Najdi forum

CBD res pomaga?

lahko mi napišeš na mail, ne sme se delati reklame, so me že okrcali zaradi tege.

Napis 30e. Na steklenicko
Kaj jih briga noben ti nic ne more.

Babe! Porka pipa
Pitra se trudi z nami ze ful dolg..vse jo neki banate..
Ocitno je, da ve o cem govori in ni nobena prevarantka..
Ko Srec napise par stavkov, pa vse verjamete..pa skocte v luft! .Pa porkas no ..
Men to vcas pride, ko vidim, kako bolj moskim vse verjamete..da same seb ne, ker ste zenske…

Hahaha. Smola z visoko vsebnostjo CBD je pa na žalost kar draga. Še eno nulo dodaj…..

Hahaha. Smola z visoko vsebnostjo CBD je pa na žalost kar draga. Še eno nulo dodaj…..
[/quote]

ne zavajaj, ni potrebno dodat še ene nule, seveda pa je odvisno od količine.

Kdo zavaja?
10 ml 30% CBD pride 236€
10 ml 50% CBD pride 408€.

Manj kot 30% CBD pa ne pomaga pri ničemer…..


Zavajam koga? Še enkrat ti napišem priporočam smolo ne kapljic, z najman 30% CBD. Manj % CBD kvečemu nudi vzdrževanje imunskega sistema in cena vsaj pri smoli, ki jo jaz uporabljam ni taka, ampak mnogo nižja. Vedno pa mi lahko pišeš na zasebni stik in se lahko pogovarjava kaj več. Tu pač za nič ne delam reklame, ampak pišem o tem kar vem in kar se sama poizkusila.


Zavajam koga? Še enkrat ti napišem priporočam smolo ne kapljic, z najman 30% CBD. Manj % CBD kvečemu nudi vzdrževanje imunskega sistema in cena vsaj pri smoli, ki jo jaz uporabljam ni taka, ampak mnogo nižja. Vedno pa mi lahko pišeš na zasebni stik in se lahko pogovarjava kaj več. Tu pač za nič ne delam reklame, ampak pišem o tem kar vem in kar se sama poizkusila.
[/quote]

Točno o tem govorim. Manj kot 30% vsebnosti CBD je po domače povedano, blažev žegen. In vsi, ki smolo zares potrebujejo, jo potrebujejo zaradi bolezni, pa najsi gre za anksioznost, multiplo, raka, sladkorno….
Cena smole pa je za VSAJ 30% vsebnosti CBD napisana zgoraj. In nekdo, ki smolo potrebuje zaradi zdravljenja, je ne potrebuje samo 5 ml, ampak mnogo več, zato je pakiranje po 5 ml zavajujoče oziroma je potrebno vedeti, da je potrebno kupiti smole (slej kot prej) več (novo dozo).
Ne zavajaj!

Točno o tem govorim. Manj kot 30% vsebnosti CBD je po domače povedano, blažev žegen. In vsi, ki smolo zares potrebujejo, jo potrebujejo zaradi bolezni, pa najsi gre za anksioznost, multiplo, raka, sladkorno….
Cena smole pa je za VSAJ 30% vsebnosti CBD napisana zgoraj. In nekdo, ki smolo potrebuje zaradi zdravljenja, je ne potrebuje samo 5 ml, ampak mnogo več, zato je pakiranje po 5 ml zavajujoče oziroma je potrebno vedeti, da je potrebno kupiti smole (slej kot prej) več (novo dozo).
Ne zavajaj!
[/quote]

Še enkrat ti napišem, ne obtožuj me, ne zavajam. Smolo, ki jo jaz jemljem nima take cene. Glede smole za bolezen, kot je rak pa veljajo drugačna pravila doziranje, upam, da to veš. Govorim pa o ceni za dozo, ki jo porabiš za cca mesec dni, ne za celo leto.

Cene so polovične, če jemlješ iz prve roke. Kupiš.
Če so posredniki, so pa take, kot zgoraj napisano.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Spoštovani,
Lahko tudi meni napišete kaj več o konoplji, smoli ,kapljicah..Kako in na kaj vse deluje..kemični sestav.
LP Marinka

Zato ker se je teh prodajalcev tukaj toliko namnožijo, da sploh ne veš več, kaj je prava izkušnja, kaj pa zavajanje. Zmeraj je enako. Pet zadovoljnih uporabnikov in sledi link, kje lahko zadevo naročiš. Lahko rečem, da zelo malo cenite svoje zdravje da bolj verjamete anonimnežem na forumu kot zdravnikom. Pa raznim “svetovalcem”.


CBD ne zdravi bolečin ozirma zmanšije ali odstranjuje. To dela THC


Tiste kaplicje je večinoma samo kemija odvisno kdo proizvaja …. Imaš pa naprimer naravne kapljice CBD ampak prave kapljice vsebujejo tudi THC ki v državi ni to zakonito. Prava Smola se ponavadi uporablja za rakave bolnike in vsebuje CBD tako tudi THC je zelo drag in jo malo dobiš ponavadi je notri v inekciji in jo daš eno takšno malo kaplico pod jezik odvisno od smole kako je močna.

Zato ker se je teh prodajalcev tukaj toliko namnožijo, da sploh ne veš več, kaj je prava izkušnja, kaj pa zavajanje. Zmeraj je enako. Pet zadovoljnih uporabnikov in sledi link, kje lahko zadevo naročiš. Lahko rečem, da zelo malo cenite svoje zdravje da bolj verjamete anonimnežem na forumu kot zdravnikom. Pa raznim “svetovalcem”.
[/quote]

Pozdravljeni,

zdravniki ne vejo pozdraviti teh bolezni, znajo samo omiliti simptome s tabletami, ki za sabo prinesejo stranske učinke. In ravno zato, ker cenimo naše zdravje iščemo pomoč drugje.

Jaz kupujem CBD kapljice (6 %) pri Sen Shop in sem zelo zadovoljna. Cena je 39,90 €. Uporabljati sem jih začela zaradi nespečnosti in hudih glavobolov, ki jih na srečo zaradi uporabe CBD-ja ni več.
https://www.sen-shop.si/products/cbd-kapljice-z-omega-3-iz-bio-chia-olja-6

Mene pa zanimajo probiotične kapsule iz konopljinega cveta. Lahko kdo pove mnenje o njih?
Imam težave s črevesjem in tehtam, če bi kupila te kapsule. Nimajo namreč nobene vsebnosti thc.
Hvala za mnenja.

Rastlina je narejena tako, da vsebuje več vrst kanabinoidov, tudi nizek odstotek THC in rastlina že ve zakaj. Moje mneje je, da le to kar je ustvarila narava je najboljše in daje najboljši rezultat. Zato priporočam smolo ekstrakt cvetov, ki vsebuje vse to. Odstotek THC je majhen, ni psihotropna in jo lahko uživajo tudi otroci in živali.

Rastlina je narejena tako, da vsebuje več vrst kanabinoidov, tudi nizek odstotek THC in rastlina že ve zakaj. Moje mneje je, da le to kar je ustvarila narava je najboljše in daje najboljši rezultat. Zato priporočam smolo ekstrakt cvetov, ki vsebuje vse to. Odstotek THC je majhen, ni psihotropna in jo lahko uživajo tudi otroci in živali.
[/quote]
Hvala, Pitra.
Če prav razumem, ne zagovarjate teh kapsul in raje priporočate smolo?


Hvala, Pitra.
Če prav razumem, ne zagovarjate teh kapsul in raje priporočate smolo?
[/quote]
ja priporočam smolo z dokaj visoko vsebnostjo CBD (nad 30%).

New Report

Close