Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Britje za nudistične plaže

Britje za nudistične plaže

Midva pa uživama na nudl plaži, samo ni pa fajn, če te en snema, pa pol ne veš, kje bo to objavlal.

Ja vem ja jaz tudi ful uzivam ker si lahko sproscen pa nic nimas na sebi.
Lahk ogremo kdja skupaj ce zelita

Drug teden greva v Rovinj

Ni pomembno kaj si drugi mislijo o tem ali si obrit ali ne , bolj je pomembno , da si takšen , kot si želiš ti , zato se ti ni za nudistično potrebno posebej urejati . Če greš na pravo naturistično plažo ali kamp večina okrog tebe sploh opazila ne bo kakšen si , ker se s tem pravi naturisti ne obremenjujejo, temveč uživajo v svobi NARAVNEGA življenja.

Sta že na morju…se lahko kaj dobimo?

A v Valalto?

Sta že na morju…se lahko kaj dobimo?
[/quote]

Kje pa sta?

V Valalti sva bla ja…. Super je blo! 🙂

Samo ena stara slovenka je s svojo prijetlco skoz komentirala druge… glej to kok je ta debelea, al pa ta kako je kosmata, …. gozno.
Sva se kar na drug konec plaže prestavila. Drugače je pa bo zlo fajn…. veliko mladih, tudi družinic, vglavnem priporočava. 🙂 FKK je zakon


ja to kakšen je kdo si pač ogledujejo le slovenke in o tem naglas komentirajo. Ja marsikaj zanimivega se tkole šliši, še zlasti , če nevedo da jih razumeš. takšnih nadlog se pač znebiš tko , da si poiščeš drugi prostor. Po mojih izkušnjah so najboljši sosedje na plaži nemci in skandinavci, italjani so pa malo bolj živahni in glasni pa še vedno boljši kot slovenci. So tudi izjeme in tudi slovenci so lahko dobra družba na plaži.
V naturističnih kampih je povsod veliko mladih in družin z majhnimi otroki , niso samo starejši, kot nekateri pišejo.

na fkk je večina obritih na nulo, tko, da presodi sam

Sem bil prejšnji teden in videl ja 🙂 sem pobril 🙂

Sva že nazaj. Konc avgusta greva še enkrat 🙂

Sem se obril, ko sem prišel tja. Potem pa so se mi po dveh dneh pojavile rdeče pike. S čem se drugi brijete tam spodaj, da je potem lepo gladko?

Pa še to… kaj vse ne vidiš… kaj vse imejo eni na lulčkih, jajcah, bradavicah. Neke pirsinge, uhane, vse sorte…. Ni mi jasno kako lahko sploh seksajo s tem, če ima na koncu tiča pirsing? Al pa ženska na vagini. Delite vaše mnenje, če ima kdo to in kakšen je občutek?

Veliko pene, vode in nova britvica…pa potem namažeš z vlažilno kremo.


Rdeče pike so posledica vrasčenosti dlake v koži, do česer pride pri britju, ko se dlaka odreže pod površino kože in se nato zraste koža na mestu , kjer bi morala rasti dlaka. Zato dlaka raste pod zgonjo plastjo kože in tako pride do vnetja , ki se vidi kot rdeče pike. Priporočam ti , da se drugič vsaj kašna dva ali tri tedne že pred dopustom redno briješ, če se ne briješ redno, tako ne boš imel rdečih pik po britju, ker se po nekaj zaporednih britjih praviloma dlake hitreje zrastejo kot pa se zaraste koža nad dlako. Za britje sprobaj več različnih britvic in tehnik. Men je najbolje če uporabim britvico , ki ne povleče dlake iz kože ( 1 ali 2 rezila na britvici) in da ni povsem nova.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close