimi bolniki in pred leti sem celo kot prostovoljka delala tam in grozljivo je bilo videti predvsem mlajše ljudi,ki so opustili zdravljenje ali ga zavračali,potem po parih mesecih pa nepokretni se vračali umret.
Žal gre to premalo v javnost.
[/quote]

Kar napišem, lahko vse argumentiram in dokažem. Z živimi ljudmi in nekdo je tudi iz tega foruma z rakom. Ti lahko haha, zaradi tvoje nevednosti in spranih možganov.
Se pogovarjaš, prostovoljka. Jaz temu rečem haha, sam pa pomagam ljudem. Nekaterim zelo pomaga, nekaterim malo, nekaterim ne pomaga. Ni konoplja čudežno zdravilo, je samo rastlina. Jaz rečem vedno, da je prehransko dopolnilo, ker ti nadomesti v telesu manjko lastnih kanabinoidov. S tem postavi telo zopet v ravnovesje.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________


Kaj pa CBD smola z 0.2% thc?
[/quote]
Je ne uporabljam, ker je nikjer ne prodajajo.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________


Je ne uporabljam, ker je nikjer ne prodajajo.
[/quote]

???jo ker do 0.2%thc je legalno.in to prodajajo tudi v slo.sem.jo sama kupila lani preko interneta in moram.rečt da nekega učinka ni bilo.

brez thc ne čutiš nič,ker nisi zadet
pomaga itak da ne,samo prodajalci pravijo,da jim ,sploh cbd kapljice in smola!
naivni ste pa ljudje da toliko denarja daste za prazen nič

Najbolj žalostno pa je to, da se služi na najbolj ranljivih. Ne samo to, ob tem prodajalci sebe prikazujejo kot nekakšne rešitelje-heroje.

Žalostno in resnično,revež bolan naredi vse da bi ozdraven in je lahka tarča takih ljudi
Prav tako slogarce ki isto zdravijo nategujejo folk

Najbolj žalostno pa je to, da se služi na najbolj ranljivih. Ne samo to, ob tem prodajalci sebe prikazujejo kot nekakšne rešitelje-heroje.
[/quote]

To bo tako dolgo da svojci žrtev ne bodo tožili po smrti “teh herojev”,ki odsvetujejo uradno medenico ampak samo njihove zvarke svetujejo,ce hocejo ozdravet
2 poznam ki sta umrla za rakom zaradi tega,en se zdravu v slo s konopljo,druga pa v tujini s svetlobno energijo.

Če je kje bog, je pri vas zgoraj pozabil pamet podeliti. Kup zafrustrirancev, ki pišejo anonimno. Takim, kot ste vi rečem na splošno prezdeti. Sem vam že zgoraj napisal, zdravi boste najbolj na svetu. Hehe, kot Japonci v Fukošimi.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

???jo ker do 0.2%thc je legalno.in to prodajajo tudi v slo.sem.jo sama kupila lani preko interneta in moram.rečt da nekega učinka ni bilo.
[/quote]
Srečko prosim.mi.lahko odgovoriš

Nikjer nisem zasledila, da kdorkoli svetuje prekinitev zdravljenja z uradno medicino? Tudi medicinska konoplja na recept je mišljena kot podpora in ne zamenjava.

Od mame bivša sodelavka se že nekaj let bori z rakom in samo smola ji pomaga, da zdrži kemoterapije, sicer bi obležala in shirala. Tako pa prenese vse stranske učinke (slabost, mravljinčenje, bolečine) in tudi apetit ima.

Srečko, tukaj nas je nekaj, ki sledimo informacijam v zvezi s konopljo.
Pametno bi bilo, če bi se obvladal pri komentiranju, saj s svojimi izpadi jeze izgubljaš kredibilnost.
Zgleduj se po pitri…

Kot podpora uradni medicini je super,samo zdravljenje z njo pa nikakor in nikoli ne bo uspešna.
Pitra tudi prodaja smolo,samo ne razumem zakaj če je vse ok ne pove javno ampak samo preko maila.

New Report

Close