Najdi forum

bolečine v trebuhu

Spoštovani!

Že dva meseca imam hude krče v trebuhu. Krči se pojavijo iznenada, ne glede na obroke hranjenja. So zelo intenzivni, po celem trebuhu in trajajo tudi teden dni brez prekinitve. Nato je teden dni dobro – brez bolečin, pa dobim ponovni napad.dvakrat sem opazila svežo kri v blatu.
Kaj mi svetujete?
Oktobra sem rodila drugič s carskim rezom.

Svetujem vam, da se naročite na pregled k osebnemu zdravniku!

Lep pozdrav. Marija Štefančič Gašperšič,dr.med.

**************************************** Marija Štefančič Gašperšič, dr. med., spec. družinske medicine

Spoštovana!

Kaj je lahko vzrok mojih težav?

LP

Tamara

Sveža kri na površini blata ali kapljanje krvi ob odvajanju sta najverjetneje znaka hemeroidov, ki se v nosečnosti pogosto razvijejo. Obiščite osebnega zdravnika, ki vas bo pregledal in verjetno napotil podvezat krvaveče hemeroide. S tem se bolezen ozdravi. Krči verjetno niso povezani s to boleznijo. Lahko imate žolčne kamne, ki so prav tako pogosti po nosečnosti, pa tudi druge motnje po trebuhu v smislu zaprtja in kolik se lahko pojavijo.
Ne bojte se, pojdite do svojega zdravnika, ki bo opravil potrebne preiskave in vam pomagal.
Moj zadnji odgovor je bil tako jasen, ker ste vprašali, kaj vam svetujem. Danes sem vam pojasnila, zakaj sem vam tako svetovala. Pa pogumno do zdravnika!

Lep pozdrav! Marija Štefančič Gašperšič

**************************************** Marija Štefančič Gašperšič, dr. med., spec. družinske medicine

New Report

Close