Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Prebavila Bolezni prebavil (gastroenterologija) Bolecine v zelodcu in kisel okus

Bolecine v zelodcu in kisel okus

Pozdravljeni. Pisem, ker nimam vec idej kaj naj se naredim. Aprila sem pojedel neko meso po katerem so se pricele tezave z zelodcem. Pricelo me je stiskati v zelodcu, boleti tudi gor proti poziralniku. Sel sem do zdravnice, mi da nolpazo, ki ni pomagala. Obenem so me bolele tudi misice oz. zivci v prsnem kosu. Naredili so mi EKG in laboratorij, ki sta bila ok. Dobil sem se Naklofen.

Ker stanje ni bilo boljse sem sel na gastroskopijo, kjer so opisali normalen zelodec in poziralnik, manjso drsno hernijo bulbitis dvanajstnika. Dobil sem Ultop 20 mg plus naj si pomagam z alginati.

Ultop sem jedel dva meseca in stanje se je 85% izboljsalo. Ko sem ga pa nehal me je zacelo spet prijemati. Enkrat sem pojedel neko stvar, ki mi ocitno ni ugajala in evo..stanje se ponovilo. Vecino dneva sem brez energije, ker me boli zelodec, vcasih(ne vedno) ko kaj pojem me kar spoti in obcutek kot da bom padel skupaj in tak omoticen pridem cel. Slabost pac.

Ker tako ne gre sem sel na urgenco kjer so mi dali Emozul za 14 dni (sedaj ga jem 3 dan) .pomagam si se z iberogastom. Sedaj pa me zanima, kaj naj naredim se? Res je motece…ne ves kdaj te bo zaslabilo . Zjutraj se zbudis okej..potem pa se pricnejo slabosti itd. Tudi ko pojem je en cas ok..ampak se vedno..slabost je pristona. Lahko za par ur izgine, pa se spet pojavi.

Jem veckrat na dan po malem, pazim pri hrani. Kisel okus je pa za zdaj izginil po Emozulu. Motijo me slabost kot da bom zlezel skupaj in obcasne bolecine v zelodcu(kot da bi bil zelo zelo lacen).

Naj dodam se to, da pred zauzitjem tistega mesa v aprilu tezav nisem imel. Pol ure po zauzitju pa se je vse pricelo.

Hvala za vsak odgovor.

New Report

Close