Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Psihologija in psihiatrija Duševno zdravje Brez prijateljev zaradi duševne bolezni

Brez prijateljev zaradi duševne bolezni

Mislim, da je vzrok prometna nesreča s kolesom (pretres možganov). Tistega dne, ko sem doživel prometno nesrečo sem za nekaj časa izgubil zavest. Kasneje se mi je zdravstveno stanje poslabšalo in sem šel zaradi poskusa samomora na zdravljenje v Psihiatrično bolnišnico. Od takrat naprej nisem več isti človek. Mogoče se zaradi tega tudi vedno pojavijo halucinacije na kolesu.

To ni več normalno. Spet imam halucinacije. Drugič bom šel raje takoj počivati, ko bom vedel da bom imel halucinacije.

Halucinacije še vedno trajajo oziroma so še hujše.

Halucinacije so se pojavile zaradi tega, ker sem 4 ure igral dirkačino.

Kadar haluciniram bi lahko tudi nekomu nekaj naredil ali sam sebi.

Tiste punce, ki so mi rekle DA SEM GRD so tudi krive za poskus samomora pred hospitalizacijo v PB. Potem sem imel ves čas v glavi, da sem RES ZELO GRD kar je res in se mi je zdravstveno stanje zaradi tega poslabšalo. Ne bi smel poslati svoje fotografije.

Moja zadnja objava na forumu. Občutek imam, da nekdo opazuje moje objave.

To ni več normalno. Že drugič halucinacije ta teden. Dobro sem vedel, da se bodo pojavile.

Ponavljam. NI POMEMBNO KAJ POČNEM HALUCINACIJE SE POJAVIJO.

Danes ne bi smel igrati streljačine nekaj ur.

Halucinacije še vedno trajajo.

Jaz vedno napišem stavek ali dva zato, ker mislim da bodo halucinacije potem izginile ampak včasih tudi ne izginejo.

Spet halucinacije.

Ja nisam več normalan. V trgovini v našem kraju sem naredil sramoto zaradi prepira med menoj in prodajalcem. Z roko sem se zaletel v vrata zaradi prodajalca. Vedno me grdo gleda. Sploh ne  bom več hodil v omenjeno trgovino.

Spet haluciniram.

Halucinacije so vedno hujše.

Danes imam res ampak res najhujše halucinacije.

Dobro sem vedel, da se bodo spet pojavile halucinacije.

Objava čaka odobritev
Objava čaka odobritev

New Report

Close