Najdi forum

bradavicke

Dobra mačka

mogoče veš kdo je ta Edvin, se mi zdi, da ima veliko kontradikcij. Ne bom ničesar delal, samo občutek imam tak, da je to nek težek pobalin?

Če to ni res, prosim komentar.

Hvala

primož

v slovenscini nisem bil nikoli briljanten….mi je vedno delala tezave, priznam….ampak osnovnoslosko pa se vseeno nimam.

drugac pa draga irena….meni se ne ljubi ukvarajt se se s pravopisom..jaz to nahitro napisem, kar se mi tisti trenutek mota po glavi…..

…mi gre pa nekaj na jetra!! Zakaj se ljudje ne osredotocite na problem in gledate na vprasanje kot celota. Zakaj se vedno najde kdo, ki v celem kontekstu izlusci nekaj besed in se suce okrog tega. Ne oziraj se na slovnico in mogoce kaksno besedo nerodno napisano, ampak se osredotroci na problem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ok….?

avtor pise da je edvin, ti si pa pino….mislm….a hoces da se ti zdaj se opravicim al kaj!!

nevem zakaj o tem sprasujes macko?

mogoce zato ker me edina ne napada iz vseh koncev in mislis da je kaka moja prijateljica??

kar se tice kontraindikcij jih je kar nekaj, ampak vglavnem med forumi….sem zelo prilagodljiv in se tega zavedam (nisem shizofrenik ali kaj podobnega).

ce je kako resno vprasanje, sem tudi jaz resen, ce je vprasanje tako da ne ves ali bi se jokal smejal ali zgrazal se tudi temu ustrezno prilagodim….sicer pa v forumu o spolnosti, se totalno sprostim in pridejo iz mene vse dobre in slabe stvari. Pac tema o seksu je tema o kateri se najraje pogovoarjam. Takoj za tem je tema o tehniki, ki jo na tem portalu ni. Ampak veliko se o seksu pogovarjam s punco, kolegi (ce je le mozno) in z vsem…..tudi veliko pravokacij izstrelim, ker se mi zdi to velko bolj zanimivo brat kot pa neka moraliziranja, ki jih ponavadi samo preletim, in jih vsak ve, ki je bil kakor toliko vzgojen v duhu kako bi rekel krscanstva mogoce :)…

… skratka….najraje ima pogovore kjer je veliko replik, pravokacij, v katerih je veliko krega, in na koncu pridemo do sklepa kaj je najboljse in smo vsi hepi.

torej primoz….jaz sem za svoja leta zelo uspesen in sem dosegel do sedaj vse kar sem lahko….lahko da se mi bo ustavilo, ampak ce bi bil tok ‘glup’ kot mislis da sem, pol verjetno ne bi bil tam kjer sem……

Pojma nimam kdo je Edvin…

o irena…spet ti…ups…mogoce je pa 10 iren, tako kot jozetov…

…res sem jo ene dvakrat posekiral :), ampak vse v mejah normale in heca…

…pa se nekaj zate so to malenkosti, za mene pa niso….jst o zenskih bradavickah do sedaj nisem kaj dost razmisljal, ti jih mas pa ze od rojstva, tko da … ne mi zamert, ce se tebi kaksna banalna zadeva meni zdi mal bol kompliccirnana.

…pa tut…ce sprasujem o bradavickah…a se ti zdi to kaksno strogo reseno, problematicno uprasanje, na katerega potrebujem odgovor strokovnjaka….zanima me laicno menje, tako kot sem jih dubu ene par….ceprav…se mi se vedno zdi slumljivo….ampak ne bom se vec usaju….mejte ploscate ce vam pase hehehe

Maca, živjo!

Em. Meni pa ni čisto jasno, zakaj se pogovarjava o poznanstvu ali nepoznanstvu Edvina?
Ker meni se zdi, da si ti malo zamešala Primoža in mene. On te pa je spraševal…
Nič hudega.

Pino

Maca, živjo!

Em. Meni pa ni čisto jasno, zakaj se pogovarjava o poznanstvu ali nepoznanstvu Edvina?
Ker meni se zdi, da si ti malo zamešala Primoža in mene. On te pa je spraševal…
Nič hudega.

Pino

OK OK Edvin, opravičila ne zahtevam; ampak jaz še vedno trdim, da sporočilo, poslano 10.3.2001 ob 12.33 je moje, napisal sem ga jaz in edina omemba imena “Edvin” je, ko tebe pozivam k razmišljanju in možnemu odgovoru …
Hočem samo, da se ne zglasuješ name, da te nekaj tunkam, kopiram in nevemkajševse in se ti hočem maščevati in me čisto nič ne briga, če imaš karkoli opraviti z Jožetom, Franclom, Petro, Slavcem …
Jaz vse svoje prispevke VEDNO podpišem kot Pino in pri tem bo ostalo.

Pa saj v bistvi je ta kreg čisto brezvezen, samo ni mi jasno zakaj se nekaj sklicuješ name …

Kar se pa tiče provokacij – niso vedno vse tako silno uspešne, kot se ti morda dozdeva; in tudi če smatraš, da imaš izjemen smisel za črni humor – žal te moram razočarat.

Pa še to: nekatera vprašanja se ti morda zdijo zelo banalna in neumna – in kar ni ti jasno, zakaj jih ljudje sploh postavljajo – meni pa se zdi, da je ravno to poanta tega foruma. Če si v dvomih, te zanima nekaj neznanega, te je strah nove izkušnje … – potem vprašaš in upaš na kak pameten odgovor!

Pa kaj potem, če se je vprašanje že tisočkrat pojavilo – prepričan sem, da se bralstvo in dopisovalci tega foruma menjavajo – mogoče pa bo po dveh mesecih prišel kdo drug s čisto drugačno tezo, ki bo dal nove ideje …

Npr.: zadnjič je nek fant spraševal o dolžini penisa in povprečju nasploh. Verjamem, da je lahko zakompleksan, saj je lahko v neki starejši temi prebral, da imajo vsi tam 17, 18, celo nad 20cm dolge, on pa tistih “skromnih” 13,5 cm, če si ga nevemkako posebej nategne… In potem pridejo taki silni junaki, ki ga s svojim črnim humorjem spluvajo, da ni za nikamor, da joj bogi revež innevenkajševse polno bedarij – jasno, da bo tip še bolj zakompleksan.
Namesto tega bi mu lahko po pravici povedali, da ima statistično gledano itak večina slovenskih juncev tam nekje med 13 in 15 cm dolgega, ko so v svoji najboljši fazi in zagreti do konca – torej sodi v povprečje in se mu ni treba nič sekirati!

Ali pa zelo me moti, ko kakšno dekle napiše, da se ji zdi, da ima zelo majhne prsi pa nič ne omeni velikosti – in dobi v odgovor, da pa kaj potem, če ima samo “trojko”; to pa res ni problem. A ste kdaj pomislili, da obstajajo tudi ženske z manjšimi prsmi – pravzaprav se mi zdi, da jih je kar veliko med nami – in po mojem je tak odgovor ne potolaži!

In takih primerov je še mnogo!

Zato ljudje dragi, prosim vas, da vsakič preden kaj sarkastičnega napišete, pomislite malo, kakšno je že bilo vprašanje in kakšna oseba naj bi ga po vašem sestavila!

Priznam, tudi sam sem bil že kdaj žaljivo sarkastičen, ampak v to so me spodbodle samo neumne izjave kakega udeleženca foruma – takemu je pač po moje treba odgovoriti v njegovi maniri – saj še vemo tisto, da je napad najboljša obramba!

Aja, Irena: tvoj primer o vejicaj je nazoren; sam sem se spomnil še tistega o:
Ubiti, ne pomilostiti!
Ubiti ne, pomilostiti!

Je pa tudi res, da se je včasih brezveze ubadat s samo slovnico, ker lahko zgrešimo poanto sporočila; včasih pa ravno obranto…

No ja, dovolj o tem!

Pino

sorry ker se mi ne ljubi to solato brati..ampak bom ksaneje

sicer pa ne vem v cem je problem…. sporocilo z dne 10-03-01 napisano ob 10:29 govori o meckanju ireninih bradavick….to je napisal nekdo drug in ne jaz….ne vem kaj imas sploh ti pri temu in kaj se to tebe tice…a sem v kakem sporocilu kje tebe omenjal…bom se enkrat pregledal…ampak resne bi vedu

aha vidim v cem je problem, pri macki sem napisal napacno uro….ena prej je ob 10ih…. ok moja napaka…ampak to bi lahko vedu, sej je blo jasno videt na koga mislim…mislm da v odgovoru pri ireni….

Saj sem vedel, ampak malo te pa moram provocirat! A ti še ni potegnilo …. Pa tak intelekt.

Nihče ni rekel, da si glup, temveč pobalin 🙂

Mi je všeč, da imaš tak način, seveda pa moram preveriti vse, nad katerimi se drugi pritožujejo. To, da se pritožujejo je normalno, saj se vedno najde kdo, ki ni zadovoljen.

je pa to le zdravstveni portal, ki ga je pribljižno v tem pogledu potrebno obdržati. Če se ne motim, bo zzv celje v kratkem izdalo novo stran za mlade, tudi v sklopu med.over.neta, kjer bodo imeli mladi svoje forume in debate, ter vse kar paše k mladim.

Primož

Žal Edvin tudi porod ne reši te vajine težavice. Običajno se oblika bradavic zelo malo spremeni, ni pa rečeno da bi v izjemnem primeru tudi to ne bilo možno. Ko si na tem pa vidiš.
Pa vzemi to za poseben izziv in si pač grizljanje prihrani za kasneje.
Dekletu pa nikar nič ne teži ker je kakor je in na to nima vpliva. Predstavljaj si da nekaterim nikoli ne strlijo in jih imajo celo popolnoma ugreznjene, pa vseeno gre – celo dojenje.

čao!

Uf, sori! Ampak narobe si me razumel, a ne? Mislil si, da je moj tip edvin, pa sem zato pojasnila, kaj sem tocno napisala! Res je, da je to vodilo v neko stransko pot, ki nima zveze z bradavickami (ali pac?). Glede slovnice pa mislim takole: vsec mi je raba slenga na forumih, pa tudi pravilna slovenscina, kakor komu ustreza. To daje napisanemu svojstven karakter. Nisem pa kaksna fanaticna toporisicka. Ceprav si blazno zelim, da bi ljudje vec brali… ampak tudi, ce berejo forume, je ok!

Živjo Igor

Veš poznam eno dekle, kateri bradavičke venomer štrlijo. Podnevi, ponoči, zjutraj, čez volnen pulover, čez puli, … venomer. Sicer ne vem ali so prave, ampak verjetno so. Ne verjamem pa da je imela kakšno operacijo, saj dekle v puberteti je ne potrebuje!

ja zmeraj se najdejo ljudje, ki jim je vse kar je njim neznano neumno, nemorlano, bedasto,… ampak kaj ces tko je blo zmeraj in tko zmeraj bo.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close