Najdi forum

Britje penisa

Zivjo
Jst sm se tud enkrat pobril pa me je pol ful pekl pa use. No cez neki cajta k je to use zginl pa sm se obril polbsm dal pa kr velik aftershave vode tam pa razmazou pa ni blo nobenih izpuscajev al ne vem kaj cist normalna koza.

Pozdrav.
Tudi jaz sem se nedavno obril spodaj vendar le po modih. Z britvico in peno seveda. Ni bilo nobenih izpuscajev ali pordecele koze, le ogromen obcutek po svezini. Nad in okoli penisa pa si skrajsam z masinco na devet do tri mm. Mislim da je tako najlazje

Lahko date kakšen nasvet ob prvem britju spodaj? Obril bi penis in jajčka.
Zanima me katera britvica je najboljša za to opravilo?
Nekaj sem slišal o wilkinsonovih z mrežico? – Kater model je to?

Hvala za odgovore!

Pozdrav!
Ob prvem britju sem si najprej skrajsal masinco da se potem lazje brije z britvico. Moda in okoli penisa namazi z peno za britje in nato z novo britvico previdno in pocasi z kratkimi gibi zacni. Koza mora biti vedno napeta da se ne urezes se posebno na modij. Britvico sproti spiraj. Nad in okoli penisa je enako in najlazje ce je penis u erekciji saj bo koza bolj napeta.
Po britju obrisi ostalo peno. Morda te bo peklo in lahko uporabis kreme za kozo ali kaj takega.
O posebnih britvicah in mazilih ti pa ne znam pomagat

Živjo,
star sem 14 let in 5 dni nazaj sem si prvič bril penis in jajca. Bril sem se med tuširanjem in zatem sem se namazal z osnovno Niveino kremo ker sem mislil da bo pomagalo proti srbenju. Prvi dan zatem sem povsod dobil rdeče pike in srbelo je kot svinja, drugi dan so se nekatere spremenile v mazoljčke in ko sem jih počil so se ven pokazale dlake. Zdaj, skoraj po enem tednu jih ni skoraj nič več samo ene par še ampak še zmeraj srbi. Začela se je pa tudi lupiti koža nad penisom in okoli.
Če bi mi lahko kdo razložil zakaj in pomagal proti srbenju/rdečim pikicam bi mi zelo pomagalo!
Hvala za vaš čas!

Pošlji sliko da znamo več povedat.. Če ne pa k dohtorju 😀

S cim se je najboljse obrit pa kak

koga briga tle za tvoje kurćareke.ti samo teraj…

Odgovor na objavo uporabnika
K16, 10.02.2016 ob 23:24

Pozdrav!
Ob prvem britju sem si najprej skrajsal masinco da se potem lazje brije z britvico. Moda in okoli penisa namazi z peno za britje in nato z novo britvico previdno in pocasi z kratkimi gibi zacni. Koza mora biti vedno napeta da se ne urezes se posebno na modij. Britvico sproti spiraj. Nad in okoli penisa je enako in najlazje ce je penis u erekciji saj bo koza bolj napeta.
Po britju obrisi ostalo peno. Morda te bo peklo in lahko uporabis kreme za kozo ali kaj takega.
O posebnih britvicah in mazilih ti pa ne znam pomagat

u kojom jeziku ti pišuveš tle….masinca after safe ne razumemo tvojega jezika

AS autist

S škarjami

zato te je pa ati zapustu

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close