Najdi forum

res je obstaja povezava med človekom in naravo – božjo močjo samo sprostiti se je potrebno in verjeti v to kar hočemo ampak samo v dobri smeri in nikomur škodovati niti pomisliti ne ,če pa pride slaba misel jo naženite iz svoje glave in se nasmejte njeni neumni pogruntavščini in ona bo tudi odšla lahko se tudi večkrat vrne v podobni zlobi ampak vsakič imate jo možnost odstraniti, saj vsak človek ima svojo svobodno voljo, ki mu jo tudi božanstvo priznava, saj ne bi bili božji otroci če bi bili omejeni si lahko zamislite neskončnost ali nesmrtnost z omejenostjo svoje svobodne volje….pa korajžno naprej ničesar se ne bojte dobro še ni nikomur škodovalo in več boste od sebe dajali (ne materialno) boste tudi več kasneje dobili, dobrega je v izobilju nikoli ne bo ga zmanjkalo – vse dobro

Pozdravljeni!
Ogromno izcelitev je po poti Bruna Groeninga. Moja nečakinja se je pri petih letih tako rekoč čez noč osvobodila hudih alergij in to po nekaj urah delovanja energije-heilstroma….pa sama pravzaprav sploh ni vedela, za kaj točno gre…Sedaj je preteklo že devet let od takrat in niti enkrat več ni imela problemov s to boleznijo (do petega leta pa je morala enkrat celo v bolnišnico zaradi tega)…Potom tega učenja se pretaka zelo čista energija, energija ljubezni, energija dobrih misli, pozitivnosti, brez primesi zasluškarstva, kar pri drugih podobnih zadevah ne moremo reči…ljudje, ki vodijo skupnost so prostovoljci, stroški se pokrivajo iz prostovoljnih doprinosov…Izcelitev-ozdravitev je pa res veliko, nekatere se zgodijo že med ogledom dokumentarnega filma o Brunu Groeningu.

meni je pomagal 🙂

Zanima me pri cem in kako – ce lahko napises kaj vec. Ti bom hvalezna

nekega večera sem ga prosila če mi lahko pomaga in potem sem zaspala, ko sem se prebudila me je začela boleti glava- 5 minut me je zeloo bolela( neznosne bolečine) potem pa je nehala. in potem sem opazila da nimam več takega strahu pred ljudmi. jaz tudi nisem verjela v Bruna ampak pomaga če mu predaš skrbi in verjameš v njega. tako da ta ‘sekta’ni nateg kot si kdo misli ampak ti res pomaga če ga le prosiš. pa tudi članarina ni draga ( prostovoljni prispevki). tudi ljudje v tej skupnosti imajo zelo pozitivno energijo tako da lahko rečem da mi je Bruno več pomagal v enem letu kot pa jezus v 10 letih- ampak vsak po svoje ane.

Lahko dodam svoje izkušnje s pomočjo izcelitvenega-ozdravitvenga božjega toka, ki ga prejemam že 5 let ob prošnji in molitvah za pomoč preko Bruna Groninga. Do pred 5 leti, sem si zelo prizadevala na različne načine začutit neko zdravilno energijo. Ne bom naštevala, kaj vse sem poskusila. Sem pa za to vložila kar precej denarja. Niokjer do sedaj nsiem izkusila take zdravilne energije in takega lepega občutka povezave z neko silo, jaz jo imenujem kar sila stvarjenja. Tu v Krogu prijateljev je vse, od srečanj, do knjig, CD, zasedanj, vse, lasten prostovoljen prispevek. Ko sem prvič prišla na srečanje, sem začutila leden obliv, treslo me je. Poučili so me, da je to reakcija na čiščenje. Kasneje, ob gledanju Filmov, do sedaj sem gledala 3x ta 5 urni film o Brunu Groningu, ter večrkat film o Greti Heusler. Vsakič ko sem gledala ta dolg film, sem občutila, kot, da sem v kapsuli, varno obdana z energijo, ki me je uspavala, bila sem budna, hkrati v nekem stanju, polsna. Imela sem kar močne reakcije čiščenja v nogah, izredne bolečine, 10 dni. Nato, kot odrezano, izginile, zdravnik sploh ni vedel, kaj je to. Šla sem k Dr, ker sem tako čutila in v Krogu prijateljev NIKOLI ne reče nihče, da se naj ne bi obrnili k dr, nasprotno, tudi Bruno je vsem priporočal obisk dr, vendar je rekel, da naj dr. zaupamo, da je to zelo pomembno. Nato se mi je stanje v nogah popolnoma spremenilo, otekanje sklepov izginilo, lahko hodim normalno, prej sem pa komaj hodila od bolečin. Celo en sklep, palca, se mi je popravil. Težko naštejem vse težave, ki sem jih imela, ker je ensotavno preveč in ker so izhajale iz otroštva, sem jih vzela za svoje. Zato je učenje Bruna Groninga zame pomembno, saj sem se naučila discipline v mislih, da takoj, ko se pojavi kaj ne dobrega v mojih mislih, v življenju, da tega ne sprejem, da odslovim. To je izrednega pomena, saj smo preveč vajeni ljudje, kar sprejemat, kar sem nam zgodi, kot, da nimamo vpliva na to. torej, pri BG je meni to všeč, ker gre za konkretno učenje tehnik, učenje, kar je izrednega pomena za vsakega človeka. Torej, reči ne, je prva stvar. Druga, ne govorit o boleznih na dolgo na široko in če že, vedno damo v PRETEKLOST, govorimo “sem imela”… Učim se tudi opazovat, čutit, kaj se dogaja v mojem telesu. Kar zgleda preprosto, pa ni, ker to zavedanje je dobro, da je ves čas. itd itd. še in še dobrega bi lahko pisala o učenju Bruna.

Pozdravljeni,
Prakse gospoda Brunota spadajo pod satanizem, saj tudi Lucifer pride kot angel luci in dela cudeze. Vprasajte se ali se splaca zavoljo vas in vasih potomcev na katera posredujete prekletstva z vasimi dejanji in trenutno ozdravitvijo vztrajati v lazeh v katera so vas prepricali? Ce ne verjamete, si poglejte videoposnetek – Bruno Groening Bob Larson. Pokesajte se in sprejmite Jezusa, ki je edini resnicni ozdravitelj in ve kaj je za vas dobro.
Srecno.

New Report

Close