Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Družinska medicina Bradavica na spolovilu

Bradavica na spolovilu

Pozdravljeni,

spoznala sem moskega s katerim sva imela intimne igrice, vendar se nisva spala skupaj. Moski mi je zelo vsec vendar ko sva prisla do tega da sva se razgalila sem na njegovem penisu videla manjso bradavico in sem se ustrasila. Nerodno mi ga je vprasati o tem, sva se pa veliko pogovarjala o zasebnem zivljenju in mi je rekel da ze zelo dolgo ni imel nobene spolne partnerke. Vprasala sem ga kako dolgo, eno leto ali vec, pa je rekel, da vec, ampak mi ni zelel povedati. Ali je bradavica na spolovilu vedno znak okuzbe z virusom HPV in ali je v primeru da ni povezana z okuzbo zadeva vseeno prenosljiva? V obeh primerih, kako se da resiti to zadevo, ali je zadevo potrebno odstraniti in ali se sa preveriti ce je prisotna okuzba s HPV? Prosim pomagajte mi, ker si res zelim tega moskega, vendar brez teh odgovorov se ne morem prepustiti uzitku v spolnosti, ker me je strah, da bi se okuzila.

Hvala in lp

Zdravo, verjetno tista drobna bradavica res ne more biti ključni dejavnok pri tem, a sta za skupaj ali ne, pa ceprav je seveda dobra moznost (seveda povsem na pamet napisano), da jo je povzrocil hpv. Da je bil dolgo brez partnerke pri tem ne pomeni veliko, saj se lahko pojavi nepredvidljivo dolgo po okuzbi. Sicer pa… naj si jo da odstraniti, to mu zlahka namignete in ziher bo hitro brez v tej vajini “fazi”

lep dan

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

New Report

Close