Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Psihologija in psihiatrija Duševno zdravje Brez prijateljev zaradi duševne bolezni

Brez prijateljev zaradi duševne bolezni

Žalostno, da nimam niti ene prijateljice sploh zaradi duševne bolezni. Prijatelja sploh ne bi želel imeti ampak samo prijateljico.

Računalnik je moj edini prijatelj.

Samo prijavljeni uporabniki lahko vidijo priponke.

Smrt je edina rešitev za mene. Grd, duševno bolan, brez prijateljev, nikoli nisem imel punce itd.

Zaradi moje zunanjosti bom trpel vse življenje. Ljudje naj kar lažejo, da nisem grd. Grd sem 100% in zaradi tega bom vedno osamljen.

Glede tiste punce, ki se je takrat javila na moj e-mail.

Kaj boš ti meni govorila, če sem grd ali ne. Grd sem 100%. Zaradi takšnih deklet, ki so mi govorile da sem grd se mi je zdravstveno stanje takrat zelo poslabšalo in sem šel na zdravljenje v Psihiatrično bolnišnico zato, ker bi skoraj storil samomor.

Meni nobeden ne bo govoril, da sem grd.

Najraje bi umrl. Danes imam spet halucinacije.

Halucinacije imam in potem srečam še prokletega soseda, ki je mrtev za mene. Najraje bi živel sam, če bi bilo možno.

Danes imam najhujše halucinacije. Prosim, če lahko nekdo pojasni zakaj vedno vem da se bodo pojavile halucinacije.

Spoštovani,

res je hudo, da imate halucinacije- sploh če so neprijetne. Res pa je tudi, da je dobro, da ločite halucinacije od resničnosti, torej ste vendarle na boljšem kot bi bili, če tega ne bi razločili. Sicer se redno javljate tukaj s kakšnim stavkom a nikoli niste povedali kdo vam pomaga, ali se o halucinacijah pogovarjate s psihiatrom, kako prenašate medikamentozno terapijo…

Vabljeni, da poveste kaj več. Lp

Bernarda

 

imam podobne težave ali se lahko povežema ?

Danes imam najhujše ampak res najhujše halucinacije.

Ali si ženska?

Doma nimam nobene podpore. Nikoli ne bodo sprejeli moje duševne bolezni. Mislijo, da sem zdrav in da ni nič narobe z menoj.

Če bi vedel, da bom duševno bolan zaradi tega ker sem se pred hospitalizacijo v Psihiatrični bolnišnici dopisoval z dekleti se nikoli ne bi dopisoval.

Punce so me takoj blokirale, ko sem jim poslal svojo fotografijo ZATO, KER SEM ZELO GRD. Zaradi tega se mi je zdravstveno stanje takrat zelo poslabšalo in sem šel na zdravljenje v PB.

Psihiatrična bolnišnica mi je UNIČILA ŽIVLJENJE in ne bom nikoli več isto človek kot sem bil pred hospitalizacijo.

Meni oče ne bo govoril, da sem norec.

Želim si, da bi bil mrtev. Spet imam najhujše halucinacije.

Halucinacije so prehude. Ne vem več, kaj naj naredim.

Mislil sem, da ne bom prišel živ domov zaradi halucinacij.

Sovražim sosedo oziroma vse sosede. Sosedo sovražim sploh zaradi tega, ker me vedno grdo/čudno gleda.

Želim si, da bi bile mrtve tiste punce ki so mi rekle da sem grd in sem šel zaradi tega na zdravljenje v PB. Danes bi bil zdrav in ne bi šel na zdravljenje v Psihiatrično bolnišnico, če se ne bi dopisoval z njimi. NISEM JAZ KRIV, ČE SEM GRD.

Spoštovani,

žal mi je, da za svoje težave in bolezen krivite druge. Obtoževanje ne bo rešilo vaših težav. Še vedno tudi niste nič napisali o tem ali imate pomoč za vaše težave,

s prijaznimi pozdravi,

New Report

Close