Najdi forum

Polde ti si tanajbolj pameten :)))

to vrednoto črpam iz foruma… :)))

lp, polde

Ne vem zakaj je večina tako negativno nastrojena. Meni se to ne zdi nic takega, ce nosis tangice pa skoraj obvezno. Mislim pa da je vecini moskih pobrita vsec (pa zato niso pedofili!). Stvar okusa in presodkov pac!

Lep dan vsem!

Ti si pa res en kreten. Kaj mislis da je lustno ce si bil sivan. sej ni to da bi se zenam poznalo, ampak to je pac pomoc ki jo zenske potrebujejo pri porodu. Kako mores sploh na eno tako stvar tako debilno odgovorit. Me zanima kako bi bilo vam moskim , ce bi morali rodit, kaj sele, da bi vam kaj prerezali. UMRLI BI!!!

Jaz sem imela dva carska reza. poznam pa zene, ki so bile rezane in seveda sivane, pa jim ni bilo lahko.

Obvladaj se!

večini nam to ni všeč! bljak …

meni sramne dlake obrije mama saj še najbolj zna :))

“Ženska” – če je moškemu všeč obrita muca, še ni pedofil!!!

Torej:

Dolgolase muce že dolgo niso v modi – a to je pač stvar okusa.

Zame predstavlja britje dlak pod pazduho in tam spodaj, del osebne higiene. Manj se potiš, manj potu se nabira na dlakah, tvoja muca bo lepo gladka, lepša, bolj bo dišala in če bo to v tvojem možu vzbudilo poželenje – si zmagala na vseh področjih.

Enostavno vzameš britvico in briješ (če si dolgolasa, za začetek priporočam škarje), nikar pa ne uporabljaj depilacijske kreme ali voska!!!

Probaj priporočit možu, da se še sam pobrije tam spodaj – po moje ti bo kmalu postalo všeč!!!

p.s. Ko se boš obrila, se boš počutila bolj seksi in boš bolj pohotna!!!

zanima me zakaj me 2 dni po britju okrog penisa, začne vse srbeti ?

Stara sem 19 let in se brijem, ne zato ker je v modi, ampak zato ker se sama bolje pocutim… Nic me ne pika, lepse mi izgleda in tako se bolje pocutim.. Seveda pa ce se nebi zaradi tega bi se pa itak mogla zaradi plesa, saj namrec treniram ples in se v kratkih kiklcah in hotkah to nebi lepo vidlo.. Meni osebno bi mi blo nagravzno met dlake, nevem zakaj, tako pac je… Kokr se pac sama pocutis, tako pa mej… Jaz imam tako zaradi sebe… Nihce ni pomembnejsi od tebe, zato se sama odloci kaj si zelis.. Lahko se pobrijes pa se vedno lahko dlake pustis da zrastejo,ce ti nebo vsec….

Brijem se pod pazduho in okoli splovila,predvsem zaradi higiene,in osebnega okusa.Mi je všeč.

…edini problem je v tem, da ti z leti te dlake zacnejo rasti tezko cez rob, ce jih brijes.Dejansko pa skoraj ni druge izbire, ko je treba kopalke obleci :)…tako da, hoces – noces se poleti skoraj vse s tem ubadamo….Meni je sicer vsec ‘frizuro’ vzdrzevati skozi vse leto…in tudi moj je s tem vec kot happy!
😉 🙂 :))) ce pa ne provas niti enkrat, ne mores vedeti, ce ti je al ni vsec…kaj te stane?Itak takoj spet zrasejo!!!

Zivjo jaz sem star 15 in se ze 3 leta brijem okoli penisa,zato ker mi lepse zgleda in je bolj higienicno


Zakaj pa bolj higienično? Kaj se ne umivaš vsak dan? Kot da so dlake tako grozno nehigienične. Kaj pa lasje, saj v njih se tudi vseh sort golazen nabira, pa še blizu glave in ust so, fej in fuj, dejmo še njih obrit. Lej, briješ se, da bi bil puncam všeč in pusti ostale kvazi vzvišene razloge.

uporabi olivno olje – muca zasije

New Report

Close