Najdi forum

CBD res pomaga?


Tako kot se zdraviš ne bo napredka. Zakaj?
20% smola je preslabotna za terapijo. Drugo, iz nje poberejo THC na co2 aparatu.
Tako kanabinoidi niso v simbiozi za zdravljenje in najvažnejše smola verjetno ni
dekarboksilirana. To pomeni, da se cbda s toploto ni aktiviral v cbd. In če ni cbd potem ne zdravi.
Če želiš konkretne informacije, me kontaktiraj.
[/quote]
tole kar si napisal je res in to z aparatom co2 ni najboljše. Ampak ne veš katero smolo uporablja in kako je narejena. Je pa seveda boljša tista, ki ima najvišji odstotek CBD.

najprej morajo zdravila iz telesa. Počaki še kak mesec.
[/quote]
potem pa počaki še dva al pa tri, potem pa le stop do dohtarja, da poprav kar se popravt da


tole kar si napisal je res in to z aparatom co2 ni najboljše. Ampak ne veš katero smolo uporablja in kako je narejena. Je pa seveda boljša tista, ki ima najvišji odstotek CBD.
[/quote]
Narobe razmišljaš.
Sam uporabljam 3 različne cbd rso olja. Razlika med njimi je, cbd je povsod nad 50-60%,
Ostali važni kanabinoidi so pa v različnih razmerjih; thc, cbg, cbn, thcv itd. Tako glede na različne bolezni lahko izbiraš pravo cbd rso olje. Terapija se izvaja z kapsulami, tako, da vedno vzameš enako dozo kanabinoidov. Tako se tudi enostavno korigira terapija glede na rezultate.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________


Narobe razmišljaš.
Sam uporabljam 3 različne cbd rso olja. Razlika med njimi je, cbd je povsod nad 50-60%,
Ostali važni kanabinoidi so pa v različnih razmerjih; thc, cbg, cbn, thcv itd. Tako glede na različne bolezni lahko izbiraš pravo cbd rso olje. Terapija se izvaja z kapsulami, tako, da vedno vzameš enako dozo kanabinoidov. Tako se tudi enostavno korigira terapija glede na rezultate.
[/quote]

Kaj naj bi narobe razmišljala? Saj ti nisem v ničemer oprekala. Višji, kot je odstotek CBD, bolje je, seveda pa so važna tudi druga razmerja.

Zasledila sem, da so nekateri ljudje s terapijo morali začasno prekiniti s terapijo zaradi nakopičenih toksičnih snovi v telesu, ki se niso uspele izločevati. Ti toksini so se nato izločevali v kri in zato so se osebe počutile slabo. Po mojem je premalo podatkov o trajanju zdravljenja in kakšne so možne reakcije. Človek se zelo prestraši, ko se zbudi zjutraj z dosti bolj bolečimi sklepi kot takrat ko je bil diagnoza postavljena. Vem, da zaenkrat še ni veliko raziskav ampak je pa vse več uporabnikov, ki mogoče izkusijo enake stvari.
Sedaj sem res ne vem ali nadaljevati z jemanjem ali prekiniti za nekaj dni in se “razstrupiti” in potem nadaljevati..


tole kar si napisal je res in to z aparatom co2 ni najboljše. Ampak ne veš katero smolo uporablja in kako je narejena. Je pa seveda boljša tista, ki ima najvišji odstotek CBD.
[/quote]

Uporabljam smolo pridobljeno je s sodobno metodo ekstrakcije CO2 pri nizkih temperaturah. Prodaja ga podjetje HempMedico

S to smolo si ne boš pomagala. Žal. Je očiščena thcja in ne veš, ali so pravilno naredili dekarboksilacijo.
Kanabinoidi morajo biti v simbiozi med seboj. Če tega ni, potem tudi rezultatov ni.
Drugo, za različne bolezenske znake, moraš dnevno zaužiti od 200-700mg kanabinoidov.
To pomeni, da si jemala prenizko dozo kanabinoidov.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Srečo, vidim, da obvladaš zadevo.
Kaj pa meniš o kapljicah s 5-odstotnim cbd in pod 0.2-thc od Be Hampy? Jih jemljem že tretji mesec in zgleda, da.mi zelo pašejo.

Srečko,
prosim, če lahko priporočiš konkretno CBD smolo (znamko, proizvajalca), ki se tebi zdi OK.

Hvala!

Na trgu ti ne morem priporočiti nobenega. Zaradi nedorečene SLO zakonodaje.
Sam jo delam, tri različne vrste, narejeno dam na laboratorijsko analizo. Tako, da točno veš kaj vsebuje. Potem se pa glede na bolezen, odloči katera se uporabi in izračuna dnevni vnos kanabinoidov. Nato se naredijo kapsule. Tako imaš vsakič pri jemanju enako dozo. To je popolnoma legalno in zelo pomaga pri različnih boleznih, simptomih.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Srecko 5

Ker se ne morem registrirati tukaj gor bi te prosila, ce lahko pustis tukaj gor tvoj email. Verjetno bi te tudi kdo drug kontaktiral.
Vse kar si navedel zgoraj drzi in bi nujno nekaj potrebovala v tej smeri. Lp

[email protected]
Moj email. Z veseljem pomagam.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

To je čisto običajno ob čiščenju telesa, Herxheimerjeva reakcija, ko se telo čisti in verjetno prehitro, preveč strupov hkrati, limfe jih ne morejo toliko hitro izločati. Zato nastopi t.i. huda utrujenost, ki jo občutimo kot poslabšanje. Takrat vse doze zmanjšamo na začetne, na minimum, dokler ni bolje, šele takrat zopet povečujemo, postopoma, ne na horuk.

Iz krvi pa strupe spravimo s koriandrom.
Če tega ne storimo, se vrnejo nazaj v telo. Storili nismo nič!

To je čisto običajno ob čiščenju telesa, Herxheimerjeva reakcija, ko se telo čisti in verjetno prehitro, preveč strupov hkrati, limfe jih ne morejo toliko hitro izločati. Zato nastopi t.i. huda utrujenost, ki jo občutimo kot poslabšanje. Takrat vse doze zmanjšamo na začetne, na minimum, dokler ni bolje, šele takrat zopet povečujemo, postopoma, ne na horuk.

Iz krvi pa strupe spravimo s koriandrom.
Če tega ne storimo, se vrnejo nazaj v telo. Storili nismo nič!
[/quote]

Med iskanjem odgovora kaj se dogaja sem tudi to reakcijo zasledila. Ko sem svetovalki poročala, da se stanje ne izboljšuje mi je priporočala da sem povečala dozo iz 1x na dan riževo zrno na 2x na dan po 1cm smole. Koliko razumem je to stanje samo še poslabšalo zaradi prevelike doze za moje telo?

Prosim povejte mi kako naj zauživam koriandrom. Z veseljem že jutri začnem z jemanjem te začimbe, samo zanima me kako se zauživa. Še poznate keri drugi recept za izločanje toksinov iz telesa?


tako nizek odstotek CBD je le za vzdrževanje imunskega sistema, nikakor pa ni dovolj visok za resne težave.

Kje jo je kupil?


tako nizek odstotek CBD je le za vzdrževanje imunskega sistema, nikakor pa ni dovolj visok za resne težave.
[/quote]
Hvala, Pitra.
Saj v bistvu jemljem kapljice res z namenom vzdrževanja imunskega sistema.
Bolj me je zanimalo, kako so kanabinoidi v teh kapljicah v simbiozi za zdravljenje. Kaj pa sploh pomeni, da se cbda s toploto aktivira v cbd? Ali to velja samo za smolo, ali tudi za klapljice?


Hvala, Pitra.
Saj v bistvu jemljem kapljice res z namenom vzdrževanja imunskega sistema.
Bolj me je zanimalo, kako so kanabinoidi v teh kapljicah v simbiozi za zdravljenje. Kaj pa sploh pomeni, da se cbda s toploto aktivira v cbd? Ali to velja samo za smolo, ali tudi za klapljice?
[/quote]
Odvisno kako je smola narejena, če je s pomočjo CO2, ni zraven toplote in tako, kot je napisal Srečko ni tako učinkovito. Kakšna je sestava posameznik kapljic ne morem vedeti. Sama vedno priporočam smolo z dovolj visoko vsebnostjo CBD, seveda so pa pomembne tudi druge sestavine. CBD je le eden izmed več kot 140 do zdaj odkritih fitokanabinoidov v rastlinski konoplji, vsebuje pa tudi minimalni odstotel THC (0,2% je dovoljen).


Odvisno kako je smola narejena, če je s pomočjo CO2, ni zraven toplote in tako, kot je napisal Srečko ni tako učinkovito. Kakšna je sestava posameznik kapljic ne morem vedeti. Sama vedno priporočam smolo z dovolj visoko vsebnostjo CBD, seveda so pa pomembne tudi druge sestavine. CBD je le eden izmed več kot 140 do zdaj odkritih fitokanabinoidov v rastlinski konoplji, vsebuje pa tudi minimalni odstotel THC (0,2% je dovoljen).
[/quote]
Hvala – zelo razumljivo znaš obrazložiti.

Pitra
Zakaj ne bi povedala cene za to smolo.
Po moje se vsi igramo samo s to mislijo in ker ne vemo niti ne kontaktiramo.

New Report

Close