Najdi forum

brez življenja

Pozdravljeni,

ne vem kje in kako bi začela saj imam en kup težav sama s seboj in svojim življenjem. Prva težava je pomankanje motivacije, volje, ciljev v življenju. Naj omenim, da se že nekaj let zdravim za psihozo in odkar sem zbolela se je moje življenje v meni ugasnilo. Poskusila sem z raznimi antidepresivi, naravnimi zdravili kot so Ltirozin in ashwaganda, poskusila sem s športom vendar učinka ni. Obiskujem psihoterapijo in sem vsakič jezna na psihoterapevtko, ker učinka ni. Iz mene ni nič. Pustila sem šolo, delam občasno in potem se naveličam, se mi zdi brezveze, nimam izpita za avto, ker nisem dobila zdravniškega zdaj pa sem ga dobila in enostavno nimam volje. Že nekaj let zvečer, ko ležim si želim umreti. Nočem se ubiti želim si le, da se ne zbudim več. Tako močno si želim smrti. Ne najdem smisla v življenju. Nimam več moči za borbo. Ne zanima me nič. V Sramoto sem staršem. Pravijo, da zakaj nisem normalna kot drugi. Stojita mi ob strani in me podpirata. Rada me imata jaz pa tega sploh ne občutim, ne vidim. Kje je rešitev? prej sem bila tako polna življenja, tako vesela zdaj pa čisto nasprotje. Sedim po 5 ur in gledam v steno in razmišljam. Berem raznorazne knjige za samopomoč in nič od tega. Ne vem več kaj naj, želim si samo umreti.

Lepo pozdravljeni!

Razumem vašo stisko. Imam predlog za vas, a bi vas prosila, če me lahko kontaktirate na [email protected]

Lep pozdrav,

Barbara Sarić, psihoterapevtka

New Report

Close