Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost ČAJI ZA NEPLODNOST

ČAJI ZA NEPLODNOST

Hojla Taja
A čem bit zdej mal pametna??? Kaj pa če si ga prezgodaj naredila, a?
Kar se pa moža tiče – verjem, da se mu ne bo posušil.- SPROBANO ( da ne bo kakšne pomote – sprobano pri mojem možu)
Sicer pa, počasi a vztrajno korakam za tabo in se ti bom v kratkem pridružila.

Pa-Pa

Klicala sem v domačo lekarno Sem pa iz štajerske. in 70 g stane 369 sit.

Slučajev, ni, lubica, hehehe… ali je ali pa ni. Okej, žal ni. Ampak glede na to, da ti Klomifen zna podaljšat ciklus, ti kar pridno čakaj. Me tudi čakamo s tabo!!!

Se pravi, da moram v Lj. najti. In to danes!!!

Definitivno, če ne pod imenom Rdeča krvomočnica pa pod Smrdljička
Danes že čajčkamo.
Eva

Zgin po CB in se ne matri do jutr. Itak boš loh čist blesava od sreče al pa nesreče. In zakaj bi kravžlala svoje živce do jutr?
Ajde, pejt v lekarno in namoč! Pa hitr jav, ker sm že ferbčna!

Ja, našmu se najbrž res nau posušu, ampak je pa že bogi ……

OK, PA DEJMO ČAKAT!
thx za pomoč pri čakanju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kako pa je z RADIJEM, ki ga vsebuje smrdljička?

Zgleda, da se bom še jaz začela navduševati nad alternativnimi metodami zdravljenja!

to pa ne bi vedela, se bom pa pozanimala v lekarni
Eva

Kaj pa je Radij? Škodljiv?

mislim, da ni v tako visokih koncentracijah, da bi bil tako zelo škodljiv. Punce to je vendar zdravilna roža hahaha ;)))))))
Eva

To je kemijski element, ki naj bi bil radioaktiven, kolikor vem! 99% sem! Sicer pa tudi ime pove.

A je kakšna med nami, ki obvlada kemijo?

A KOMPLICIRAM, A NE??????

‘dan!

A sedaj ste pa ze pri cajckih!?
Upam, da bo kaj pomagalo!
Jaz danes ne bom pila cajcka, ker imam rojstni dan verjetno bom kar kaj drugega.
Nic nisem dobre volje, ker je stevilka zmeraj visja jaz pa se vedno NESRECNA……………

Lep soncen dan!!!!!!!!!!!!!!!!! Uzivajte v njem!!!!!!!!!!!!!!!

BIANCA

EJ, GLAVO POKONCI!

JAZ SEM RAVNO DANES SESULA MOJ GRAD UPANJA, KO SEM DOŽIVELA SAMO 1 ČRTICO. PAČ.. GREMO NAPREJ!

NEHI BIT ŽALOSTNA, NO!

VSE NAJBOLJŠE ZA ROJSTNI DAN TI ŽELIM! ŽELIM TI, DA BI TI USPELO VSE, KAR SI SI ZASTAVILA. ČIM PREJ!

Radij ali Ra je element II skupine. Odkrila ga je Maria Carie za kar je dobila leta 1903 z možen nobelovo nagrado. Za 1 g radija sta morala predelati 10 ton uranovega smolovca. Odkrila je še element Polonij Po

Hvala Taja tudi tebi in vse najboljse!!
Kot vedno me zmeraj potolazite!!

Lep soncek, Bianca

Pa še to. Metalni Ra se topi na temp.okoli 700 0C . Čas polrazpada je dokaj dolg okrog 1500 let kar pomeni da se zelo dolgo obdrži v svoji obliki in moči sevanja. Oksidira in oksid je bele barve z razpadanjem pa postanejo rumene. Dobro se topi v vodi.Uporablja se v medicini in industriji in če se ne motim so ceti te rože Krvomočnice rumeni, tako da se večina nahaja v cvetih.

Ja, ampak a je zdej radioaktiven al ni? Al nima veze z radioaktivnostjo?

Radioaktiven gor ali dol. Sem se odločila, da ga kupim. Le ne vem še kje. Sem vprašala v Lekarni na Miklošičevi, pa se je le nasmehnila in rekla: ja, to bi bil pa že luksuz, če bi še imeli krvomočnico pri nas.

Zgleda, da je tole nekaj ultra posebnega v naših časih, ko se vsi samo bašemo s tabletami. Jaz pa še kar iščem.

Bianca ne se sekirat. Boš videla, da ti bo uspelo slej ali prej. Sicer si pa vse postavljamo ene mejnike do kdaj bi rade osvojile svoje cilje. Jaz si za vsako obletnico tako strašno želim, da bi lahko možu pokazala pozitiven test, pa mi tud še ni ratal. Ajd, dajva glavo pokonci in korakajva naprej. Saj veš, da nam mora slej ali prej uspeti.

VSE NAJBOLJŠE ZA ROJSTNI DAN!

New Report

Close