Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Rak Kako živeti z rakom? Bulice

Bulice

Pozdravljeni,

imam 22 let. Ze vec let imam na levi strani na sredini vrata bulo. Ta je trda in neboleca. Ne obcutim da bi se premikala. Sedaj pa sem si pred parimi dnevi zatipala na levi strani kakih slabih 5cm nad kljucnico tudi nekje ob vratu malo bulico ki pa je ko jo premikam bolj boleca(ceprav zelo malo) in pa obcutno zdrsljiva. Ta se ne vidi, se mi pa zdi kot da imam to stran bolj vecjo od desne. Kot da bibilanzatecena. Tista prejsna bula ali kaj bi pac naj to bilo pa je vidna ko nagnem glavo. Imam tudi povecan levi mandelj in levo bezgavko v velikosti fizola. Zadnje dni me tudi bolj boli glava(tenzijski) okrog oci in čelo pa tudi sence. Boli me tudi vrat in obe roki. Temperaturo imam vedno nekje med 36,0 in 37,0 stopinj. Se ne potim med spanjem. Sem pa od decembra do zdaj shujsala za 6 kg(visoka sem 159, prej sem imela 65kg, ne hujsam niti ne telovadim samo malo manj jem vecinoma 3 obroke nadan kaj vi menite? Bi lahko slo za obliko raka? Hodkinsov limfom? Ali samo za kake zamasene lojnice in lipome? Kak pregled svetujete? Kak ultrazvok? MR? Ali biopsijo?

New Report

Close