Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Kontracepcija Brez menstruacije

Brez menstruacije

Pozdravljeni, imam vprasanje oz bolj iscem se kaksno mnenje. Se pravi, stara sem 32 let od priblizno 20ga leta dalje sem bila na kontracepcijskih tabletkah zaradi zelo mocnih in dolgih menstruacij. Po priblizno 7ih letih sem prenehala z jemanjem in takrat sem imela “normalno” menstruacijo enkrat na 2 mesca, dokler se mi potem spet ni zacelo predolgo krvavenje, zdravnica mi je takrat predpisala primulat pro za ustavitev in spet predpisala iste tabletke, ki pa so mi od zacetka odgovarjale, po vec kot enem letu pa nevec, se pravi, slabo mi je bilo, depresija, brez energije, ipd.. nato sem se odlocila, da bom spet brez, zdravnica se je strinjala, je pa rekla, ce ne bo mens pa nosecniski test negativen, da moram poklicat, za sprozitev mens. Lani avgusta se pravi, sem prenehala s kontracepcijo, 2 meseca ni bilo menstruacije, potem je bila 3 mesece redna na uro skoraj, februarja nic, marca pa samo nekaksen izcedek, ki je trajal 5 dni. Zdravnica mi je rekla, da probam cycle balance, ki pa jih jemljem ze dva meseca.. zanima pa me, ali pocakam, da menstruacija pride naravno ali, ce aprila se ne bo, poklicem zdravnico? Nosecnosti ni, na otrocku pa ne delam. Ne bi pa spet rada, tablet za sprozitev, ker se po njih ne pocutim vredu. Policisticnih jajcnikov ali pa kaksnih drugih problemov pa je zdravnica rekla, da ne vidi.

 

najlepsa hvala za Vas odgovor

New Report

Close