Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Astma in druge pljučne bolezni Bolečine v prsnem košu

Bolečine v prsnem košu

Pozdravljeni,

stara sem 23. let in že dobre 3 dni se soočam z bolečinami v prsnem košu. Bolečina je prisotna samo na desni strani in ob globokem vdihu. Ko globoko vidhnem me močno zašpika pod prsmi. Bolečina je kar ostra, onemogoči mi tudi kihanje. Stanje se nič ne izoboljša ko ležim. Včasih se bolečina razširi na desno ramo. Na dotik me nič ne boli. Naj povem, da sem prebolela pred dvema tednoma COVID, ko sem kašljala in se mi je nato še po prebolelem covidu pojavljala gosta sluz v grlu, ki je nisem mogla izkašljati in rahla bolečino v prsnem košu. Hodim pa tudi v fitnes, ampak nazadnje sem bila dober teden nazaj in od takrat me ni nič bolelo. Zaspim normalno, vendar se ponoči zbujam. Nisem kadilka, nazadnje sem bila pri pulmolgu pred 1 letom, ko so mi odkrili alergije. Dva dni že jemljem nalgesin, vendar ne opzim drastičnih sprememb. K zdravniku še nisem šla.

Mogoče veste, kaj bi lahko to bilo? Hvala za odgovor in lep pozdrav.

Verjetno je to do sedaj že minilo. Sice špikanje ob globokem vdihu zbuja sum na vnetje rebrne mrene. Če ne neha, je treba k zdravniku.

New Report

Close